На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 17

  • 127 795
  • 743
  •   1
Отговори
# 615
  • Пловдив
  • Мнения: 1 040
Здравейте, вие купувате ли от Турция тетрадки и ученически пособия, въобще по-евтини ли са от тук?

Да,по-евтини са:)В момента има промоция в Кипа и Мигрос..
Ако купите уч.пособия за 50 лири с дебитна карта,получавате 15%намаление Simple Smile

# 616
  • Мнения: 72
Здравейте момичета, може ли да ми кажете къде в Одрин мога да купя спални комплекти,чаршафи на Тач?

# 617
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 608
Здравейте Simple Smile
Не съм пътувала от 3 месеца,но смятам да ходя до Одрин другата седмица..
Имам няколко въпроса:
Колко е лирата на Шела преди границата?Трябва да обменя там лири,за място където нямат пост терминал и ми е мн важно:)Едва ли някой ще може да каже със сигурност какъв ще е курса след една седмица
Казаха ми,че не позволявали млечни продукти и пилешко месо да се внася,вярно ли е?
Мерси:)Със закон е забранен вноса не месо и млечни от Тр към Бг ,но всички купуваме на риск,ако минем добре,ако не здраве да е...


Здравейте, вие купувате ли от Турция тетрадки и ученически пособия, въобще по-евтини ли са от тук?

Да,по-евтини са:)В момента има промоция в Кипа и Мигрос..
Ако купите уч.пособия за 50 лири с дебитна карта,получавате 15%намаление Simple Smile

Това къде го видяхте  newsm78

Здравейте момичета, може ли да ми кажете къде в Одрин мога да купя спални комплекти,чаршафи на Тач?

Само преди няколко страници имаше упътване къде точно е магазина на ТАЧ  ooooh!



# 618
  • Русе
  • Мнения: 7 090
Ще помоля за малко помощ.... отново. Тръгваме в петък и мисля първо да посетим пазара и борсата, но можете ли да ме насочите как да постъпя при следващите магазини, за да не се връщаме и лутаме из града. Искам да посетим пазар, борса, мол, марти, център, закрит пазар и  кипа или мигрос и аптека. Можете ли да ми ги наредите  кое след кое е най- добре. Както и на първа страница много обре е описано как да стигнеш до пазара от свиленград, но през Лесово няма. дТака и не можах да се изтегля офлайн карта, но ще питаме и дано се оправим. Ще си напиша улиците на местата където искаме да отидем и ще изтегля снимки.
Миналото лято точно от първа страница си направих скрийншот на картата за влизане през Лесово.

Хора, вие навигации нямате ли? Има адреси и на сайта на Марги, и на сайта на Кипа, Мигрос, Ераста и т.н. магазини. От там съм си ги взела и един въпрос не съм задала, свързан с тях.
Жената иска примерен маршрут по който да се движи, за да не се връща на едни и същи места сто пъти. Толкова ли е трудно някой, който ходи редовно и е запознат да помогне за улеснение, нали за това е темата?
Жената иска и маршрут, за да влезе през Лесово. На първа страница я има тази информация. Другото, което написах не е насочено само към нея и за това го отделих с празен ред.

До Турция и обратно без проблем пътувахме с HERE WeGo. Препоръчаха я в турската тема. Намира обекти дори и по име, без адрес.

Извинявам се, че не скрих текста, но от телефона нямам тази опция.

Последна редакция: ср, 05 сеп 2018, 20:00 от viki_1974

# 619
  • Пловдив
  • Мнения: 757
Здравейте, вие купувате ли от Турция тетрадки и ученически пособия, въобще по-евтини ли са от тук?

Вчера в Кипа. Тетрадка голям формат 120 листа, с малко по-твърда корица , като найлонова/ пластмасова , с температура, на цена 4,20 лири.
Тетрадка малък формат, 120 листа ,но като книга - на цена 1 лира.

Гледахме брошурата,но когато отидоха да ми вземат е имало само това.

# 620
  • Мнения: 873
Здравейте!
Каква е цената към момента на грам злато по магазините в Одрин за 14 карата?
Може ли да се сменя злато и каква е цената горе-долу на изработката?

# 621
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 608
Кристал,не е трудно и всички помагаме,но за проблеми,които ги има на 1-ва страница и които се дъвчат през 1 страница ,понякога става доста странно да се задават тези въпроси...Най-лесното е да се отвори картата на Одрин,да се види кое къде е и всеки да си прецени от къде да мине и на къде да продължи...



Скрит текст:
Ще помоля за малко помощ.... отново. Тръгваме в петък и мисля първо да посетим пазара и борсата, но можете ли да ме насочите как да постъпя при следващите магазини, за да не се връщаме и лутаме из града. Искам да посетим пазар, борса, мол, марти, център, закрит пазар и  кипа или мигрос и аптека. Можете ли да ми ги наредите  кое след кое е най- добре. Както и на първа страница много добре е описано как да стигнеш до пазара от свиленград, но през Лесово няма. Така и не можах да се изтегля офлайн карта, но ще питаме и дано се оправим. Ще си напиша улиците на местата където искаме да отидем и ще изтегля снимки.
Миналото лято точно от първа страница си направих скрийншот на картата за влизане през Лесово.

Хора, вие навигации нямате ли? Има адреси и на сайта на Марги, и на сайта на Кипа, Мигрос, Ераста и т.н. магазини. От там съм си ги взела и един въпрос не съм задала, свързан с тях.
Жената иска примерен маршрут по който да се движи, за да не се връща на едни и същи места сто пъти. Толкова ли е трудно някой, който ходи редовно и е запознат да помогне за улеснение, нали за това е темата?

# 622
  • Пловдив
  • Мнения: 757
Лири на Шел преди границата в понеделник продаваха на 0.30 Ст.

# 623
  • Пловдив
  • Мнения: 1 040
Лири на Шел преди границата в понеделник продаваха на 0.30 Ст.

Над 1000 лири правят отстъпка с 1 ст,но трябва да кажеш на касата:)
Благодаря ти за отговора:)))

# 624
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Върнете се мъничко назад и ще видите момичето което е писало за цената на златото.
Това през страница се пита и се отговаря.

# 625
  • Пловдив
  • Мнения: 1 040


Със ситните буквички,пише,че получаваш бонус от 15%,при покупка от 50лири,но не вдявам много турски,та дано не Ви подведа:)

# 626
  • Мнения: 190
Искам да попитам има ли Декатлон 
в Одрин и ако има къде се намира?
Декатлон има в Чорлу,в Одрин няма

# 627
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Варна - Лесово/Одрин ....най-добре през Бургас и към Ямбол - Елхово и Лесово  нали така2
Изобщо не е добре през Бургас освен ,ако не тръгнеш в 4-5 часа. Препоръчвам ти през Ришкият проход.

На разсъмване мисля около 06.15 часа и за петъчния пазар - петък е работен за всички  -
и  вече мина 1-5 септември тоест учебната година за турските гастербайтери с деца в западна европа започна и границите се опразниха след 5 септември.

Ришкият проход нещо ме плаши рано сутрин  септември вече почват гъстите мъгли на такива високи места.
Нали така?   Около 5-5.30 ч. септември по тези места-проходите  е 12-13 градуса с мъгли....същото е на висопланинското КПП Малко Търново....то края на май - 20 май 07.00 ч. имше гъсти мъгли.

# 628
  • Пловдив
  • Мнения: 1 013
Ще помоля за малко помощ.... отново. Тръгваме в петък и мисля първо да посетим пазара и борсата, но можете ли да ме насочите как да постъпя при следващите магазини, за да не се връщаме и лутаме из града. Искам да посетим пазар, борса, мол, марти, център, закрит пазар и  кипа или мигрос и аптека. Можете ли да ми ги наредите  кое след кое е най- добре. Както и на първа страница много добре е описано как да стигнеш до пазара от свиленград, но през Лесово няма. Така и не можах да се изтегля офлайн карта, но ще питаме и дано се оправим. Ще си напиша улиците на местата където искаме да отидем и ще изтегля снимки.

Ако рябва да съм честна на мен два дни не ми стигат да обиколя посочените места. Инъче бих ги подредила по следния начин: първо пазара,оттам пеша по центъра,след това до борсите, оттам до кипа,обратен завой и спиране на марги и след марги мола.

В началото като започнах да чета и пиша в тази темичка имаше по 1-2 отговора на ден....сега явно интересът към пазаруването в Одрин е голям и повечето потребители не си правят труда да проверят предоставената преди това информация...макар че чета редовно и всичко и на мен ми се случва да пропусна или да забравя нещо,но дежурните въпроси са наистина много изнервящи. Даже последните няколко страници се чудя дали някой не се шегува Wink

# 629
  • Мнения: 67
Трябва ли допълнителна зелена карта за Турция?Казаха ми ,че от тази година Турция е включена към останалите страни от ЕС със стандартната зелена карта,но нещо ми е притеснено да тръгнем така.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт