Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 50

  • 73 000
  • 764
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 212
+ 1 за балсама на Хималая с какао. В Лили има и на Биотен на цена 3 лв. и стотинки - различни видове.
Alexa23, кой е този гел на Микса?

# 166
  • Мнения: 15 313
Оф, аз да се оплача от това мляко за тяло с арган на Леокрема. Вчера пуснах снимка в козметичните ни похождения. Ами, какво да кажа, това чудо няма разнасяне, много неравномерно, сякаш няма сцепление с кожата. Пробвах на по влажна кожа, олеле, още по голям ужас, стои върху кожата, не попива, стана една мазнотия, пък не омекотява, не се разнася, на места си стои върху кожата все едно не си го размазал, на добре подсушена кожа е една идея по добре, но пак е трудно разнасянето. Единствено аромата ми харесва и се запазва върху кожата за известно време. Ама, даже и той ме подразни, докато се опитвах да нанеса млякото върху тялото. Пф. Не препоръчвам.

# 167
  • Мнения: 2 179
Мисля, че от Revuele трябва да ме вземат за рекламно лице наравно с  Джаста Праста и похвалите от нея за продуктите...минах през Елитис и останах изумена, че нямаше щанд без тяхно присъствие :О Естествено напълних кошницата и сега ще тествам.

# 168
  • Мнения: 5 059
Мисля, че от Revuele трябва да ме вземат за рекламно лице наравно с  Джаста Праста и похвалите от нея за продуктите...минах през Елитис и останах изумена, че нямаше щанд без тяхно присъствие :О Естествено напълних кошницата и сега ще тествам.

Тоест са заредила отново? Преди седмица нямаше кремове и от любимата ми маска с каолин Sad

# 169
  • Мнения: X
Розовият балсам без отмиване на Aries cosmetics Heart
Идеален за преди сешоар и преса!

# 170
  • Мнения: 2 179
Мисля, че от Revuele трябва да ме вземат за рекламно лице наравно с  Джаста Праста и похвалите от нея за продуктите...минах през Елитис и останах изумена, че нямаше щанд без тяхно присъствие :О Естествено напълних кошницата и сега ще тествам.

Тоест са заредила отново? Преди седмица нямаше кремове и от любимата ми маска с каолин Sad
Не знам от къде сте, но всеки Елитис има различна гама продукти (така ми обясниха на каса) т.е. нещо като франчайз.

# 171
  • Мнения: 978
Търся някаква гел очна линия с мека консистенция и наситен цвят - предложения?

# 172
  • Мнения: X
Търся някаква гел очна линия с мека консистенция и наситен цвят - предложения?
На Лореал  в бурканчето. Много ми харесва. Трайна е и наситено черна.

# 173
  • Мнения: 479
+ 1 за балсама на Хималая с какао. В Лили има и на Биотен на цена 3 лв. и стотинки - различни видове.
Alexa23, кой е този гел на Микса?

Ето този. Купих го за 8лв.

# 174
  • Мнения: 35 961
чудех се какво хубаво да похваля, за което не съм писала в темите, но май няма
за това ще се оплача от душ-гела на котидж с виолетка - синтетичен, дяволски траен аромат, сополеста консистенция, абсолютна отврат за мен
не става за веро, за течен сапун, за миене на под, да изпера кувертюрата с него ...

Скрит текст:

# 175
  • Мнения: 15 313
Бубанка, напълно съгласна с теб. На мен ми мирише на машинно масло или нещо с машинно масло, петрол или производните му. Уж го душих в магазина, ама под душа е направо отврат аромата му. Пари хвърлени на вятъра.

# 176
  • Мнения: 3 819
Търся някакъв лосион за тяло с аромат на кафе.
Засега видях само на Евелин
https://www.emag.bg/dylboko-podhranvasht-balsam-za-tjalo-s-ekstr … 709/pd/DKMZ42BBM/
Вие да сте срещали нещо подобно?

# 177
  • Мнения: 18 990
Търся някакъв лосион за тяло с аромат на кафе.
Засега видях само на Евелин
https://www.emag.bg/dylboko-podhranvasht-balsam-za-tjalo-s-ekstr … 709/pd/DKMZ42BBM/
Вие да сте срещали нещо подобно?

Имаше една италианска супермаркетна марка, но ѝ забравих името. Имаха лосиони с аромат на кафе, на шоколад, ванилия и пр.  Спомних си името - Venus, но не намирам изображение.

Дермакол имат с аромат на ирландско кафе:
http://www.parfimo.bg/kozmetika-dermacol-aroma-ritual-body-lotion-irish-coffee

Последна редакция: вт, 04 сеп 2018, 14:47 от кукумицинка

# 178
  • Мнения: 2 820

С кафе виж това,аз съм доволна.

# 179
  • Мнения: 3 819
Благодаря много  bouquet
Дано да го има и във вариант лосион за тяло.

Общи условия

Активация на акаунт