Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 50

  • 72 998
  • 764
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 5 289
Забравих да напиша, че търся лак с едри, брокатени частици.
Погледни тези на Катрис:
Скрит текст:

# 316
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
По въпроса за шампоан без сулфати, сестра ми си беше купила един от Елитис на Leganza , беше евтин - около 3 лв. , но нямам мнение.

# 317
  • Мнения: 449
И аз го купих тоя пусти Ревюел. Успях да се добера до Лили и си взех серум, намалените кремове с хиалурон и енергизиращ ексфолиант. На ръката като ги пробвах миришат приятно и правят кожата гладка, но на лицето ще се види тепърва. Освен това съм много доволна, че в магазина за паралелен внос си намерих хидратиращата маска на Пантен за 3.99 лв. срещу 12.50 в Лили.
Кой е този магазин за паралелен внос с такава цена на маската?

# 318
  • Мнения: 3 819
Кой от варненските елитиси е най-добре зареден с ревуел?

# 319
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
И аз от доволните от Лореал с кокос. Разплита косата, наистина се хлъзга. С една ампулка след миене косата и направо живна, стана като нова. А беше трагедия след лятото.

# 320
  • Пловдив
  • Мнения: 40 765
И аз от доволните от Лореал с кокос. Разплита косата, наистина се хлъзга. С една ампулка след миене косата и направо живна, стана като нова. А беше трагедия след лятото.
може ли линк?

# 321
  • Мнения: 18 557
 Може  ли препоръка за такива цветове червила с конкретен номер. ?
По плинцип харесвам много матовите на ГР (и тези които са като молив) както и на Есенс.




# 322
  • Deutschland
  • Мнения: 5 414
И аз от доволните от Лореал с кокос. Разплита косата, наистина се хлъзга. С една ампулка след миене косата и направо живна, стана като нова. А беше трагедия след лятото.
може ли линк?


# 323
  • Мнения: X
Влизам да похваля спиралата на  Golden rose в зелена опаковка. Изумена съм от ефекта- удължава , разделя , наситено черна , без да сплъстява миглите.
Прекрасно попадение!

# 324
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Ей,момиченца кокиченца,ще ме накарате да си я купя тази серия с кокоса.Не зная само как ще изхабявам наличните ми маски и т.н.

# 325
  • Мнения: 2 223
Bright Chrystal, не си сама. Тези изкусителки тука само така правят. Макар че тази с банана на Гарние наистина се оказа страхотна и не съжалявам.

# 326
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Даа,те вече ще ядат шамарки,обичам ги.Като купя маската и шампоана ще дам отзив.

# 327
  • Мнения: 1 334
Аз само чакам да изразходя наличното, за си купя шампоана и маската с кокос. Едва се сдържам! Преди трупах много продукти, породено от чистата ми лакомия (все твърдя, че е от зодията), но съм туширала това и се зареждам с търпение. Другото, което също оказва своето влияние, е че аз бързо привиквам към продуктите и няма същият ефект. Laughing
Искам да си взема и едно масло за коса от ДМ
Косата го "изпива" и става много хубава!

# 328
  • Мнения: 18 557
Оф, спрете се бе! Толкоз неща си набелязах😆 никой ли няма да ми даде съвет за червилата?

# 329
  • Пловдив
  • Мнения: 40 765
Кокосовите шампоани има ли ги навсякъде?

Общи условия

Активация на акаунт