Модни консултации - 76

  • 11 866
  • 114
  •   4
Отговори
  • Бостън
  • Мнения: 13 512


КАКВО ОБСЪЖДАМЕ ТУК
Скрит текст:
Колко пъти сте имали нужда някой да ви каже откровено дали дадена дреха ви стои добре?

Колко пъти сте си купували импулсивно дреха или аксесоар (ей така за спорта, от моментна еуфория, защото някой ви е вбесил и искате да си оправите настроението...), които после се чудите защо сте купили и само събират прах из гардеробите, чакайки реда си да бъдат съчетани и разходени подобаващо?

Качвайте изображения, за да е нагледно и да може да се реагира по-лесно. Само с примерно описание "имам една лилава блузка..." става сложно, предвид нюансите на лилаво, които съществуват.  newsm47 Едва ли има някой с гадателски способности, който да предвиди кое би стояло най-добре на вашето тяло или да знае кои цветове харесвате...
НАКРАТКО - колкото повече информация има в запитването, толкова по-подробни ще са и отговорите.

ПОЛЕЗНИ БЛОГОВЕ


Spring-Summer 2024 Mini trend: THE MINISKIRT

Spring-Summer 2024 Mini trend: THE MINIDRESS

Spring-Summer 2024 Mini trend: THE MINI SHORTS

The Spring-Summer 2024 BRA TOP TREND

Spring-Summer 2024 SEE THROUGH TREND

Spring-Summer 2024 WHITE DRESS TREND

The Spring-Summer 2024 GOLD TREND

Spring-Summer 2024 GLITTER TREND

Spring-Summer 2024 FRINGE TREND

Spring-Summer 2024 FLORAL TREND

Spring-Summer 2024 SHIRT TREND

Spring-Summer 2024 MASCULINE TREND

Spring-Summer 2024 TRENCH COAT TREND

Spring-Summer 2024 Denim trend: DENIM TOTAL LOOK

Spring-Summer 2024 Leather trend: THE LEATHER SKIRT

Въпрос на Темата
Кои от предложените за пролет/лято 2024 трендове бихте носили с удоволствие?

Spring-Summer 2024 Leather trend: THE LEATHER PANTS

# 1
  • Мнения: 3 503
Ето това много ме вдъхновява

Като се облека в този стил ще се снимам

И благодаря за новата тема!

# 2
  • Мнения: 2 276
Благодаря за новата тема Agent Provocateur
За мен бели рокли и други бели дрехи, ресни, ризи и кожени панталони моля Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 607
Благодаря за новата тема!

Не гледам много трендовете честно казано. Ще залагам и тази пролет на светли панталони, дънки, сникърси и лоуфъри, сака с тениски (моля за препоръки за хубави блузи с къс ръкав), рокли, кожено яке, саката от букле и така.

# 4
  • Мнения: 39 379
Благодаря за темата. Харесах си блясъка, късите рокли, но едва ли ще се пременя така.

# 5
  • Мнения: 31 206
Доста от новите тенденции ми харесват и бих носила. Тренч и деним най- много.
Благодаря за новата тема.

# 6
  • Мнения: 922
Благодаря за новата тема, Agent Provocateur!

От новите трендове само златния и флоралния ми харесват. Донякъде денима. Айде, мини-шортите ще си ги спестя на себе си и останалите, че като гледам, има риск да ми лъснат ингвиналните гънки.
Тия новите модели силно ми напомнят на недохранени немски овчарки в краката, но аз нали съм старомодна - не разбирам много.

# 7
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 018
Благодаря за новата тема!
От показаните трендове бих носила бяло,тренчове,златно,флорални дрехи(те открай време са ми слабост),също дънкови неща.

# 8
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Агент, bouquet!

Деним-, риза- и тренч-тренд със сигурност!
Вадя с кеф от архива една сафари рокля в бежово, с детайли в хавана! Yellow Heart

# 9
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
Тренчът, денимът май не са супер нови тенденции или поне може би са от забравените стари. Аз нищо от тях няма да взема.😀 Айде, може един тренч да си купя, че нямам и тоз “мъжествен вид” (?), макар че аз харесвам по-скоро tom boy визия.

# 10
  • Мнения: 1 140
От горните най-ме радва flower trend-ът. Също обожавам хубави, качествени тренчове. Високите оцувки също се завръщат Heart
Като цяло съм много щастлива, че идва нова ера на една по-женствена мода. Последното ~десетилетие не ми харесваха тенденциите, почти насила си купувах доста от дрехите.

# 11
  • Мнения: 1 607
Харесват ми деним роклите
Бих забърсала една такава, но в по тъмносиньо

# 12
  • Бостън
  • Мнения: 13 512
Тренчът, денимът май не са супер нови тенденции или поне може би са от забравените стари. Аз нищо от тях няма да взема.😀
Всичко е забравено старо! Балерини, лоуфъри, мокасини, слингбекс, китън хийлс, стилето хийлс, широки панталони, тесни панталони, мъжки костюми..... дори костюмът робот, който Зендeя облече наскоро е от 90-тте!





                       

Последна редакция: вт, 09 апр 2024, 18:13 от Agent Provocateur

# 13
  • Мнения: 2 846
Всичко ми харесва и е носимо за мен, с изключение на ултра минитата и голите коремчета.
 
Единственото, което ще добавя в гардероба си са асиметрични ризи и такива от ефирни материи. В ризите и блузите ми останаха очите! Heart Eyes

Малко за вдъхновение:













Благодаря за темата, Агент!

# 14
  • Мнения: 1 140
Аз само се надявам да не се завърнат дънките с утра ниската талия.

Общи условия

Активация на акаунт