Бързи здравословни въпроси и отговори – 16

  • 43 455
  • 745
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 7 914
Често се случва бременност да отключи проблеми с щитовидната жлеза. Изследвайте непременно и антителата, направете и ехография.

# 511
  • Карнобат
  • Мнения: 689
Често се случва бременност да отключи проблеми с щитовидната жлеза. Изследвайте непременно и антителата, направете и ехография.

И аз така си помислих,че може да стане.Задължително ще се прегледам.Благодаря за отговора ви 😊

# 512
  • Мнения: 7 914
Успех!!!
На свой ред да питам - днес ми взеха кръв за доста изследвания и спринцовката беше по-пълна от обичайното. Ама все пак е нищожно количество, сравнено с точенето за кръводаряване например, а се чувствам като изцедена. На психическа основа ли е или наистина на фона на добре изразена анемия може да окаже влияние?

# 513
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Винаги съм така след взимане на кръв. С анемия съм също. Не съм питала дали това е причината, но гледам да си имам една кола и нещо сладко под ръка като приключа с лабораторията.

# 514
  • Мнения: 490
Здравейте по принцип съм със запек и ми е много трудно изхождането,вчера едва успях да се изходя ,но като се избърсах имаше кръв дали е от напъна или е нещо по сериозно

# 515
  • София
  • Мнения: 3 984
Здравейте по принцип съм със запек и ми е много трудно изхождането,вчера едва успях да се изходя ,но като се избърсах имаше кръв дали е от напъна или е нещо по сериозно



Иначе отиди на лекар - никое кървене и продължителен запек не са нормални!

# 516
  • Мнения: 5 861
Здравейте по принцип съм със запек и ми е много трудно изхождането,вчера едва успях да се изходя ,но като се избърсах имаше кръв дали е от напъна или е нещо по сериозно

Най-вероятно са хемороиди.

# 517
  • Мнения: 490
Здравейте по принцип съм със запек и ми е много трудно изхождането,вчера едва успях да се изходя ,но като се избърсах имаше кръв дали е от напъна или е нещо по сериозно



Иначе отиди на лекар - никое кървене и продължителен запек не са нормални!
Каква е тази чаша?Нещо не разбрах

# 518
  • Мнения: 490
Здравейте по принцип съм със запек и ми е много трудно изхождането,вчера едва успях да се изходя ,но като се избърсах имаше кръв дали е от напъна или е нещо по сериозно

Най-вероятно са хемороиди.
И аз се съмнявам за хемороиди ,защото от както родих от време на време имам някакво топче на ануса

# 519
  • Мнения: X
Някакъв нов модерен вирус ли има?
Нямам равновесие,усещам слабост,адски болки в мускулите и костите,температура 36.9.Като парцал съм.Утре съм при личния.

# 520
  • Мнения: 2 165
Забелязвам, че при уриниране, цвета е сигнално жълт  #Crazy Така пишках като съм приемала витамини от група Б.
Сега не приемам нищо и цвета е като неоново жълто. Притеснително ли е?

# 521
  • Мнения: 22 867
Някакъв нов модерен вирус ли има?
Нямам равновесие,усещам слабост,адски болки в мускулите и костите,температура 36.9.Като парцал съм.Утре съм при личния.

Не знам дали е модерен, но е отвратителен! Втора седмица се влача с него, добре че съм вкъщи. Три дена ги изкарах в денонощен сън, спи ми се и това е, майтапим се, че сънна болест ме е хванала. И някаква кашлица, дразнене в гърлото, като забухам, няма откашляне. От вчера леко ми просветна, по-добре се чувствам, реших, че ще оживявам явно. Не съм ходила при личния, сама си назначих лечение - фервекс, упсарин, таблетките Исла, чай от плод на шипка. От тия съм, дето не обичат много да ходят при лекар, не че е за хвалба, де. Peace

# 522
  • София
  • Мнения: 3 984
Забелязвам, че при уриниране, цвета е сигнално жълт  #Crazy Така пишках като съм приемала витамини от група Б.
Сега не приемам нищо и цвета е като неоново жълто. Притеснително ли е?

От някоя храна може да е:

https://zdravbadi.com/bolesti/diagnostika/simptomi/724-cviat-na- … ena-kafiava-urina

# 523
  • Мнения: 2 165
Забелязвам, че при уриниране, цвета е сигнално жълт  #Crazy Така пишках като съм приемала витамини от група Б.
Сега не приемам нищо и цвета е като неоново жълто. Притеснително ли е?

От някоя храна може да е:

https://zdravbadi.com/bolesti/diagnostika/simptomi/724-cviat-na- … ena-kafiava-urina
Не е мътна, нито кафява. И наистина се случва в периода обяд-следобяд. След това е нормална.

# 524
  • Мнения: 7
Здравейте, вчера приятелят ми ми сподели, че докато правим секс понякога изпитвал сякаш нещо го "драска" във вагината ми. При мен също така се е случвало да изпитам при първото проникване болка сякаш нещо ме прорязва (може би тогава не съм била достатъчно овлажнена) .

Преди да си запиша час за гинеколог бих искала да питам, случвало ли се е на някоя от вас това? Да не би да е случайно някоя раничка?

Общи условия

Активация на акаунт