Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори

Анкета

Ще гледате ли новия сезон?

Опции:

# 315
  • Sofia
Съмнявам се да влезне Плачков,нали бебе ще имат скоро.

# 316
Съмнявам се да влезне Плачков,нали бебе ще имат скоро.
Таман да кешаутне малко, че то с пари се гледат тия бебета.

# 317
 кой е пък тоя Плачков?

# 318
  • Дълбоката Провинция
Цитат на: Моралка link=topic=1058061.msg37289721#msg37289721 datфe=1535997096
кой е пък тоя Плачков?
Новият мъж на Мариана Попова.

# 319
  • До една малка принцеса...и татко ѝ:)
От една страна не искам да влиза Плачков, тъй като изобщо не го харесвам. От друга, мисля, че няма да е от безличните играчи, така че ако влезе ще спечели шоуто.

# 320
 Никога не съм го чувала. С какво се занимава? Като написах "Плачков" в гугъл ми излезе само някакъв украински политик с това име  Laughing

# 321
  • тук, на мястото си
Подобно на Мария-Антоанета, в Къщата ще има дама, която е осъждана от народа за фриволно поведение. - това е ясно, че ще е някоя фолкаджийка, не знам коя, пък може и Николета да е.
участник, който преживява връзки с някои от най-популярните жени в България- Валерко, Блажко или Никито, с една дума футболярче.
бъдещ участник във VIP Brother 2018 пребивава известно време в български затвор - Анита Мейзер
кралица Евгения Де Монтихо се бори за мястото на жените в обществото, то бъдещ участник се бори за правата на цял народ... в кино роля - Зорница София
Подобно на любимката на султана Роксолана, във VIP Brother: Женско царство ще видим човек, който детронира десетки съперници, за да се превърне в любимец на кралицата на българската поп музика. това е някоя от Хфактор, за която известна певица се е изказвала ласкаво.

# 322
  • Дълбоката Провинция
Веселин Плачков, актьор.

Сега се сетих - любимецът на Лили Иванова, беше в някое от музикалните предавания, Николай някой си..

# 323
това е някоя от Хфактор, за която известна певица се е изказвала ласкаво.
Маги беше казал в Капките,че Лили Иванова похвалила Мишето Маринова,че в Х фактор не изпяла нито един грешен тон.

# 324
  • София
Мишето Маринова ми е по-антипатична от Герито и Дарето заедно. Всъщност с последната се конкурират в личната ми анти класация.

# 325
  • тук, на мястото си
това е някоя от Хфактор, за която известна певица се е изказвала ласкаво.
Маги беше казал в Капките,че Лили Иванова похвалила Мишето Маринова,че в Х фактор не изпяла нито един грешен тон.

И бях чела или чула нещо, но не помня за кого идеше реч.
Михаела Маринова може да е от участниците във ВИП-а, тя и без това е абонирана в Нова.

# 326
Мишето Маринова ми е по-антипатична от Герито и Дарето заедно. Всъщност с последната се конкурират в личната ми анти класация.
И при мен е така,и Мишето и Дарето със или без пеене не ги харесвам.

# 327
  • Дълбоката Провинция
Една от участничките е звезда, особено актуална в момента, така че може да е Дара, може да е Герито...

# 328
Трябва да е Дара, нали и Папи Ханс ще влиза. Сигурно продуцентите се надяват да има секс в къщата.
Калина Паскалева е участвала вече, друга ще е "писателката".

# 329
  • Sofia
Ако са двамата няма да е мираж кексът Two Hearts

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт