Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 50

  • 73 101
  • 764
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 1 338
Не съм сигурна, че разбрах, но аз лично следвам тези стъпки: слагам основа за грим на лицето (в момента baby face na Мейбълин, основа за грим на очите (имам Катрис и Sante) като не натискам прекалено и минутка след това - фдт . След това гримирам очите, рисувам веждите и после слагам коректор и пудра на някои места, сетинг спрей. Когато не съм на работа не слагам основа на очите и лицето, защото не търся кой знае каква фиксация.

# 601
  • Мнения: 18 562
Мис Каролин Бингли, преди известно време започнах да си слагам кокосово масло (но не това от Дм) върху влажна коса само по краищата и забелязах, че се оформят наистина хубави къдрици. Трябва да се внимава обаче да не се сложи много, че косата изглежда така, сякаш си сложил гел с мокър ефект Satisfied
Кой цвят е матовото ти червило на ГР?


 Сиси ,номер 14(бежово телесен нюд цвят). От моливите на ГР.
Сложих й на върха на пръстите по косичката. Много много малко и стана. 250 мл е маслото 7 лв. Исках първо да го пробвам и затова не взех голямото-500 мл от 12 лв.
Аз съм доволна точно от базата за сенки на Есенс, но не я намирам. Тази на Катрис, с която съм сега изобщо не ми харесва. Моите палитри са на Муа, Слийк, Есенс,ГР,на Мейбълън Nude палитрата. Последната се разпрашва малко и не е особено покривна. От другите съм доволна. На Флормар 4 ките също са хубави с основни цветове. Почти всички тези са матови палитри. Имат и по няколко блестящи цвята.Слийк купувам от блогърката Ели-make up but how.Това за мен са много качествени палитри на чудесни цени много пигментирани.
Сега взех на мама другата на Мейбълин в златисто-кафявата гама. Ще я тествам тези дни и ще дам отзиви.
Те са серия all about nudes.
Благодаря на тези, които се включиха за кокосовото. Ще слагам и на мен си,то се е видяло. И без това косата ми става страхотна от него и има нужда от подхранване. А и този божествен аромат.

# 602
  • Мнения: 1 359
Аз не съм си задала въпроса разбираемо, но и това ми беше полезно. Simple Smile Имам предвид при нанасянето на основата на Катрис- върху клепача ли се слага само, изчаква ли се и въобще- има ли някой трик? И друго- предполагам, че за да фиксира, би трябвало и да матира, нали?

# 603
  • Мнения: 18 562
По целия клепач нанасям и под веждите. Не изчаквам. Директно нанасям сенките. Веждала съм, че някои от блогърките фиксират с пудра. Отвреме-навреме го правя и аз. Така се матира,особено ако имате по-мазни клепачи. Няма някаква особена техника според мен. Слага се и отдолу под очите по принцип,но аз не го правя.

# 604
  • Deutschland
  • Мнения: 5 450
И аз гледах Слийк палитрите ( 7€ и нещо са тук), ама не си харесах цветове. Кафявата гама преобладаваше и се отказах. Искам лилаво, зелено, златисто, блясък да има, ама не намерих. Трудно, трудно харесвам сенки за очи, а имам и четворка на Диор, ама не ми е нещо топ. Руби Роуз обожавам, пигментирани, разнообразие в цветовете, но не съм имала такива от години Sad

# 605
  • Мнения: 18 562
Има ги Руби Роуз при нас в малките магазинчега все още тук-там се намират. И на мен си ми харесват. В тийн годините основно с тях си се гримирахме.

# 606
  • Мнения: 1 338
В Елитис беше пълно с Руби роуз Sunglasses

# 607
  • Мнения: 2 622
Kristaline, четките се продават в магазина на NYX, не съм сигурна в Лили, където зареждат NYX дали ги има.

# 608
  • Deutschland
  • Мнения: 5 450
В Елитис беше пълно с Руби роуз Sunglasses

Била съм само в Пловдивския, но явно съм спала

# 609
  • Мнения: 922
Аз не съм ползвала основата за очи на Катриз. Много доволна бях от тази на Есенс, но реших да пробвам тази на Артдеко с бурканчето- хубава е, но ми е мн трудно вече да я нанасям, тъй като има нокти се пълнят с основа... Та тази на Есенс пак ще си я взема. Аз я нанасям с четчицата (слагам малко количество) и после разнасям с пръст инъче става много и се събира. Доста е икономична.

# 610
  • Мнения: 1 359
Благодаря на момичетата за съветите!

# 611
  • Мнения: 1 349
Аз съм много доволна от базата за очи на Римел. Отгоре фиксирам с пудра, така се преливат и по лесно сенките. Доволна съм от тези на Makeup revolution naked chocolate. Доста трайни и наситени се оказаха.

За четки съм доволна от Lollipop cosmetics. Около 10лв са четките за очи - за мен са много добри за тази цена.

# 612
  • Мнения: 1 148
Базата на Римел е по-добра от тази на Арт Деко и на Есенс, пробвала съм ги. Не я изчаквам да засъхне, то и без това бързо попива.

# 613
  • Мнения: 922
Ами то аз докато нанеса на другото око и почна да се гримирам и са попили. Ами ще пробвам тогава Римелската и то скоро, че тая на Артдеко ме дразни вече. Чудя се с какво да си я слагам.Благодаря!

# 614
  • Мнения: 2 183
Аз ползвах основата за сенки на Ейвън, но в един момент почна да засъхва и седи ужасно нанесена на очите.
Използвах и tattoo сенките на Мейбълин - същата история.
Сега просто слагам коректор, но задължително запечатвам с пудра.. Не че ми е много мазен клепача, но коректора ми се събира в сгъвката, ако не мина с пудра.

Общи условия

Активация на акаунт