iHerb.com - най-добрият сайт за хранителни добавки и козметика - 102

  • 47 817
  • 736
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 9 176
Subtotal: $18.62
Loyalty Credit : $0.00
Shipping: $1.79
Rewards Credit : -$3.88
Order Total: $16.53
Да попитам на митница ли отивам или поща? курса какъв е на митницата bouquet

Септември е 1,683 видях мерси


WDC844   код за -5%

Последна редакция: пн, 17 сеп 2018, 16:54 от pinko

# 616
  • Мнения: 19 007
Може да отиде на митница, на кашончето изписват Subtotal

Код за 5 % отстъпка от iHerb - SDB331

# 617
  • София
  • Мнения: 566
Subtotal: $18.62
Loyalty Credit : $0.00
Shipping: $1.79
Rewards Credit : -$3.88
Order Total: $16.53
Да попитам на митница ли отивам или поща? курса какъв е на митницата bouquet
Да, отива на митницата.
Курса:
http://www.customs.bg/bg/page/25

Не знам какво се е бъгнало, но още една поръчка е с неизвестен за мен статус. Нищо не е отразено, не са дръпнали пари, липсва като поръчка в сайта, няма я в PayPal... А лоялити кредита ми липсва.

ROV5021

# 618
  • Пловдив
  • Мнения: 5 935
Нали в момента курсът на долара се изчислява по курса на банката, от която плащаме? А курсът на митницата е само за определяне на ДДС,ако се наложи да се плаща? За под 30лв трябва да си гледам курса на моята банка? Аз съвсем се обърках вече.

# 619
  • Плевен
  • Мнения: 714
Кодът за -25% на всичко е OLYMPIA
Комбинира се с код на приятел, но не и с дневен код .
Валиден до довечера 20:00

Извинявам се, но не разбрах защо не беше публикуван  Embarassed Rolling Eyes


FKR331  допълнителни 5% отстъпка

# 620
  • Мнения: 4 042

Извинявам се, но не разбрах защо не беше публикуван  Embarassed Rolling Eyes


За да може човекът да ди напише персоналния код, как защо. Два кода в един коментар не са позволени (персонален и от сайта).

# 621
  • София
  • Мнения: 566

Извинявам се, но не разбрах защо не беше публикуван  Embarassed Rolling Eyes


За да може човекът да ди напише персоналния код, как защо. Два кода в един коментар не са позволени (персонален и от сайта).
По принцип е така (за правилата), но не за това не го публикувах. Може би, защото просто не съм искал да го публикувам точно тук. Достатъчно е, че съм казал, че такъв код има (и лесно може да бъде открит). Но разбира се, все ще има недоволни... 3-4 месеца не само, че не съм писал в темата, но не съм я поглеждал дори, тоест, не съм за единия код.

И, м/у другото, изглежда може да се ползва повече от веднъж, въпреки че не съм пробвал, не се е налагало (както някои знаят, ползвам много акаунти).

Последна редакция: пн, 17 сеп 2018, 17:41 от djagi

# 622
  • Мнения: 4 042
Не става ясно тогава с каква цел го написа - има код, но няма да ви го кажа. Безсмислено е обаче да коментирам.

Дами, с този код аз най-после мога да си поръчам един крем, който заглеждам от доста време, но защото е спешъл не го лови код за козметика. Поне серумът на същата марка не го ловеше кода за серуми, така че и да пуснат за кремове, не вярвам и него да го намали. С кода OLYMPIA обаче става под 30 лева и с безплатна доставка. С гликолова киселина е кремът и с много хубав натурален състав. Сигурна съм, че ще ми хареса, четох и отзивите Peace https://www.iherb.com/pr/Jeffrey-James-Botanicals-The-Creme-All- … -0-oz-59-ml/75628

Въобще обърнете внимание, кодът намалява не стойността на продуктите в кошницата, както останалите кодове, а крайната стойност. Така че могат да се намалят и неща от секцията спешъл, а предполагам и трайъл - не съм опитвала.

# 623
  • София
  • Мнения: 566
Не става ясно тогава с каква цел го написа - има код, но няма да ви го кажа. Безсмислено е обаче да коментирам.

Дами, с този код аз най-после мога да си поръчам един крем, който заглеждам от доста време, но защото е спешъл не го лови код за козметика. Поне серумът на същата марка не го ловеше кода за серуми, така че и да пуснат за кремове, не вярвам и него да го намали. С кода OLYMPIA обаче става под 30 лева и с безплатна доставка. С гликолова киселина е кремът и с много хубав натурален състав. Сигурна съм, че ще ми хареса, четох и отзивите Peace https://www.iherb.com/pr/Jeffrey-James-Botanicals-The-Creme-All- … -0-oz-59-ml/75628

Въобще обърнете внимание, кодът намалява не стойността на продуктите в кошницата, както останалите кодове, а крайната стойност. Така че могат да се намалят и неща от секцията спешъл, а предполагам и трайъл - не съм опитвала.
Да, намаля ВСИЧКИ продукти, дори спешъл и трайъл, проверено.

п.п. И няма защо да обяснявам защо не съм го публикувал - така съм решил! Освен това, надявам се повечето пишещи в темата, знаете от къде се намира информация за промоциите...

# 624
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
https://www.iherb.com/pr/Symbiotics-Colostrum-Plus-Kosher-Dairy- … Veg-Capsules/5450 това подходящо ли е за дете на 4 г ? Повечето коластри са изчерпани ..

# 625
  • София
  • Мнения: 566
Да питам и аз нещо, с което някой със сигурност вече се е сблъсквал. Аз също, но вече не помня конкретния случай: Поръчката ми е със статус  Waiting for Payment. Понеже, за разлика от предишната, тази пък и изобщо не беше отразена в PayPal, м/би взех грешно решение, да платя повторно. В момента нито едно от двете плащания не е отразено и статуса в сайта все още не е променен. Това е за тази поръчка, за която в предния пост казах, че изобщо липсва. Междувременно, успях и писмо да им напиша, тя пък се появи... От вашия опит - сега да пъти ли ще ми вземат сумата и ако да, след колко време ще я възстановят в картата?

# 626
  • София
  • Мнения: 35 942
https://www.iherb.com/pr/Symbiotics-Colostrum-Plus-Kosher-Dairy- … Veg-Capsules/5450 това подходящо ли е за дете на 4 г ? Повечето коластри са изчерпани ..
Не е много подходяща.
Вземи тази - 2 броя, напр.:
https://www.iherb.com/pr/Symbiotics-Colostrum-One-Daily-500-mg-6 … eg-Capsules/78157


Да питам и аз нещо,
Скрит текст:
с което някой със сигурност вече се е сблъсквал. Аз също, но вече не помня конкретния случай: Поръчката ми е със статус  Waiting for Payment. Понеже, за разлика от предишната, тази пък и изобщо не беше отразена в PayPal, м/би взех грешно решение, да платя повторно. В момента нито едно от двете плащания не е отразено и статуса в сайта все още не е променен. Това е за тази поръчка, за която в предния пост казах, че изобщо липсва. Междувременно, успях и писмо да им напиша, тя пък се появи... От вашия опит - сега да пъти ли ще ми вземат сумата и ако да, след колко време ще я възстановят в картата?
30 до 45 дни - зависи от банката. Обади се и ги попитай

# 627
  • Мнения: 1 424
Кодът за -25% на всичко е OLYMPIA
Комбинира се с код на приятел, но не и с дневен код .
Валиден до довечера 20:00

Извинявам се, но не разбрах защо не беше публикуван  Embarassed Rolling Eyes


FKR331  допълнителни 5% отстъпка

Много благодаря! Heart

# 628
  • Мнения: 700
Чела съм, че магнезият най-добре се усвоява чрез магнезиво олио, което се втрива под мишниците.

Пробвала съм олио и то на краката, но щипе малко. Сега ползвам гел и съм много доволна на Абофарма за 7  или 9 лв има. Определено ми спира болки по ставите и крампите също. Вана с магнезиев сулфат също е добро усвояването /англ.сол/
Има ли гел в iherb, не съм попадала?

Последна редакция: пн, 17 сеп 2018, 18:25 от Mislq

# 629
  • Пловдив
  • Мнения: 5 935
Записала съм си, че тази Омега е дъвчаща, но никъде не виждам да пише, че може да се дъвче. Някой пробвал ли е?
https://www.iherb.com/pr/Carlson-Labs-The-Very-Finest-Fish-Oil-N … 20-Soft-Gels/6125

Общи условия

Активация на акаунт