На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 17

  • 127 603
  • 743
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 22
Здравейте, вие купувате ли от Турция тетрадки и ученически пособия, въобще по-евтини ли са от тук?

# 601
  • Пловдив
  • Мнения: 466
Здравейте, аз пак със няколко питанки ,но не намерих конкретно актуални отговори.
Някой отсядал ли е в хотел Ачъкгоз,какво ви е мнението?
Интересува ме магазините и заведенията по пешеходната зона до колко часа работят?
В Гърция съм купувала сапун от маслини натурален за някакви стотинки дали и турците правят такъв и къде да го търся?
Къде има мога да намеря магазин за аксесоари за коса и мъниста и къде продават детски играчки?
Прочетох  че в хотела има интернет безплатно,а някъде другаде свободно?
 

# 602
  • Мнения: 21
Сапун от маслини съм купувала от складовете в Одрин.

# 603
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Здравейте! В Одрин има ли билкова аптека или подобни дрогерии,в които се предлагат тяхни билки и отвари?

# 604
  • Мнения: 9
Наистина е дразнещо с еднаквите питанки. Особено ,когато отговорите са на първа страница. Ние с ММ или тази събота или другата ще пътуваме за пръв път за Турция.Информацията, която я има е достатъчна и дано да можем да се ориентираме.
Къде мога да купя щори "Ден и нощ" ? Където са пердетата ли?
Пасти за зъби "Елгидиум" има ли? В аптеките ли да я търся,както е при нас. Нали сме българи - тарикати, та нали само по 2 артикула може да купуваме, но ако вземем 2 течни , 2 на прах, 2 кут.капсули прах за пране дали ще направят на проблем на границата? Малко въпроса е с гадателски отговор, но ако някой го е правил да сподели. Благодаря.

Миналия петък купих такива щори от петъчния пазар, платих 350лири за 5 метра

# 605
  • Мнения: 259
Ще помоля за малко помощ.... отново. Тръгваме в петък и мисля първо да посетим пазара и борсата, но можете ли да ме насочите как да постъпя при следващите магазини, за да не се връщаме и лутаме из града. Искам да посетим пазар, борса, мол, марти, център, закрит пазар и  кипа или мигрос и аптека. Можете ли да ми ги наредите  кое след кое е най- добре. Както и на първа страница много добре е описано как да стигнеш до пазара от свиленград, но през Лесово няма. Така и не можах да се изтегля офлайн карта, но ще питаме и дано се оправим. Ще си напиша улиците на местата където искаме да отидем и ще изтегля снимки.

# 606
  • В реалността
  • Мнения: 214
Здравейте, вие купувате ли от Турция тетрадки и ученически пособия, въобще по-евтини ли са от тук?
В брошурите на Мигрос и Карфур има ученически пособия и тетрадки - разгледай ги

# 607
  • Димитровград
  • Мнения: 810
Така и не можах да се изтегля офлайн карта, но ще питаме и дано се оправим.
Изтеглянето на карти става от приложението гугъл карти.
Скрит текст:
От менюто горе вляво избирате офлайн карти
Скрит текст:
Избирате карта и я сваляте.
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 05 сеп 2018, 19:19 от papaone

# 608
  • у нас
  • Мнения: 5 731
Ще помоля за малко помощ.... отново. Тръгваме в петък и мисля първо да посетим пазара и борсата, но можете ли да ме насочите как да постъпя при следващите магазини, за да не се връщаме и лутаме из града. Искам да посетим пазар, борса, мол, марти, център, закрит пазар и  кипа или мигрос и аптека. Можете ли да ми ги наредите  кое след кое е най- добре. Както и на първа страница много добре е описано как да стигнеш до пазара от свиленград, но през Лесово няма. Така и не можах да се изтегля офлайн карта, но ще питаме и дано се оправим. Ще си напиша улиците на местата където искаме да отидем и ще изтегля снимки.

Да, за който не може да чете или чете през редовете, го няма.

# 609
  • Русе
  • Мнения: 7 076
Ще помоля за малко помощ.... отново. Тръгваме в петък и мисля първо да посетим пазара и борсата, но можете ли да ме насочите как да постъпя при следващите магазини, за да не се връщаме и лутаме из града. Искам да посетим пазар, борса, мол, марти, център, закрит пазар и  кипа или мигрос и аптека. Можете ли да ми ги наредите  кое след кое е най- добре. Както и на първа страница много добре е описано как да стигнеш до пазара от свиленград, но през Лесово няма. Така и не можах да се изтегля офлайн карта, но ще питаме и дано се оправим. Ще си напиша улиците на местата където искаме да отидем и ще изтегля снимки.
Миналото лято точно от първа страница си направих скрийншот на картата за влизане през Лесово.

Хора, вие навигации нямате ли? Има адреси и на сайта на Марги, и на сайта на Кипа, Мигрос, Ераста и т.н. магазини. От там съм си ги взела и един въпрос не съм задала, свързан с тях.

# 610
  • Мнения: 259

Хора, вие навигации нямате ли? Има адреси и на сайта на Марги, и на сайта на Кипа, Мигрос, Ераста и т.н. магазини. От там съм си ги взела и един въпрос не съм задала, свързан с тях.
[/quote]
Щом питам  значи нямам навигация.... прочела съм всички теми от 1 до 17. . Просто ми е за първи път да пътуваме без  човек, който знае нещата

# 611
  • Мнения: 131
Искам да попитам има ли Декатлон 
в Одрин и ако има къде се намира?

# 612
  • Мнения: 4 276
Ще помоля за малко помощ.... отново. Тръгваме в петък и мисля първо да посетим пазара и борсата, но можете ли да ме насочите как да постъпя при следващите магазини, за да не се връщаме и лутаме из града. Искам да посетим пазар, борса, мол, марти, център, закрит пазар и  кипа или мигрос и аптека. Можете ли да ми ги наредите  кое след кое е най- добре. Както и на първа страница много добре е описано как да стигнеш до пазара от свиленград, но през Лесово няма. Така и не можах да се изтегля офлайн карта, но ще питаме и дано се оправим. Ще си напиша улиците на местата където искаме да отидем и ще изтегля снимки.
Миналото лято точно от първа страница си направих скрийншот на картата за влизане през Лесово.

Хора, вие навигации нямате ли? Има адреси и на сайта на Марги, и на сайта на Кипа, Мигрос, Ераста и т.н. магазини. От там съм си ги взела и един въпрос не съм задала, свързан с тях.
Жената иска примерен маршрут по който да се движи, за да не се връща на едни и същи места сто пъти. Толкова ли е трудно някой, който ходи редовно и е запознат да помогне за улеснение, нали за това е темата?

# 613
  • Пловдив
  • Мнения: 1 040
Здравейте Simple Smile
Не съм пътувала от 3 месеца,но смятам да ходя до Одрин другата седмица..
Имам няколко въпроса:
Колко е лирата на Шела преди границата?Трябва да обменя там лири,за място където нямат пост терминал и ми е мн важно:)
Казаха ми,че не позволявали млечни продукти и пилешко месо да се изнасят в момента,вярно ли е?
Мерси:)

Последна редакция: ср, 05 сеп 2018, 19:47 от Petq211

# 614
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Здравейте! В Одрин има ли билкова аптека или подобни дрогерии,в които се предлагат тяхни билки и отвари?

За пореден път пиша!!!!!!!.....В закрития базар на центъра има две дюкянчета Актар. Там са билките.
Собствениците говорят български.„ Двама младежи, момче и момиче.
Влизате от входа който е от страната на фонтаните .. И от там в дясно, гледате
внимателно. Ще ги откриете, няма да сбъркате.

Другият път смятам да пиша със големи кърмазяни букви да се вижда от далечИ Wink Laughing

Общи условия

Активация на акаунт