Румяна Илиева - инструктор по фитнес и хранене - тема 10

  • 75 296
  • 795
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 7 852
259 лв за едногодишен абонамент?
Доста завишена цена ми се вижда! Даже Блендърите, Alo moves и много подобни, от които "Вашият Фитнес инструктор" най- безсрамно копира, имат абонаменти за същия период от време за под 100 долара дори.

# 781
  • Мнения: 92
Аз имам предвид абонамента, който е около 36 лв за един месец. А всеки си преценява дали цената го устройва или не. Аз тренирам с Руми от 2017 и мога да кажа, че не бих се доверила на друг,но всеки сам  преценява за себе си Simple Smile

Последна редакция: сб, 13 фев 2021, 00:02 от PeKiDi

# 782
  • Мнения: 197
Не е вярно. Аз използвам студиото от 3 различни компютъра и от телефона си. Понякога тренирам от телефона и паралелно в същото време на компютъра съм си оставила отворени рецепти за после. А съфорумката пита за съвсем друго - Руми има промоция, с която ти подарява още един профил, който ако искаш, може да подариш/разделиш с някого.
Благодаря за информацията,ще пробвам ,защото това е нещо ново.В началото не беше така.Сега видях и промоцията която е пуснала за двама.

# 783
  • Мнения: 1 445
259 лв за едногодишен абонамент?
Доста завишена цена ми се вижда! Даже Блендърите, Alo moves и много подобни, от които "Вашият Фитнес инструктор" най- безсрамно копира, имат абонаменти за същия период от време за под 100 долара дори.

Ако имате информация за подобен абонамент,който включва разнообразни упражнения с ластици,моля да го напишете. Имам огромното желание да разнообразя упражненията,предлагани от Руми Simple Smile

# 784
  • Мнения: 7 852
Ако имате информация за подобен абонамент,който включва разнообразни упражнения с ластици,моля да го напишете. Имам огромното желание да разнообразя упражненията,предлагани от Руми Simple Smile

Не се сещам в момента, защото тренировките с ластици не са точно моята стихия, но ако попитате в темата за домашни тренировки, момичетата със сигурност ще дадат доста идеи.
https://www.bg-mamma.com/?topic=1298534

# 785
  • Мнения: 998
Здравейте! Продавам изгодно абонамент за студиото на Руми. Закъсах със здраве и не мога да го ползвам повече. Ако някой иска, нека ми пише на лични. Абонаментът е до ноември и важи за всичко.

# 786
  • Мнения: 1 331
Здравейте.От вчера съм горд собственик на индивидуално меню от Руми.А, от ...месец да кажем правя и от нейните упражнения, като в началото ги започнах от любопитство, после, след поискване на режим тя ми препоръча високоефективната тренировка.
Леко ме е страх от менюто, разбираемо, дебеланката си иска храната😂😂😂, но ...надявам се да се справя.
Връщам се да чета.

# 787
  • Мнения: 860
Здравейте, имам индивидуално меню с Високоефективна програма с много
повторения и малки тежести. Но сега я започнах и не мога да питам. Знаете ли колко калории се горят пли нея?

# 788
  • Мнения: 27
Здравейте.От вчера съм горд собственик на индивидуално меню от Руми.А, от ...месец да кажем правя и от нейните упражнения, като в началото ги започнах от любопитство, после, след поискване на режим тя ми препоръча високоефективната тренировка.
Леко ме е страх от менюто, разбираемо, дебеланката си иска храната😂😂😂, но ...надявам се да се справя.
Връщам се да чета.

Здравейте!Бихте ли разказали малко повече за режима-колко време чакахте за изготвяне и колко калории е(знам,че за всеки е индивидуално).Благодаря предварително!

# 789
  • Мнения: 1 331
Ами...режима го получих доста бързо...не помня съвсем точно, но да кажем 7-10 дни и беше при мен🙂.Не зная колко калории, не пише.Съобразен е с това, което казах, че обичам да ям.В началото малко се бях уплашила, че ще ми е трудно да спазвам грамажа,че ще отнема много време...въобще не е така.Съжалявам, че по-рано не съм направила тази стъпка, да поръчам режим.

Последна редакция: вт, 20 апр 2021, 07:58 от Seeflower

# 790
  • Мнения: 428
А каква е цената на индивидуалния режим?

# 791
# 792
  • Мнения: 92
Здравейте, от днес имам достъп в студио "прекрасна"  и понеже съм още зелена с този сайт, аз ли не съм разбрала или нещо не мога да се ориентирам.
Заплатих си пробен един месец в студиото. До колкото разбрах аз, освен тренировки трябва да имаш достъп и до меню по избор, в случая "лятно". Но когато избера ми изписва нови 39 лв? Някой има ли представа?

# 793
  • Мнения: 38
Здравейте. Бих желала за мнение относно програмите на Румяна Илиева. Някой закупувал ли си е лятно меню, зимно, пъстро или индивидуално? Ще съм много благодарна на всеки, който сподели мнение.

# 794
  • Мнения: 36 034
Моля някой да пусне нова тема.

Общи условия

Активация на акаунт