С главата или с дупето напред, през ЮНИ идва и наш ред

  • 13 544
  • 272
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 318
Много голяма биба имате mimik! Laughing

Момичета да са ви живи и зсрави бебоците и много да ви радват, а на още неродилите леко раждане!  newsm10

# 76
  • Мнения: 1 138
Здравейте и от нас момичета. Даммм днес наистина няма никой. Айде дано да има хубави новини после smile3504
Аз преди малко си дойдох от ЖК-то, а прегледа беше както обикновенно, мерилки и теглилки. Днес ми е последния работен ден момичета. И после от нас няма как да ви пиша Sad Много ще ми липсвате. Искам да ви кажа, че много благодаря на всички за съветите и за това че ме изслушвахте цели девет месеца. Стискам палци на всички мами дето чакат като мене леко раждане и здрави бебоци newsm10 а на вече обебилите се мами много да слушкат и да папкат и да пълнят пампите бебоците. Аз ако имам възможност от някъде ще пиша пак. Ама поне известно време няма да ме има във форума.
Мене нещо ме е хванала депресия някаква Confused
Стискайте ми палци и моя беб да реши да излиза скоро и да е здравичък.
Уф пак много стана писането.
Искам да ви кажа че ви прегръщам всички  love001

# 77
  • Мнения: 554
Здравейте сладурки:)

Ние май ще имаме колики и аз изпадам в транс само от мисълта. Нямам идея дали е нормално 8 дневно бебе да будува 2.5 часа ... не е плакала ... но се върти и гърчи и си мисля че коликите чукат на вратата ... пратих таткото за чайче против колики , де да видим дали ще помогне.

Днес , като излезнах на разходка една баба ме гледа , гледа и ми изтърси ...."Момче ще да е " и аз си умрях от смях:) Още ми личи коремчето и минавам за бременна  даже в банката рпедредих опашката на касата:) още се ползвам с бременните привилегии:)



Хайде чао от мен мами.... успех на обебващите се днес ..... цунки на вече родените бебоци

# 78
  • Мнения: 353
Здравейте и от мен.Днес сутринта имах контракции болезнени през 10мин,продължиха около един час  и спряха,тъкмо се бях  настроила да броя newsm47.Интересното е че вече два три дена,сутрин съм така почват ме болките и спират,ама много е изнервящо newsm61,то ако бяха безболезнени нямаше да обърна въобще внимание,пък то ,доки каза като ме почнат болките ,ако са през десет минути да отивам в болницата,обаче ще трябва да чакам да са постоянни поне два-три часа,абе въобще  #CrazyАйде днес чакаме новини за бебоци.Чао от мен засега отивам да newsm79 и   food002

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Здравейте и от мен днес,

Да не мислите че съм тръгнала да раждам  Naughty Док каза че ако през почивните дни не родя ме приемат в понеделник в болница  Sad Така че ще си седя още при вас и ще се тормозя с киселини  Sick

Приятен уикенд от нас и много  Hug

# 80
  • Мнения: 729
Поли, естествено ще ти стискаме палци! Горе главата, всичко ще е наред с теб и бебо!
Пък ти ако имаш възможност от някъде да пишеш, или ако си включите нет в къщи.
 Hug
Успех на всички, аз отново се отправям на своята дневна разходка!

# 81
  • Мнения: 1 559
Пепитка,колко време преносваш вече??

# 82
  • Мнения: 966
Аз съм мъжът на Зори.

Влизам за да ви кажа че си имаме     ylinfant

Прекрасно момиченце - Йоана

Тежи 3.400 и е високо 50см.

Родихме секцио и всичко е ОК!

# 83
  • Мнения: 222
моми4ета, влиzам да ви кажа, 4е ве4е сме си в къ6ти и се 4увстваме много добре, бебата само папка и спинка и об6то вzето е много послу6на,поне zа сега Mr. Green.Утре 6те вляzа да по4ета и да ви раzкажа zа раждането.Целувки от нас.
4естити на вси4ки родили мами и успех на теzи които все о6те не са.  bouquet

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Пепитка,колко време преносваш вече??


Меган, мисля сме с еднакви термини, което значи 4 дена до тук, но в понеделник ще е вече седмица  Sad

ЧЕСТИТА МАЛКА ПРИНЦЕСА НА ЗОРИ. МНОГО ДА ВИ СЛУШКА И ДА РАСТЕ ЗДРАВИЧКА. На Зори бързо възстановяване (живот и здраве в понеделник може да се видим)

# 85
  • София
  • Мнения: 118
Честита малка сладурана на мама Зори и таткото Simple Smile

Да ви е жива и здрава и много да ви радва!!! А на Зори бързо възстановяване!!!

Целувки и приятен уикенд  Laughing

# 86
  • Мнения: 182
 Честито бебенце на мама Зори! Да им е жива и здрава и само радост да носи на мама и татко!color]

# 87
  • Мнения: 554
да е честита голямата радост на мама Зори ... само щастие и здраве им желая и мнооооооооооого цунки на малкото съкровище

# 88
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Честито момиченце на мама Зори! Да е жива и здрава, много послушна и да радва мама и тати.
На мама Зори пожелавам бързо възстановяване!
Пепитка, стискам ти палци!Успех!
Аз съм добре.Днес бях на консултация.Имаше мерене и теглене.

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 820
Честита бебка на мама Зори!Много радост и щастие да носи малката на мама и тате . newsm51

Общи условия

Активация на акаунт