В 9ти месец настаняваме се вече, чакаме те ОКТОМВРИЙСКО човече / 2018

  • 44 645
  • 740
  •   1
Отговори
# 225
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Имаше един ден до следобяда много плахи движения, чак се притесних. Общо взето като съм легнала/полулегнала е много активна, като съм права не толкова. Като спя нощем май и тя е спокойна, не се будя от ритници.

# 226
  • Мнения: 64
И на мен се случва да не я усещам постоянно, но имам трик, когато вече филма е на макс пия една ледена вода или няколко глътки газирано и тогава помръдва. 😁 Онзи ден си взех нощници с тънки презрамки от ZaZa, има намалениея в мол сердика, не са най-прекрасните, но все пак в болница отивам не на модно ревю.
Днес купихме и количката zippy tutis viva life. Много ми харесва, единствено ми се струва малко висока за моя ръст, но пък е качествена, с големи кошове и амортисьори.


# 227
  • Мнения: 2 140
На мен постоянно ми се спи.Не знам дали, защото през седмицата ставам в 6 за работа.Обаче легна ли за малко и ако затворя очи веднага заспивам.
Във вторник влизам в 33 г.с. и бебка също по-рядко ме рита.
Все още с милото не можем да повярваме, че ще си имаме бебче. Толкова дълго чакано и толкова мъка с каката си изживяваме, че не смеем да помечтаем.

# 228
  • Мнения: 313
И на мен се случва да не я усещам постоянно, но имам трик, когато вече филма е на макс пия една ледена вода или няколко глътки газирано и тогава помръдва. 😁 Онзи ден си взех нощници с тънки презрамки от ZaZa, има намалениея в мол сердика, не са най-прекрасните, но все пак в болница отивам не на модно ревю.
Днес купихме и количката zippy tutis viva life. Много ми харесва, единствено ми се струва малко висока за моя ръст, но пък е качествена, с големи кошове и амортисьори.



Много хубава количка.

# 229
  • Мнения: 313
Случвало ли ви се е при Бракстън Хикс едновременно с това да усетите като натиск във влагалището? 😕🤔🤔🤔 Все едно натиск с вибрация много странно даже не мога да си го обясня. 2 пъти ми се случи преди малко както съм легнала .. даже се притесних 😐😕😕 усеща се все едно бебето напъва да излезне... Не ми се смейте много моля ви се, но незнам как да го обясня.

# 230
  • София
  • Мнения: 6 726
Случвало ли ви се е при Бракстън Хикс едновременно с това да усетите като натиск във влагалището? 😕🤔🤔🤔 Все едно натиск с вибрация много странно даже не мога да си го обясня. 2 пъти ми се случи преди малко както съм легнала .. даже се притесних 😐😕😕 усеща се все едно бебето напъва да излезне... Не ми се смейте много моля ви се, но незнам как да го обясня.
Да на мен, обаче без контракциите. Все едно се натиска с главата да излиза...естествено всичко беше наред де. Незнам какво беше знам, че много ме боля почти цяла нощ и после изведнъж спря.

# 231
  • Мнения: 73
Момичета, някой има ли проблеми с хемороиди?От почти 10дни съм на легло зарафи тях и болката е нетърпима...Заради този проблем може да се баложи секцио, а въобще бе ми се иска...

# 232
  • Мнения: 5 111
Момичета, някой има ли проблеми с хемороиди?От почти 10дни съм на легло зарафи тях и болката е нетърпима...Заради този проблем може да се баложи секцио, а въобще бе ми се иска...
Аз имах, но след раждането. Оправих се с Цикатридина свещички, ама си беше много гадно. И сега ми се обаждат от време на време...

# 233
  • Мнения: 73
Момичета, някой има ли проблеми с хемороиди?От почти 10дни съм на легло зарафи тях и болката е нетърпима...Заради този проблем може да се баложи секцио, а въобще бе ми се иска...
Аз имах, но след раждането. Оправих се с Цикатридина свещички, ама си беше много гадно. И сега ми се обаждат от време на време...
След раждането беше най-големия ад.40 дни не можех да стана от леглото, болките бяха нечовешки.Не се бяха обаждали до скоро, а преди 3 дни имах болки по-жестоки от най-силните контракции.Ужасно е и най-лошото е че нищо не помага....

# 234
  • Мнения: 1 333
Момичета, някой има ли проблеми с хемороиди?От почти 10дни съм на легло зарафи тях и болката е нетърпима...Заради този проблем може да се баложи секцио, а въобще бе ми се иска...
Аз имах, но след раждането. Оправих се с Цикатридина свещички, ама си беше много гадно. И сега ми се обаждат от време на време...
След раждането беше най-големия ад.40 дни не можех да стана от леглото, болките бяха нечовешки.Не се бяха обаждали до скоро, а преди 3 дни имах болки по-жестоки от най-силните контракции.Ужасно е и най-лошото е че нищо не помага....
И мен ме мъчат от няколко месеца, за сега горе-долу ми помага кремчето на Aboca NeoFitoroid, АГ каза, че мога да ползвам и Procto-Glyvenol.

# 235
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Нина 88 защо не се оперираш? Разбира се сега е късно, но след раждането... като имаш такива проблеми лекарите не са ли ти го предлагали. Аз се сдобих с тях след раждането, с помади съм мазала, лед и т.н. и пак  от време на време си кървят. Предлагали са ми операции, но аз дори до болка не съм стигала, моето по скоро е сърбеж лек..

# 236
  • Мнения: 2 140
Аз също имам проблеми с хемороидите. А представете си да Ви направят епизиотомия точно до тях.Наистина бяха нечовешки болки. Не знаеш от шевовете или от хемороидите са ти болките.
Не съм чувала да са причина за секцио. В чантата си имам Проктогливенол крем и при болки мажа.
Не са ми предлагали операция.

# 237
  • Мнения: 5 111
n_alex76, мислех че ти е секцио първото раждане?
При мен положението за щастие не е било чак толкова зле, но ако имам запек ме боли много. Sad Кофти работа са хемороидите, но не познавам естествено родила жена, която да се е разминала...

# 238
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
И аз имам от предната бременност, но мойте са “вълшебни” Grinning - нито болят, нито ми пречат. Но обмислям все пак да ги махна оперативно в някакъв момент.

# 239
  • Мнения: 2 140
purpletka, раждах естествено. Но и епизиотомията не ми помогна, за да имам по-малко разкъсвания.Работата ми е на бюро и това още повече влошава положението при мен с годините.

Общи условия

Активация на акаунт