Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 50

  • 73 095
  • 764
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 18 562
Ето го. Страхотен наистина. Аз съм с чуплива коса и направо ми станаха къдрици,много естествено-вълниста коса. 

# 661
  • Мнения: 286
Скрит текст:
Покупката ми от Лили вчера,за пръв път ще пробвам лак на римел😁😊

Пробва ли вече спиралата? Как ти се струва?

Имах другия вариант в по-светлата опаковка,но се сваляше мого трудно и я подарих на сестра си. Тази как е?

ето така стои,наистина много ми хареса,но се сваля трудно.Затова може би няма да повторя.😒

# 662
  • Мнения: 18 562
Много хубаво стои тази спирала. Коя е?

# 663
  • Мнения: 936
Ето го. Страхотен наистина. Аз съм с чуплива коса и направо ми станаха къдрици,много естествено-вълниста коса. 

Днес ще тичам да си купя😁
Къде се продава?

# 664
  • Мнения: 18 562
В Каувланд имат тази марка и мисля;че в Дм.

# 665
  • Мнения: 286
Много хубаво стои тази спирала. Коя е?

# 666
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
От тази показана спирала на Мейбълин моята приятелка каза,че никак не е доволна и направо ще си купува друга.

# 667
  • Мнения: 15 350
Ползвaм get big lashes - мaлиновaтa и volume instant, и двете сa супер. Писaлa съм зa тях отзиви и похвaли. Супер сa, свaлят се лесно, но aз ползвaм мaслa зa свaлянето им и тaкa всичко се чисти без остaтък. Доволнa съм.

# 668
  • Мнения: 286
А някакъв супер силно хидратиращ крем за лице до 10лв. да ми препоръчате,от тези гелове и разни глупости за акне,кожата ми почна да се бели,а пъпките реално продължават да излизат😑

# 669
  • Мнения: 1 349
Мис, на каква коса го нанесе и суши ли със сешоар след това? Колко количество сложи?  И моята е чуплива и търся нещо оформящо, до сега все неуспешни покупки.
Имам този на Виктория за изправяне и съм много доволна от него, ще взема и този.

# 670
  • Мнения: 18 562
Мис, на каква коса го нанесе и суши ли със сешоар след това? Колко количество сложи?  И моята е чуплива и търся нещо оформящо, до сега все неуспешни покупки.
Имам този на Виктория за изправяне и съм много доволна от него, ще взема и този.

На влажна, леко подсушена сложих много малко, може би една -две помпички. Намачках и доисуших изцяло с дифузер.
 И при мен основно бяха несполучливи покупки. Особено пяни. Този флуид е на свеки. Тествах и днес взех веднага от Лили(и там го има). За ежедневна употреба. Пише си как се използва. Страхотен е, очарована съм. По принцип бях крайно скептична към тази марка, не знам защо. Но когато съм у свеки тя има много техни неща и аз ги тествам. Досега съм все приятно изненадана. А най-интересното е, че и на втория ден след спане косата ми е още много добре оформена, и не е сплекана, дори и днес вече трети ден съм с прическа, само добавих още малко и дооформих. Без дифузер не знам какъв ще е ефекта. Но така вълните ми станаха чудно подредени, лъскави. Ще пробвам и без дифузер да видим как ще е. Косата ми е леко чуплива, не е къдрава. Но на къдрава коса сигурно ще е още по -добре и ще може да се използва всекидневно просто за оформяне на къдриците. Имаше и още няколко вида техни спрейчета и разни серуми.

# 671
  • Мнения: 5 631


Кои от тези сте ползвали? Искам да се сваля лесно и да не ми слепва миглите...
Get big, черната. Стои естествено, ползвам я като ежедневна спирала. Особен обем не виждам, по-скоро подчертаване. Свалям я лесно под душа.

# 672
  • Бургас
  • Мнения: 16 285


Кои от тези сте ползвали? Искам да се сваля лесно и да не ми слепва миглите...
Използвам от доста години последната розовата,която е на снимките. Страхотен обем и дължина ми прави!

# 673
  • Мнения: 1 338
Момичета, искам да ви споделя какво си забърках вкъщи:
Toner за лице, приготвен от 14 пак.зелен чай и към него 1/4 суп. лъж. Морска сол. Водата покрива с 1 пръст чая. Слагам го на котлона, докато не заври. Изключвам котлона и оставям с капак да си стои.
След като постоят няколко часа в тенджерката го изсипвам в шише с пулверизатор и вечер и сутрин пръскам на почистена кожа. Държи се в хладилник!
Моята кожа е със широки пори, белези и тук-таме зачервявания.
Откакто го използвам (много бюджетен продукт) усещам, че кожата ми е много гладка, без зачервявания( не се появяват пъпки) и дори един голям белег се сви много. Не е магазинен продукт, но действието му е повече от добро. Зеленият цвят поначало бори червеният, а и в чая, естествено се съдържат мнооого антиоксиданти. Щастлива съм, че след толкова години на борба със белези и несъвършенства има нещо, което даде такъв ефект. Heart

# 674
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Покупката ми от Лили вчера,за пръв път ще пробвам лак на римел😁😊

Пробва ли вече спиралата? Как ти се струва?

Имах другия вариант в по-светлата опаковка,но се сваляше мого трудно и я подарих на сестра си. Тази как е?
ето така стои,наистина много ми хареса,но се сваля трудно.Затова може би няма да повторя.😒
Страхотно ти стои. Hug
Но то на такива очи и мигли всичко ще е супер. bouquet
Няма да я пробвам,и аз не харесвам спирали ,който се свалят трудно.
Благодаря,че сподели.

Общи условия

Активация на акаунт