В 9ти месец настаняваме се вече, чакаме те ОКТОМВРИЙСКО човече / 2018

  • 44 745
  • 740
  •   1
Отговори
# 210
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
На мен ми остават малко по-малко от 3 седмици до датата, и вече откачам. Сънувам кошмари, будя се и трудно заспивам отново. И със сина ми бях така, ама тогава към 7 някъде пак се унасях и спях блажено до обяд, а сега тази екстра няма как да се случи Grinning И аз силно се надявам баткото да не се разболее точно сега, аз и затова реших да не го пускаме сега на ясла, живи и здрави направо градина догодина. Как ще се справям не знам, но предпочитам засега да си се гледаме вкъщи всички.

# 211
  • Мнения: 2 224
Аз тази нощ поставих рекорд по неспане. Спала съм сигурно 3 часа. Събудих се посред нощ и не можах да мигна повече. Нямам представа на какво се дължи. Да, имам киселини, но чак пък толкова. Няма нещо, което много да ме притеснява, освен че нямам търпение и моята дата да идва. Блонди Анна, блазе ти че толкова малко ти остава.
Gospojicata, за щастие депресията не ми е позната, но ти защо мислиш, че си в такава?

# 212
  • Мнения: 1 829
Тази липса на съм ме убива и мен. Аз заспивам много лесно, но до първото ставане до тоалетна и после се почват мъките. Днес поне заспах след 6 и 30 и съм спала до 9.
Предстои ми в неделя едно дълго пътуване до София за сватба и като мине вече ще се кротна на едно място и почвам да пера дрешките на бебчо.
На 04.09 бях на преглед и бебчо вече се обърнал главично и е 2150гр. в 33г.с. + 4 дни.

# 213
  • Мнения: 5 112
И аз не спах много тази нощ, но заради дребния. Водихме го на УНГ, каза че освен сополи нищо му няма. Каза че според нея най-много да го спрем десетина дни преди термина от ясла, но аз не мога да съм толкова смела. Вчера наистина си изкарах акъла, толкова истински се оплакваше че го боли ухото, изпаднах в паника ако се разиграе такава ситуация с новородено на ръце как ще се опазваме и лекуваме.
Всички ми казват че няма нужда чак 3-4-5 месеца да спирам детето от ясла заради бебето, но като знам че и варицела не е карал и тук при нас заради влагата и студа децата в яслите са по цяла зима със сополи и кашлица, просто не си го представям...

# 214
  • Мнения: 548
Аз никога не съм била много по спането, та не ми е драма. Въпреки, че даже и не мога много да се оплача. 
И на нас ни е добре заедно, ама правя всичко възможно да я смъкна надолу и да се ражда. Изобщо не държа до термин да изкара, да не говорим за след това. 
Хазайката реши да се появява, че откакто ни остави къщата не е идвала. Този уикенд ще е голяма офанзива. Чистене, боядисване (непланирано) ама където кучето се е изявило трябва да се покрива. Другата седмица моята приятелка (която беше временно унас) се изнася и трябва да разместваме стаята. А вероятно другия месец ще къртим тавана, защото искам там да е детската,
а той изглежда доста заплашително. Та ще ми е лудница.
Имам прането да оправя, ама другата седмица ще е,  направо да го редя по шкафове.
В четвъртък съм на преглед,  нямам търпение вече.

# 215
  • Мнения: 126
Момичета, има ли някой, който е пил или пие шуслерови соли. На мен ми изписаха номер 8 и 10, заради кръвното. Изписа ми ги лекарката при която ходих на ЖК, понеже се следя на частно и отделно си ходя при нея за болнични. Та тя е и хомеопат и според нея шуслеровите соли са добре в този случай, защото ще ме накарат да ходя по често до тоалетна и няма да задържам течности. Аз не мисля, че задържам, не се и подувам. Не знам, ще пробвам пък ще видим. И при тях отново кръвното ми беше 110/70. Дано да е било нещо моментно това с вдигането онзи ден.

# 216
  • Мнения: 146
Nelly1992, и на мен ми казаха Шуслерова Сол Н8 срещу подуване. Аз не се подувам засега,  но почнах да вземам профилактично.

# 217
  • Мнения: 93
Момичета да Ви питам имам днес доста чести стягания на коремчето чак малко се стресирам,може би покрай ремонта се поуморих дано премине а съм на преглед на 12.09 дано не се налага да хода спешно към болницата

# 218
  • Мнения: 313
И аз тези дни имам по-често стягания дори на 2 пъти с болка. Много ми е напрегнато няколко дни, все нерви и незнам дали от това, но явно си трябва почивка.

# 219
  • Мнения: 301
Момичета, днес влязох в 36 г.с.
Обаче от снощи сякаш по слабичко и по-малко усещам бебката. А днес пък сутринта хич не помръдваше (може би е спала), а обикновено сутрин като стана и тя се разшава. Пак мърда по малко от време навреме, но не знам защо така се притеснявам.
Може би наистина и е тясно вече.
Вие как усещате движенията? Силни, слаби, всеки ден или в някои дни по-силно, а в други по-слабо?

# 220
  • Мнения: 240
И аз днес усещам по-слаби движения, предполагам, че наистина им става тесничко вътре. 35+3 съм.

Момичета, днес влязох в 36 г.с.
Обаче от снощи сякаш по слабичко и по-малко усещам бебката. А днес пък сутринта хич не помръдваше (може би е спала), а обикновено сутрин като стана и тя се разшава. Пак мърда по малко от време навреме, но не знам защо така се притеснявам.
Може би наистина и е тясно вече.
Вие как усещате движенията? Силни, слаби, всеки ден или в някои дни по-силно, а в други по-слабо?

# 221
  • Мнения: 313
Някой дни са по-силни, някой по-слаби. На моменти аз също не я усещам, но вече сигурно им е доста тесничко и четох, че спят като новородено вече. Аз също като теб на моменти се притеснявам и сигурно е нормално, но всичко ще е наред. 🍀👍🍀👍🍀👍

# 222
  • София
  • Мнения: 6 726
Гледам да не се филмирам, някой път много се разтяга някой път не... определено вече не се движи чак толкова няма толкова място все пак Simple Smile

# 223
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 857
Наш младеж явно достатъчно вода си има, вечер си е все тъй активен, през деня също.. особено с подходяща музика..Grinning Филмирам се и аз от време на време ама..
Тез дни се катери упорито по диафрагмата ми, уж надолу трябва да слиза, той нагоре се качва.
Иначе влизам в 37 утре.

# 224
  • Мнения: 1 333
В 35г.с.+4 съм и бебчо има дни, които е доста активен, но понякога има и дни, в които е доста по-спокоен. Онзи ден беше доста мързелив, даже му пуснах музика и го побутнах да се раздвижи, но пък тази нощ ми разказа играта.. особено на шийката, не стига че почти я няма ами все там ме атакуваше, чак контракции получих от него, но като се надивя и те спряха 😁

Общи условия

Активация на акаунт