Къде ще летуваме :)))

  • 3 263
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Уредилите се на Ахтопол, може ли един въпрос. И ние с приятели две семейства с общо пет деца
ни се ще да се запътим към Ахтопол и да са бунгала на сенчица. Дайте някой жокер да се свържа с нещо такова. Аз не искам стол, приятелите искат. Препоръчайте нещо.

Иги, най-веселото ми лято беше в Майчин дом юни месец - купон и веселие - още подържаме връзка с другите майки дори доста от тях не са от София, но се смеем, че те не са ама децата са. Направих един пълен месец там. Пожелавам ти да ти се падне и на теб добра компания.

# 31
Моля ви се,само не в Ахтопол и то на бунгала newsm11,аз там си развалих една почивка.Може да е ефтино,но е мизерно. Все пак весело изкарване sun

# 32
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Моля ви се,само не в Ахтопол и то на бунгала newsm11,аз там си развалих една почивка.Може да е ефтино,но е мизерно. Все пак весело изкарване sun

Ама аз затова искам препоръки, защото съм чувала и за хубави бунгала.

# 33
  • София
  • Мнения: 2 262
Ехееееееееей момичета-кокичета, много ви обичам, развеселихте ме! Разбира се, че се шегувам  и на вас стискам палци за едно истинско лято пълно с положителни емоции и удоволствия! dorothy и аз помня Майчин дом от първия път не само с лошо, даже сега засякох една майка с която сме раздали тогава! Който иска може да заповяда на свиждане при нас, от 24 юли съм там закотвена!
Силве и за моят престой в Русе си права, ама и ти не се спря.............

# 34
  • Мнения: 3 698
Побутвам малко темичката, надявам се още някой да се включи

# 35
  • Мнения: 384
Ние ще сме на Свети Влас-около 3-4 юли,за 8 или 9 дни.Миналото лято на Мартина много и хареса там,затова ще повторим.Хотел Алфа.Ще се радвам да се видим с други семейства наоколо...

# 36
  • на път
  • Мнения: 2 804
Като нещастна варненка /защото не живее вече там/ се опитвам да организирам поне едно прескачане до морето всеки месец ... а същинското ще е на Златни пясъци на първа линия - без коли, без ангажименти и при пълна свобода на индивида  Laughing

# 37
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Габи, бим-бам - ние сме на море от 15 юли .
Габи на Приморско  ще бъдем живот и здраве. На станцията на НСИ.

# 38
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Габи, бим-бам - ние сме на море от 15 юли .
Габи на Приморско  ще бъдем живот и здраве. На станцията на НСИ.
  Вал, имаш ми телефона, ако искаш пак ще ти го пусна.
  На Габи също, пък можем наистина нещо да заформим.

# 39
  • София
  • Мнения: 4 884
yosarian, нямам твои координати. Ако искаш, прати ми телефон на лични, защото и нашата карта е от 15 юли за десет дни на Приморско, на станцията на БДЖ. Надявам се да се видим там с децата и да изпием поне по една бира заедно. Ние ще сме сами, имам предвид, че няма да сме с компания, и няколко чифта приятелски очи наоколо само могат да ни зарадват.

# 40
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Нещо забравихме тази тема да пишем кой къде ще кара почивка.

Та и аз да се разпиша тръгвам в петък за Камчия почивна база "Романтика".

Малко има комари ама аз и други години с репелати се оправям.

# 41
  • Мнения: 644
Ние вече ходихме на''почивка''на морето с детето в края на юни на лозенец   Rolling Eyes    И сега е време да отидеме на ИСТИНСА ПОЧИВКА с тати,малко егоестично,но...... Embarassed
На 1.09.заминаваме за турция в Кошада Съ,пък нека ни е зле      smile3533

Общи условия

Активация на акаунт