боядисвате ли се сами?

  • 4 754
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 028
измих я с шампоан, после сложих балсама дето беше в опаковката, не се изми цялата боя  Joy

# 46
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Докато се боядисвах, се боядисвах сама- да. Понякога с четка, понякога с ръце, но се справях много добре. Докато последния път не реших да си сменя цвета и отидох на фризьор- и тази ми съсипа косата.....

# 47
  • София
  • Мнения: 35 978
измих я с шампоан, после сложих балсама дето беше в опаковката, не се изми цялата боя  Joy
След боядисването косата се мие само с вода и се слага балсама от кутията  , който е за фиксиране на боята.

Винаги се боядисвам сама.
Фризьор ме е боядисвал , 6-7 пъти , когато искам нещо изчанчено, като цвят или кичури (например, когато са няколко цвята)

# 48
  • Мнения: 951
Аз се боядисвам сама вкъщи.Така не завися от графика на фризьора и не се налага да хода с корени,защото/посочИ причина по избор/
Зависи,обаче,в какъв цвят искаш да се боядисаш.Ако искаш просто на подсилиш естествения  цвят на  косата,тогава не е проблем да го направиш и сама.
Ако,обаче,искаш коренно да промениш цвета и ти е за първи път,то има опасност да оставиш някои участъци/откъм тила,които без тренинг са малко по-недостъпни/ небоядисани.
Ако се боядисваш в русо,тогава тлябва да имаш предвид нюанса на твоята коса и този на боята,за да не станеш жълта,като слънчице. Nature Sunny

# 49
  • Мнения: 35 993
често се боядисвам сама Simple Smile

# 50
  • Мнения: 1 107
Леле, вие сте супер  Simple Smile
Аз не мога сама, редовно привиквам приятелки за тази цел.

# 51
  • София
  • Мнения: 2 271
Да, преди се боядисвах сама, когато ползвах боите на Лореал - Кастинг и Рецитал, защото те са по-течни и се нанасят с шишенце-апликатор много лесно. После, като се размачка хубаво косата, боята се разнася на всякъде. Сега съм "обучила" мъжа ми и той ме маже вече професионално  Mr. Green
Ако се боядисваш сама задължително трябва да е на влажна коса, за да се разнесе боята хубаво. Ако се изцапаш някъде по лицето, измий се веднага, защото, като престои на кожата боята трудно се измива.
Успех!

# 52
  • Мнения: 164
В повечето случаи се боядисвам сама,освен когато ме мързи или пък искам да си се поглезя малко. Rolling Eyes.
Но когато се боядисвам сама гледам да не е на чиста коса,за да не я изгарям допълнително.Незнам дали е вярно,но поне така съм чувала.

Общи условия

Активация на акаунт