Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 50

  • 73 021
  • 764
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 334
Дори бяха на промоция!
Аз и в Кауфланд видях ~6 лева шампоана.

# 331
  • Пловдив
  • Мнения: 40 769
Дори бяха на промоция!
Аз и в Кауфланд видях ~6 лева шампоана.

ииих! Изпуснала съм!

# 332
  • Мнения: 153
Аз мога да похваля млякото за тяло на Mixa за суха и много суха кожа. Много лесно се разнася, бързо попива и кожата ми е мека и хидратирана цял ден. По принцип имам изключително суха кожа, ако не се намажа с нищо, краката ми направо побеляват от сухота (все едно кожата се бели, просто ужасно), но с това мляко забравям за тези проблеми. Мисля, че се дължи на глицерина в него. Още от преди години съм се убедила, че много подхранва... понеже зимата кожата на ръцете ми изпръхва от студа и става направо на рани. Тогава на помощ винаги ми идва кремчето на Glysolid с глицерин - направо върши чудеса!

Ето ги и тях:


# 333
  • Мнения: 76
И аз съм ползвала лосиона за тяло на Микса, доволна бях Simple Smile

# 334
  • Мнения: 10 377
Дори имаше и домашна рецепта - мисля, че се смесваше глицерин с лимонов сок (може би и зехтин) и след всяко миене на ръцете се мажат. Не съм го правила, но имах приятелка с проблемна кожа на ръцете и тя си държеше на мивката шишенце с такава смес.

# 335
  • Мнения: 438
Дами, SLS e Sodium Sauryl Sulfate. Soldium Laureth Sulfate e SLES. Първият наистина е голям дразнител, вторият се води една идея по-щадящ, но пак си е дразнител. ...
Да, а още по-щадящ е SCS (sodium coco sulfate). Бил добиван от кокос.

# 336
  • Мнения: 5 333
Мнения за марката ziaja и продуктите им за лице? Както и на Палмерс олио терапията въпреки, че не е евтин.
На Жая всички неща,които съм ползвала са страхотни!

# 337
  • София
  • Мнения: 20 082
Тогава на помощ винаги ми идва кремчето на Glysolid с глицерин - направо върши чудеса!
Кремът и за мен е най-доброто, което съм ползвала някога. Каквито и други продукти за ръце да ползвам, винаги имам вкъщи една голяма опаковка Glysolid.

# 338
  • Мнения: 812
Поръчах си аз  ( да не остана по_назад! )дневен, нощен и околоочен крем на Ревюел  Мезодерм. Обаче, моите са в тубичка - и дневния, и нощния - не са в кутийки. Изобщо не ми стана ясно за каква кожа са - моята е мазна. Всъщност се интересувам от околоочните им кремове, а другите от любопитство взех.

# 339
  • Мнения: 2 223
Оф, спрете се бе! Толкоз неща си набелязах😆 никой ли няма да ми даде съвет за червилата?

Конкретни номера и имена не мога да дам, защото не обичам червила, ама такива матови съм виждала само при NYX, това сивото може би би го имало в Lingerie серията им

# 340
  • Мнения: 325
Аз съм огромен фен на течните матови червила на Аура, ако искаш погледни дали нямат такива цветове. 💄

# 341
  • Пловдив
  • Мнения: 4 692
Поръчах си аз  ( да не остана по_назад! )дневен, нощен и околоочен крем на Ревюел  Мезодерм. Обаче, моите са в тубичка - и дневния, и нощния - не са в кутийки. Изобщо не ми стана ясно за каква кожа са - моята е мазна. Всъщност се интересувам от околоочните им кремове, а другите от любопитство взех.


И моите кремове Мезодерм са в тубички. Взех си промокомплект от три крема - дневен, околоочен и за ръце, а цената беше само 6,60 лв. за целия комплект. Имаше само два комплекта в Елитис, взех единия, а скоро след това като отидох, и другият го нямаше.
Ползвам ги вече от около половин месец и много ми харесват. Особено околоочният е уникален, дава супер добра хидратация. И дневния крем много харесвам, много добре хидратира, подхранва, омекотява и той. Моята кожа е нормална към суха.
Понеже тези дни се обсъжда Ревюел, да споделя, че в нашето Лили видях няколко вида маски за коса на Ревюел, имаше около 5-6 вида маски, повечето бяха в големи кутии, сигурно 1000 мл на цени от 4 лв., имаше и една в по-малка кутия, около 3 и нещо лв. Обаче нямах време да разгледам подробно какви видове са. А, видях и един техен спрей за топлинна защита.

# 342
  • Мнения: 524
Минавам да кажа, че комплектът с душ гелове на Жая в Ремедиум е на още по-добра цена от 5,18. Аз си взех.

# 343
  • София
  • Мнения: 109
Може ли да споделите крем или олио за крака.От слънцето,пясъка ,морето много са сухи,като цяло и най вече петите.Ходих на педикюр никаква промяна.
Здравейте,
Не прегледах цялата и може да повторя някого, но марката на ДМ - балеа имат разтвор за крака  и крем с урея, които са вълшебни. Стъпалата ми бяха много загрубели, но с тези два продукта буквално от едно мазане омекнаха

# 344
  • Мнения: 524
Аз  моите ги мажа само с масло от шеа. Забравих за пили, търкане и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт