Колко често излизате само двамата?

  • 5 614
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 530
Не си спомням вече, откога не сме излизали така.

# 61
# 62
  • Мнения: 494
мноооооого рядко,господинчото е вечно изморен]

# 63
  • Мнения: 1 073
Рядко, на месец - два , веднъж.  Cry
Навсякъде ходим с децата, за което не съжалявам  Peace, напротив обожаваме да сме с тях Heart Eyes

# 64
  • Мнения: 1 028
2 пъти за по 2-3 часа и то през деня по работа,разбира се,туй то за година и кусур,бе откак сме с дете.

# 65
  • Мнения: 4 621
Всяка седмица - 1 или 2 пъти.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Мъжът ми е много ангажиран и мечтае за повече време у дома, а аз за излизания навън и повече разнообразие. МНого трудно намираме баланса. Confused

# 67
  • ново
  • Мнения: 5 969
Само двамата - веднъж на 1-2 месеца. В останалите случаи щерката е с нас Simple Smile

# 68
  • Мнения: 88
Излизаме доста често , защото за наш късмет имаме почти винаги баба на разположение.

# 69
  • Мнения: 188
Почти всяка събота и неделя и когато ни се налага за някой Р.Д. на приятел  Hug

# 70
  • София
  • Мнения: 6 561
Ами гледаме за е поне 1 път седмично(имама предвид излизане на кърчма, гости, кино, ресторант и т.н предимно вечер). Гледа ги мама или бавачка. През уикендите излизаме денем с тях, само като пазаруваме ги гледа някой.

# 71
  • София
  • Мнения: 383
Преди каято имахме детегледачка излизахме доста често само двамата, но от 1 година насам не сме излизали повече от десетина пъти сами. И все е за набързо, че ги оставям при баба ми, която е на 73 г. и ми е притеснено.

# 72
  • София
  • Мнения: 625
С приятели се срещаме всяка седмица........,но само двамата много много рядко........

# 73
  • Мнения: 1 546
Поне ведньж седми4но...или на разходка,, или с приятели на крь4ма,на дискотека последно ходихме по нова година Embarassed...всеки ден сьм от ранни зори на работа и ако не се наспя не мога...

Общи условия

Активация на акаунт