Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 244

  • 57 206
  • 738
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 41 718
Привет! Hug





Цвети HugЛинка Hug

Цитат
Впрочем, знае ли някой кога започва учебната година в Турция?  newsm78
Линка,,тук открих,че започва на 19.09.! Peace
https://www.dnes.bg/world/2016/09/14/koga-zapochva-uchebnata-god … e-v-evropa.315464




https://youtu.be/b0XbJaGon98

# 31
  • Мнения: 1 846
Здравейте! Обожавам Туба, една от любимките ми е тя!
Очаквам с голям интерес новия сериал с нейно участие!

# 32
  • Мнения: 5 731
Здравейте Hug

Злати HugЦвети HugЛинка HugБлагодаря ви. bouquet

 mimchyyy9 HugДобре дошла  bouquet

                 

Не онова, което изговаряте на глас, определя вашия живот. Много по-силно се чува това, което прошепвате вътре в себе си.
Най - великата доблест не е в това да не паднеш,
 а да се изправиш всеки път, когато паднеш.


                         

                                             

                                         

Приятен следобед,дами bouquet


# 33
# 34
  • Мнения: 9 999


mimchyyy9  Hug надяван се сериалът да ти хареса.  Peace
Нас не ни гледай!  Joy В темата има голям разнобой относно този сериал, не се харесва еднакво и много на всички, макар това да не личи на пръв поглед.  Mr. Green Просто се уважаваме достатъчно, че да не си пишем директни забележки, поне не ... винаги, де... Joy
На мен не ми е от любимите, но образа на Сюхан много ми допада - умна, хладнокръвна и страстна!  Peace Интелигентна и смела.  Heart Eyes Е, накрая, последните епизоди, я направиха мекушава и зависима от самеца, ама няма как, ако искаме да се хареса на закостенелите балкански традиционалисти!  Joy
Няма как жената да е по- от мъжа, не и на този полуостров... Mr. Green



Сега идвам от руските форуми в контакта и отново се „качих на черешата“, като прочетох как дамите се чудят на глупостите, дето са ги написали в сайта на телевизията! Срамувах се от некомпетентността и простотията на  нашите телевизионери, и се наложи да се извинявам, доколкото мога.
Как може така да се излагат!  #2gunfire
Знаят, че в съвременния свят те четат всички и има гугъл преводач, та никого не затрудняват езиците.
Нямам думи да изразя възмущението си, и съм бясна, че ни изложиха така пред целия свят! Некадърници!  #2gunfire  #Cussing out



Лека нощ!  Hug

# 35
  • Мнения: 5 731
Здравейте Hug
Злати HugЛинка HugБлагодаря ви за споделеното bouquet

               

Денят на човек започва много по хубаво ако поздравим любимите хора и направи техния живот много по усмихнат, забавен и пълен с оптимизъм, така че се поздравявайте и не забравяйте че всички сме хора и по някога грешим, но винаги има начин да се реваншираме и забавляваме.

                         

                                     

                   

                                         

 
Шестте грешки на човека

1. Заблудата, че личният напредък
се постига чрез потъпкване на другите.

2. Склонността да се тревожим за неща,
които не могат да бъдат променени или поправени.

3. Твърдението, че нещо е невъзможно,
защото ние не сме способни да го направим.

4. Отказът да оставим настрана
дребнавите си предпочитания.

5. Пренебрежението към развитието
и усъвършенстването на духа и липсата
на навика да четем и да учим.

6. Опитите да натрапваме на другите
своите убеждения и своя начин на живот.
Марк Тулий Цицерон

Спокоен ден,дами bouquet

# 36
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug





Мимчи  Hug добре дошла сред!  bouquet
Ние сме много миролюбиви, макар и...  Wink често да мърморим за нещо, което ни дразни, но... не губим добрият тон, защото уважаваме и себе си и... тези, които ни дразнят  Simple Smile

Линка  Hug на черешата съм и аз и... направих, което е по силите ми, поне там да обясня, че това не е официалното мнение и познания за Туба, че... това от БТВ е нещо некомпетентно, не проверено и особено... непрофесионално. Че всъщност Туба е обичана у нас от доста години, че знаем и сме гледали всичките й проекти, които са не по-малко от тези на Къванч.

Друго обаче ме разсмя сега, хората от ЛА се радват, че... ДК тръгва и България, а аз... го разбрах тук, от тази тема, не от самата БТВ  Joy Joy Joy

https://twitter.com/SuhanCVG/status/1035007378742104064





Е... да дойде 11.09. и... да видим тогава как ще са нещата  Wink
А аз реших как ще гледам сериите по БТВ - след като си изгледам Откраднат живот по НОВА, имам си  hahaha БТВ +1 час  Joy Joy Joy Не ме интересува мерят ли рейтинг, а инямам намерение да им помагам в това направление след като не познават нашата Туба  Wink

Вичи  Hug

Хубав ден на всички!  Peace

# 37
  • Мнения: 41 718
Добър ден,момичета! Hug





Сутринта бях на плаж,та наминавам обедно! Wink Laughing

Линка Hug  bouquet

Вичи Hug Цвети Hug

И аз ще гледам ДиК по-късно.При мен има опция +2ч.! Peace



Който иска да види тийзъра на Стар Тв. за новия сезон! Peace

Тизер нового сезона канала STAR TV с русскими субтитрами

https://vk.com/dizimedya?z=video-132999259_456240988%2Fe049d700c … l_wall_-132999259




Приятен следобед! bouquet

# 38
  • Мнения: 9 999
Здравейте!  Hug



Новини за нов проект няма...уви.
Другото не е толкова интересно, а мисля, че сме го виждали и преди, ама да го сложа за всеки случай. Мисля, че повтарям, но ще ме извините...


Цитат
🆕По информации журналиста Milliyet Али Эйбоглу, самые ожидаемые актёры в новом сезоне:
#CesurVeGuzelHaber #TubaBüyüküstün #KivancTatlitug
Актрисы👩
1. Туба Бюйюкюстюн;
2. Серенай Сарыкая;
3. Неслихан Атагуль;
4. Бэрэн Саат;
5. Элчин Сангу.
Актёры👨
1. Чагатай Улусой;
2. Киванч Татлытуг;
3. Энгин Акюрек;
4. Илкер Калели;
5. Бурак Озчивит.
https://mobile.twitter.com/TurkiyeStartv/status/10347..


Латиноамериканската преса отразява сериалите много по-професионално от нашата. Дори и в това сме по-назад от ЛА! Кой е в третия свят!? Mr. Green



Един интересен нов колаж срещнах



И две мнения, които ми харесаха (като няма друго интересно... ooooh!)
Едното е по повод на колаж на Канти  Hug


Цитат
Вера Шагирова
Бедная Сюхан ,находясь меж двух огней,пыталась поначалу найти компромисс.Но чем больше она узнавала отца,тем сильнее ею овладевали сомнения.Сколько она пережила,сколько она страдала!Как мучительно ей не хотелось верить в неправоту отца!Но любовь к Джесуру в конце концов одержала верх!Сквозь сомнения,страдания,боль она поверила ему и в его любовь!!!Все эти перипетии Туба показала с блеском!!Талант актрисы раскрылся еще и в том,как ее героиня,пройдя все преграды и трудности,пришла в единственно верному пониманию,что ее любовь----это ее судьба,ее настоящая,счастливая женская судьба!И она не отступит от этого пути!!
В истории мирового кино мы знаем немало таких примеров!Но Туба прожила жизнь своей героини,как никакая другая актриса!Она выбрала свой путь для раскрытия образа!Ни на кого не похожий!!
И още едно мнение на моя любимец – Алекс
Цитат
https://vk.com/video466426574_456239159?list=dd0033658474317789
Alex Gor
Пересматривая C&G ... 🥃
Вроде бы ничего "сверхъестественного", но эта сцена разговора брата с сестрой из 15 серии запомнилась своей какой то "европейской минорностью".
Крупные планы в исполнении талантливых актеров всегда приятно смотреть и пересматривать.

PS ... сколько раз уже замечал, что профессионализм можно оценить по количеству и длительности сцен "крупного плана".


В руските форуми има много интелигентни и професионално написани постове. Удоволствие е да ги чете човек. Същевременно има и доста груби, да не кажа друга дума, измислени и невъзпитани мнения...
Свят широк, хора разни... Laughing



Приятна вечер ви желая!  Hug

# 39
  • Мнения: 4 227
Вечерен привет, дружки

Неточностите на журналистите винаги са ме дразнели и меко казано ме изкарава от чорапите, също като теб Линка Hug Затова избягвам да влизам в различните медии, защото безумствата , които се творят около нас  в реала ми стигат да си качвам адреналина. Peace Хубаво, че си обяснила на момичетата от руския форум как  стоят нещата. Но няма защо да береш срам заради некомпетентността на някой си, който не си е направил труда да намери повече информация от някой надежден източник относно актрисата Туба Буюкюстюн.

А тази руска дружка Вера е истински поет в изказа си, когато обяснява някоя снимка или колаж.  Peace А това което е написала за Туба мисля, че съвпада напълно с нашето мнение за нея Peace

Злати Hug мерси за тизъра на Стар ТВ, но аз надали ще следя нещо от там. Чакам си Туба и те това е Crossing Arms

Цвети Hug и аз разбрах за ИО по БТВ от тук. Но аз почти не гледам този канал напоследък, така че е обяснимо, че не съм разбрала за сериала от медията Laughing

Вичи Hug наминала си рано с кафето. Но напоследък все пропускам този моме Hugнт. Но пък прекрасните пожелания  с мъдри мисли за деня мога да си ги чета и по късно Whistling

mimchyyy9
Радвам се, че харесваш Туба. Надявам се и ДК (ИО) да ти хареса. Можеш да споделяш мнението си за сериала, както и за  актьорите.

Надин Hug я няма и нещо станахме много тихи. Затова ви предлагам две клипчета за Туба от тези дни.
В първото има хубави снимки и доста неточности . Дали нашият журналист не е почерпил информация от него за Туба hahaha smile3503




А този е с хубава музика и интересно подредени кадри от ДК (мисля че не е слагана, а ако е се извинявам за повторението)



Май отдавна не съм ви предлагала притча Laughing

Притча за любовта и времето
И как те вървят ръка за ръка
Скрит текст:


На едно малко островче насред морето живеели Любовта, Тъгата, Радостта и много други чувства. Един ден жителите получили вест, че техният дом скоро ще потъне и трябва незабавно да го напуснат.

Като узнали лошата новина всички си направили лодки и се приготвили за отплаване. Но на Любовта не ? се вярвало, че островът ще потъне и до последно отказвала да си тръгне.

Тя осъзнала какво се случва, чак когато водата започнала да приижда. Тогава се изплашила и пожелала да си тръгне заедно с някое от другите чувства. Първо пред очите ? се изпречила Алчността и Любовта я помолила за помощ.

- Не мога да те кача на лодката си. Тя е пълна със злато и няма място - отказала Алчността.

В този момент Любовта зърнала Суетата, която тъмно се готвела да потегли. Опитала да отплава с нея, но тя също възразила:

- Няма как да те взема с мен. Ти си цялата в кал, ще изцапаш и мен, и лодката. Потърси помощ от друг!

Радостта също минала покрай Любовта, но тя била в такава еуфория, че изобщо не искала и да чуе за чуждите проблеми. Тъгата от своя страна пък била потънала в скръб и също отплавала, без да чуе молбите на Любовта.

Тогава Любовта съвсем изгубила надежда. Малко преди островът съвсем да потъне, тя чула непознат глас да я вика:

- Скачай в моята лодка, Любов! При мен има място.

Любовта скочила при странника, без дори да го пита кой е. Когато стигнали до брега, непознатият оставил Любовта и отново отплавал. Тогава Любовта се сетила, че не успяла да му благодари. За неин късмет Мъдростта също била на брега и тя я попитала:

- Знаеш ли кой беше този странник, който ми помогна?

- Разбира се. Това беше Времето - отговорила Мъдростта.

- Но защо точно то? - учудила се Любовта.

- Защото само Времето може да оцени Любовта! -отвърнала Мъдростта.







Лека нощ! Sleeping

Последна редакция: чт, 30 авг 2018, 23:22 от kanti

# 40
  • Мнения: 9 999


Канти  Hug благодаря за поста, така ми даваш възможност да напиша още един тази вечер.  Rolling Eyes
Цитат
🆕Поклонница из Парагвай Angeli Bűyűkűstűn:
Hasta a mi me dió miedo la cara de odio de suhan
#CesurVeGuzel #TubaBüyüküstün

✔Даже я испугалась ненависти в лице Сюхан😰😇

Цитат
Вера Шагирова
Глазами уничтожает мерзавца....Впервые вижу такой взгляд и Тубы, и Сюхан.Такой взгляд нельзя показать сиюминутно. Это как надо сконцентрироваться актрисе! Внутренне сосредоточиться, собраться, включить и мозг, и волю.....и талант! Великая актриса!!!Добавить нечего!
Такой молчаливый вопрос сыграть в тысячу раз трудней! Не каждому актеру это под силу...Немой вопрос показать глазами---высший пилотаж!!! Это может только Тубуся!!!

Цитат
🆕#CesurVeGuzel собрал большинство просмотров на арабском сайте.
https://mobile.twitter.com/Aintizar_Tuba1/status/1035137444277116928


Канти  Hug права си, че като я няма Надин Hug позанемарихме музикалната част.  Wink
Понеже нямаше повод...
Сега обаче се появиха два повода, за съжаление и двата тъжни...
Днес почина Йосиф Кобзон.  Cry
Поклон пред паметта му.




 Да си спомним още един велик певец.
Ако беше жив, вчера той би навършил 60 години.
Но си остана завинаги на 50.  Sad
Скъпи дами, Кралят на попа Майкъл Джексън!  smile3501





Лека нощ!  Hug

Последна редакция: пт, 31 авг 2018, 02:07 от Lina_4

# 41
  • Мнения: 5 731
Здравейте Hug
Канти Hug Линка Hug Благодаря ви момичета. bouquet

                                      


Днес ни очаква един прекрасен последен августов ден!
Нека е изпълнен с благодарност, че сме на този свят,
с радост от живота, който водим и с много любов към
всички приятели, познати и непознати около нас!
Бъдете благословени и преди всичко щастливи!

                                        

                      

        

Канти Hug newsm10

... Всичко, което те ДРАЗНИ, е тук, за да те НАУЧИ НА ТЪРПЕНИЕ.
... Всеки, който те ИЗОСТАВЯ, е тук, за да те НАУЧИ КАК ДА СТОИШ НА СОБСТВЕНИТЕ СИ КРАКА.
... Всичко, което те РАЗГНЕВЯВА, е тук, за да те НАУЧИ ДА ПРОЩАВАШ и да бъдеш СЪСТРАДАТЕЛЕН.
... Всичко, което ИМА ВЛАСТ НАД ТЕБ, е тук, за да те НАУЧИ КАК ДА СИ ВЗИМАШ СИЛАТА ОБРАТНО.
... Всичко, което МРАЗИШ, е тук, за да те НАУЧИ НА БЕЗУСЛОВНА ЛЮБОВ.
... Всичко, от което се СТРАХУВАШ, те учи на СМЕЛОСТ, за да ПРЕОДОЛЯВАШ СТРАХА.
... Всичко, което НЕ МОЖЕШ ДА КОНТРОЛИРАШ, те учи КАК ДА СЕ ПУСКАШ И ДА СЕ ДОВЕРЯВАШ НА ВСЕЛЕНАТА..

                          

Спокоен ден,дами bouquet

# 42
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте!  Hug




Вичи  Hug

Линка  Hug а аз май напоследък най-рано научавам нещата в дизисвета от ЛА  Wink за по-пряко  Simple Smile

https://twitter.com/informacionST

За някои проекти пишат и преди Бирсен, а и по-подробно... малко часово се разминаваме с тях, но... винаги са в час. Даже при тях видях доста за новият проект на Ай Япим с режисьор Хилал Сарал  Wink, все още събират актьори, но... са се отказали от Киво, искат млади и неизвестни актьори ( доколкото схванах).

https://twitter.com/birsenaltuntas1



Да видим днес, в последният ден на август дали ще ни зарадват с нещо ново  Wink

Прекрасен ден на всички!  Peace

# 43
  • Мнения: 41 718
Добър ден,момичета! Hug Hug Hug





Канти HugЛинка Hug

Вичи HugЦвети Hug

Благодаря ви за споделеното! bouquet bouquet bouquet bouquet

Нищо не съм търсила!Току що се върнах от плажа! Wink Laughing





Приятен ден на всички! bouquet

# 44
  • Мнения: 9 999
Здравейте!  Hug



Cveti  Hug доколкото разбрах от руските форуми, Къванч ще има проект, реж. няма да бъде тази Хилял..., а друг. Проектът ще се казва „Схватка“ и ще е римейк на този английски сериал


Цитат
Авария
Collision
Про что сериал Авария?
Произошла серьёзнейшая автомобильная авария в которой погибли очень известные и влиятельные люди. После аварии судьбы героев тесно переплетутся с друг другом. Сюжет сосредоточен на расследовании которое привело к аварии. Во время расследования герои столкнуться с множествами тайнами и преступления совершенными людьми которые попали в аварию. Возможно все непростая случайность, как выглядит на первый взгляд? Героям придется решить множество загадок, что бы дойти до истины, а за всем этим будут наблюдать зрители сериала.
Коментарите за сериала са страхотни! Много го харесват, което не е чудно - английски дедектив, само 5 епизода!  Peace
Турците като го преправят и удължат, ще видим какво ще се получи. Thinking
Аз ще гледам оригинала, все пак само 5 епизода по 45 минути!  Peace
А и обожавам английското кино!  Heart Eyes
Новини за Тубушка няма.  ooooh!
Чакаме.
Докато чакат, феновете се забавляват, като съчетават различни партньори. Този


или този...


Аз по-харесвам втория клип, но всеки си има вкус.  Laughing

Желая ви прекрасен и успешен последен за 2018 г. августовски ден.
Птиците се готвят за път, а ние очакваме септември... ooooh!




Хубав ден!  Hug
ПП. Допълвам се, забравих да пусна приготвения интересен зодиакален материал!  Joy
ПРОКЛЕТИЯТА НА ЗОДИИТЕ: ЛЪВЪТ Е АРОГАНТЕН, РИБИТЕ – ЗАВИСТЛИВИ, А ВЕЗНИТЕ …
Туба
Цитат
Рак: Раздирани от вътрешни демони
Cръдливи, капризни, докачливи, вие храните подозрение към всеки и всичко и нямате вяра в бъдещето. Това често ви прави сантиментални и отчаяни, кара ви да се чувствате самотни. И без сериозен повод се смятате за пренебрегнати, все някой ви напада без причина.

Ракът обича да се вайка. Има сетива и за едва доловимата обида, помни всичко гадно, което някой някога е казал за него, и го превърта дълго в съзнанието си. Внимава да не издаде нещо, което хората биха използвали срещу него, а ако се случи, обръща нещата срещу тях.

Най-големият порок: Пасивност. Изпадате в парализираща неподвижност, когато позволите на безнадеждността да ви завладее.

Любов: Ако срещнете мечтания партньор, хвърляте въдицата, но с особена стратегия – отивате в другата стая, за да ви преследва той. Тайната ви мисъл е да не се изложите, ако нещо се обърка. Ревниви сте.

Приятелство: Сближавате се главно с хора, които по някакъв начин се нуждаят от вас, и ги правите част от колекцията си.Прилепчиви и манипулативни, умело използвате обиденото мълчание, задушаващата привързаност и смяната на настроения, за да накарате другите да направят каквото искате.

Подходяща професия: Консултант по житейските проблеми – носи ви наслада да поплачат на рамото ви.
Онур
Цитат
Телец: Рационални и закостенели
Изумително дебелокожи, вие се размърдвате едва когато ви ръгнат с остена. Тесногръди, закостенели консерватори, риете дълбоко в една и съща бразда.

Телецът е безмилостен диктатор със силно чувство за собственост и непреодолим копнеж по парите. Неспособността му да се приспособи, камо ли да се промени, е резултат от липса на въображение. Малкият му бичи мозък не може да мисли комплексно и затова се оставя лавината, която е отказал да забележи, да го затрупа жив.

Най-големият порок: Алчността. “Искам ги всичките веднага” е първата мисъл на Телеца, когато го връхлети желанието да се сдобие с нови предмети. Отмъстителен.

Любов: Всеки по-умел сексуален партньор би умрял от скука във вашето легло. Съпротивлявате се на всеки опит да се внесе спонтанност или изненада в любовната игра.

Приятелство: Има си причина Телецът да стои самотен в полето. Отчасти това се дължи на неговия непоносим характер, но главно – на сребролюбието му. От безконечни дискусии за финансовите му планове и инвестиции хората губят желание за живот.

Подходяща професия: Брокер на имоти. Покажат ли ви някой старинен архитектурен шедьовър, започвате кроежи да го превърнете в новобогаташки апартамент.

И съдия-изпълнител ще ви пасва добре, тъй като сте напълно безразлични към чувствата на другите.
Мая и Топрак
Цитат
Козирог: Универсални проклетници
Cтиснат, упорит, дребнав, злопаметен, вие с нечувана енергия и жестокост тормозите другите, докато изтощени не кандисат на вашето.

Сломявате всяка съпротива в устрема си да наложите своя педантичен ред и правила. Бихте направили всичко, за да запазите социалния си статус, но прикривате безскрупулните си патологични амбиции и инат. Презирате повечето хора (те не са на нивото ви) и общувате с тях по задължение или от скука.

Вроден работохолик, съжителството с вас е истинско изпитание. На всичкото отгоре сте и Чичо Скрудж.

Най-големият порок: Скъперничество. Разяждат ви стремеж към трупане и неутолим глад.

Любов: Събота вечер е – време за съпружески кавги. Затова слагате пижамата и гасите лампата. Иначе сте похотливи, но не си го признавате.

Приятелство: Разочаровани сте от приятелите, защото не оценяват помощта ви, въпреки че вашите методи очевидно са по-ефикасни от техните.

Подходяща професия: Застраховател – за да плащате колкото се може по-малко и колкото се може по-късно.

Политик – отлично пасва на високото ви самомнение.
И да видите себе си... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
https://fun.9999999views.com/prokletiyata-na-zodiite-lvt-e-aroga … stlivi-a-veznite/

Пак хубав ден!  bowuu

Последна редакция: пт, 31 авг 2018, 14:14 от Lina_4

Общи условия

Активация на акаунт