Януари още е далече, но за ритничета е време скоро вече

  • 46 870
  • 736
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 216
Здравейте! И аз днес минах ФМ, в 20 седмица и 4 дни. Всичко е наред и най- накрая разбрахме, че чакаме момченце Simple Smile Питах лекаря за плацентата, каза че все още е ниско, но е започнала да се вдига и до раждането няма да е проблем. Иначе, аз от самото начало пия биозин мама 2хден и на мен ми действа добре. Наскоро правих и изследвания и там всичко е наред. За мазането- правя си смес от кокосово и какаово масло, но ми е много мазно и много ме дразни в тези жеги, и напоследък хич не съм сериозна...
А колко грама го измериха?

22 см, 370 гр. Simple Smile
Значи наистина ще си имаме голямо бебе Simple Smile Така каза и лекарката

# 256
  • Мнения: 4 968
Здравейте! И аз днес минах ФМ, в 20 седмица и 4 дни. Всичко е наред и най- накрая разбрахме, че чакаме момченце Simple Smile Питах лекаря за плацентата, каза че все още е ниско, но е започнала да се вдига и до раждането няма да е проблем. Иначе, аз от самото начало пия биозин мама 2хден и на мен ми действа добре. Наскоро правих и изследвания и там всичко е наред. За мазането- правя си смес от кокосово и какаово масло, но ми е много мазно и много ме дразни в тези жеги, и напоследък хич не съм сериозна...
А колко грама го измериха?

22 см, 370 гр. Simple Smile
Значи наистина ще си имаме голямо бебе Simple Smile Така каза и лекарката

Хаха, ами честито, стига всичко да е наред и да сте добре с бебето Simple Smile Нашето си върви точно по дни и седмици от самото начало.

# 257
  • Лапландия
  • Мнения: 50
Някоя от вас мислила ли е да ходи и на фетална ехокардиография. Чудя се каде мога . да направя изследването. Ходя на ЖК в Плевен, но не откривам информация за лекар, който да го прави. Може би ще трябва да се насоча към София.

# 258
  • Мнения: 1 327
Да .Ще правя ехокардиография в Надежда.

# 259
  • Мнения: 190
Аз правих при доц. Томова в София.  Бих препоръчала д-р Румен Маринов в НКБ, мисля че всяка бременна трябва да направи и това изследване .

# 260
  • Полша, Варшава
  • Мнения: 125
Здравейте момичета,
Днес научихме какво ще си имаме Simple Smile една малка принцеса, много сме щастливи, най-вече таткото Stuck Out Tongue Closed Eyes


Тези дни ще излезнем да разгледаме за количка и легалце, да видим за колко време, ще се изработят и доставят. Трябва да сме информирани. Все още не знам към какъв модел количка да се спрем, но ще разглеждаме и разпитваме. Живеем в Полша и в случай, че някой има информация за количките тук, ще се радвам да сподели мнение и опит.

# 261
  • Мнения: 469
Здравейте момичета,
Днес научихме какво ще си имаме Simple Smile една малка принцеса, много сме щастливи, най-вече таткото Stuck Out Tongue Closed Eyes


Тези дни ще излезнем да разгледаме за количка и легалце, да видим за колко време, ще се изработят и доставят. Трябва да сме информирани. Все още не знам към какъв модел количка да се спрем, но ще разглеждаме и разпитваме. Живеем в Полша и в случай, че някой има информация за количките тук, ще се радвам да сподели мнение и опит.
Количката, която аз харесах е полска. Espiro next avenue. По-нагоре съм пуснала и линк. Ще се радвам ако попаднете на нея да споделиш каква е цената там.

# 262
  • Мнения: 127
KiTtEn_BG, поздравления за хубавите новини! Полша е рай за пазаруване на бебешки стоки. Можеш да погледнеш Bebetto-количките са много добри и с големи кошове, имат различни серии. Марката Campol също е полска и продуктите не са скъпи, но много качествени.Бих си напазарувала всичко за бебо от Полша, преди години живяхме там и бях много доволна от стоките и пазаруването изобщо Simple Smile . Можеш също да видиш в полския eBay, линка е направо към детските стоки  https://allegro.pl/dzial/dziecko

# 263
  • Мнения: 110
Здравейте! Аз съм се спряла на тази количка...Някой има ли мнение за този модел колички, ползвал ли е някой такава ? http://www.e-kiddo.bg/detska-kolichka-be-cool-pleat-november/

# 264
  • Мнения: 242
И на нас ни каза доки,че почти е сигурна,че е момиченце и таткото е много щастлив!Аз чак на 10.09 съм на фетална.Ако и нашата дъщеря се сдобие с пишле ще е върхът Joy То и със баткото бяхме така!Дори рокличка имаше горкото докато не се разбра 😁

# 265
  • Пловдив
  • Мнения: 142
Да .Ще правя ехокардиография в Надежда.
Какво точно е това изследване?

# 266
  • Мнения: 4 412
Оглежда се детайлно сърцето на бебето,  между 18 и 22 г.с. е най-подходящо да се направи.

# 267
  • Мнения: 242
Момичета в "Надежда" да се запиша от сега ли е нужно.Че нещо се отказах от Фемина.За феталната стаеа дума

# 268
  • Мнения: 1 327
В коя седмица си .Сега се записват часове за късната 28 г.с за октомври .За тази 20-22 г.с цяло чудо ще е да намериш свободен час вече в Надежда.

# 269
  • Мнения: 242
😱Защо спах до сега...нещо съм пропуснала как стават нещата 😀

Общи условия

Активация на акаунт