Има ли жени доволни от съпруга си?

  • 7 526
  • 181
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 001
Хей, не залитайте на философската тема кои са по-добри. То се знае ... Жените.

# 46
  • Мнения: 819
Хей, не залитайте на философската тема кои са по-добри. То се знае ... Жените.


Еййй,тука вече печелиш ЧЕРВЕНА ТОЧКА!
аБЕ...МАЙ ЩЕ ГО ПИТАМ ПРЕДИ ДА ГИ Е ИЗМИЛ,ДА ЗНАЕШ!   Thinking  Joy Joy Joy

# 47
  • Мнения: 1 100
Оо, много съм доволна, колкото пове4е години минават, толкова пове4е ми харесва, дано и занапред да е все така Peace А ина4е на дребни дразги и недостатъци гледам да не обръЩам внимание:)

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
да,предоволна  Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 46 533
Има, има  Laughing

# 50
  • Мнения: 3 269
Мъжът ми си има недостатъци, аз също си имам доста, най-важното обаче го имаме и то е, че се обичаме и сме живи и здрави, както и това, че имам до себе си човек, който се развива и върви в някаква посока, че е отговорен и ме обича и уважава. Така че съм много доволна   Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 3 091
Аз съм от доволните

# 52
  • Мнения: 136
...всеки ден благодаря на Бог, че имам на прекрасния, добър и внимателен съпруг. най-хубавото е, че става все по-страхотен колкото повече време минава от сватбата.

За моя ще добавя и най-умния, работлив, грижовен, обичащ и на всичкото отгоре красив  newsm76

# 53
  • Мнения: 2 910
Аз съм от доволните Grinning Има неща, за които да поспорим от време на време, но е в рамките на нормалното.

# 54
  • Мнения: 234
Доволна съм,защото знам какво искам от него,съответно и той от мен! Heart Eyes

# 55
  • София
  • Мнения: 35 976
Доволна съм, макар и не на 100%.  Wink
Това за разправиите и споровете няма нищо общо - понякога се нуждаем от малко крясъци заради натрупаното напрежение.

# 56
  • на село
  • Мнения: 3 934
Разбира се, че има доволни, то оставаше всички да са недоволни от мъжете си, голям цирк щеше да е  Grinning.

Вече 16г. съм с него -значи съм от доволните, щом се търпим толкова време и дано и за напред е така  Simple Smile.

# 57
  • Мнения: 3 334
доволна,доволна smile3521 smile3521

# 58
  • Мнения: 1 001
Доволна съм, макар и не на 100%.  Wink
Това за разправиите и споровете няма нищо общо - понякога се нуждаем от малко крясъци заради натрупаното напрежение.

Баба ми (лека й пръст) казваше, че човек се кара само на тези, които обича.

# 59
  • Мнения: 3 205
Ако не е той, не знам какво ще правя. Това май е "да"   Laughing  Не, по-скоро е "Да! Да! Да!"

Общи условия

Активация на акаунт