Искам да напълнея

  • 1 737
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 668
Здравейте всички искат да отслабнат аз пък искам да напълнея.Жена съм с две деца и тежа само 45кг изглеждам като 18годишна.Дайте ми съвет как мога да напълнея има ли някакви витамини от които се напълняват.Вече не искам да чувам от всички включително и мъжа ми,че съм много слаба.Приемам всякакви съвети.

# 1
  • Мнения: X
А ти самата, как се храниш? Спортуваш ли?

# 2
  • Мнения: 8 939
Като за начало си пусни изследвания. ПКК, Витамин б12, вит.Д3, хормони. Посъветвай се с лекар точно какво да пуснеш.

# 3
  • София
  • Мнения: 38 489
Фитнес с инструктор и хранителен режим с повечко протеини.
И да, преди това си направи един дневник за една седмица какво и кога ядеш.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Ами да не те отчайвам, но ако ти е генно заложено ще започнеш да трупаш чак след 40-те. Казвам го от собствен опит. Чак сега започнах да се харесвам, качих до 53 кг. До сега все бях 47-48кг. Храня се поне 4-5 пъти на ден, разбира се без да се тъпча, не съм се ограничавала от нищо. Но дълги години бях кльощава. Ядосвах се на познати, които все ме посрещаха с "да не си болна".

# 5
  • Мнения: 668
Благодаря за съветите ви.Аз откакто се помня все съм слаба никога не съм била дебела изключение по бременностите ми само тогава качих по 16,18кг.Вече не се харесвам и затова нърся съвети.

# 6
  • Мнения: X
Значи, трябва да промениш храненето. А за спорта, в нета има много предложения за спорт у дома. Има силови тренировки по 15-20 минути, за които можеш да откраднеш време. Виж тренировките на Руми Илиева.

# 7
  • София
  • Мнения: 38 489
Трябва да си наложиш да се храниш добре - 5 или поне 3 пъти на ден. Знам, че има много хора, които карат на по едно кафе до вечеря, но това е абсолютно грешно и за отслабване, и за напълняване.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Е как искаш да напълнееш, като не се храниш Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 22 авг 2018, 11:38 от Глухарче

# 9
  • Мнения: 668
Е как искаш да напулнееш, като не се храниш Rolling Eyes
Да знам това,но аз просто нямам апетит стига ми само два пъти да ям.Ако някой знае нещо за апетит моля да сподели.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Щитовидна жлеза преглеждала ли си?

# 11
  • Мнения: 12 015
Записвам се да следя темата. Аз имам подобен проблем с детето ми. На 8 години е и тежи едва 15кг. Висока е 119см. Храни се. В училище дори коментират колко хубаво си похапвала. Ограничавам я от боклуците, а сладко много не обича. Недоносена е - 1610грама в 33-та седмица. ПКК и щитовидната са наред. Расте на ръст, но мнооого трудно наддава. Ето за втори път в течение на годината не е наддала и един кг.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Записвам се да следя темата. Аз имам подобен проблем с детето ми. На 8 години е и тежи едва 15кг. Висока е 119см. Храни се. В училище дори коментират колко хубаво си похапвала. Ограничавам я от боклуците, а сладко много не обича. Недоносена е - 1610грама в 33-та седмица. ПКК и щитовидната са наред. Расте на ръст, но мнооого трудно наддава. Ето за втори път в течение на годината не е наддала и един кг.

Мама Ру важното е, че си хапва добре, а че не качва не е фатално. Обикновено малко преди пубертета се закръглят лекичко, но после височината "изяжда" килограмите.

# 13
  • Мнения: 668
Щитовидна жлеза преглеждала ли си?
Не не съм преглеждала.  Благодаря ви на всички наистина много сте полезни.

# 14
  • Мнения: 11 339
Имам познат,който е доста висок и доста слаб генетично.
За да не е слаб спазва много строг хранителен режим без никакви пропуски и "ама айде сега ще прескоча". Яде по часови график, пълноценно хранене - купува от някаква кухня храната си. Има 5 хранения, взема добавки. Понякога спортува. Изглежда много добре.

Ако спре да яде по час отслабва много бързо, без да променя дневния си график.

Не яде сладко и не прекалява с месо и мазнотии.

Общи условия

Активация на акаунт