Лесен сладкиш (торта) с ягоди!

  • 46 568
  • 83
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 140
Лео току що направих с банани, нещо не виждам на пазара вече ягодки.
Направих го пак като първия път с кисело мляко + сметана, бананите, малко степче вместо захар, а и за цвят, руло за украса и кайсиики.
Смятам че е станало супер.
Не мога да го снимам, защото изглежда неглиже. Embarassed
Като си купя  формичка за торта и кекс непременно ще представям снимков материал.

# 76
  • Мнения: 7 474
Усъвършенстваш се значи   smile3501

Като свършат плодовете ще минем на сладко и компоти Peace

# 77
  • Мнения: 5 140
Усъвършенстваш се значи   smile3501

Като свършат плодовете ще минем на сладко и компоти Peace

Важното е кой е учителят. Hug Heart Eyes

Иаз и аз така ще правя, стана ми любимата торта да знаеш.  bouquet

# 78
  • Мнения: 3 271
Тази торта е страхотна! Във всякакви разновидности, а и като крем я ядем редовно. Това им е на децата основният сладолед  Sunglasses

# 79
  • Мнения: 5 713
Да се разпиша и тук, щото ме мързи да копи и пействам. Мозъкът ми се разплу от тая жега. Рецептата ми харесва, само дето ягодите май приклю4иха. Може да турна 4ереши или малини. Браво, Лео, вкусотия.

# 80
  • Мнения: 7 474
Само да ви кажа,че в Метро са пуснали замръзен микс от горски плодове  Crazy, ще стане супер с него!   chef

# 81
  • Мнения: 244
Аз разтварям 2 пак. в 50 гр. топла вода и бъркам newsm78

На опаковката на Руф пише  - 1 пак. в 6 суп. лъжици за 10 мин. докато набъбне и после се добавя още гореща вода .

Няма ли някой желатинов спец да се включи Praynig   

Не се считам за гений на желатина, но може на някой да е полезно това, което съм написала по въпроса в друг сайт (там предишния ми ник беше 1jena)
http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=gotv&Number=194132784 … amp;sb=5&vc=1


# 82
  • Мнения: 1 492
Кой изрови тази вкуснотия пак? Браво за което bouquet Лео, кажи дали ще стане със сини сливи, че само това имам в момента в къщи?

# 83
  • Мнения: 7 474
Кой изрови тази вкуснотия пак? Браво за което bouquet Лео, кажи дали ще стане със сини сливи, че само това имам в момента в къщи?

Става със абсолютно всичко налично  Crazy Аз съм пробвала с банани и череши  Peace

Общи условия

Активация на акаунт