Спам тема (да събудим заспалите чуФства) от 31.08. до когато.

  • 24 652
  • 766
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 36 772
Ехеее, стягай се, лельо, да глезиш момиченце Simple Smile

# 706
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 910
Бубе, честито Heart

# 707
  • Мнения: 36 089
поздравявам всички деви с хороскопа за зодията на котарака румен
хиля се с глас, защото което си е вярно, си е вярно, а и другото също е вярно Grinning

Скрит текст:
сега нека да кажеме няколко заслужени думи и за тес хубави хора девите. случвало ли ви се е някой път кактоси седите някаде и изведнъш космите на врата ви да штръкнад, да ви обземе неопределемо чуство за тревожнос, неконтролируемо да започнете даси приглаждате дрехата и да дасе чудите дали сте си изрязали ногтите достатачно ниско? това е заштото ф стаята току што е влезнала дева. ако има ена дума която най добре ги описва това е КОМТРОУ а личноста която ги прецавя най точно е агент смит од "матрицата" - човечето с черен костюн и тъмни очела дето трепа добрите докато не стана ясно че е просто софтуер. девите постоямно сатавят хладни и пресметливи планове за себеси, за околните че даже и за прогнозата за времето и ако някой не оправдае високите им очаквания веднага бива разжалван в отребка. општуват с хората основно через потисничество и на принципа "само великите умове мислят еднакво, така че несам изненадан че неси сагласен с мен". когато помагат го правят единствено с цел дави докарат до састоямие ф което несте способни да решите сами кой чораб е по правилно даси обуете първо спорет канона - левияд или деснияд. и тогава тесе явявад като ени спасители, целите в бяло, с благородна састрадателно-садистична осмифка на оста (техен патент) и казват "тези чорапи кога запоследмо са прани!! освен това тези обуфки точно се носят бес чорап! веднага ги разкарай и спри дасе злепоставяш!"
девите никога несе променят. те цял живот претопят ена и съшта супа и очакват различен резолтат. после се чудят зашто неим варви нито в работата нито в льобофта. затова ако искате да докарате дева до тотален ступор накарайте я да инпровизира. инпровизациите правят ф мозака им късо саединемие. това е нештото което те най не омеят и мразят далбоко в дошата си. спорет девите инпровизациите са за простолюдието а ена завършена личнос като тях е най добре да цикли по мезантропските правила на сопствената си социопатия до крайно истоштемие. точка!

# 708
  • Мнения: 6 416
Бубе, честита леля! Да е живо и здраво малкото мъниче. Grinning
И ДУ! Таз сутрин идвайки към работата си мислех, че завиждам на всеки понесъл чашката с кафе. Joy Винаги и навсякъде. Страст, ко да прайш! Joy
Лозунгите трепеха. Успешна ви седмица!

# 709
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 910
По ягодите...настъпи есента, захладня и ме тръшна няква настинка Rolling Eyes А тъкмо мислих днес да мигрирам към София с катуна. Нещо ми се мае, хрипове, запушен хобот. Нещастна работа. Ще взема да се надрусам с джинджифил във всякакви форми, барем ми мине Joy

# 710
  • Мнения: 15 619
Вземи си клеева тинктура и си направи капки за носа. Пий, ако не си алергична, де. Може и промивки с разтворена морска сол на нос и гърло. Лимончета. Витамин С. Ще ти мине като на кученце.
ДУ
Днес е много хубав ден. И усмихнат.

# 711
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 897
Добро утро! Да ви е успешна седмицата!
Бубе, честито!

# 712
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 910
Вземи си клеева тинктура и си направи капки за носа. Пий, ако не си алергична, де. Може и промивки с разтворена морска сол на нос и гърло. Лимончета. Витамин С. Ще ти мине като на кученце.

Предният път, в който си мислих, че ще ми мине като на кученце...откарах 5 месеца, с 5-6 антибиотика. Joy Пустият хобот така и не се оправи в годините Rolling Eyes

Избягвам клеевата т-ра, че носът и без това ми е сух. Спрей морската сол ми е почти ежедневна грижа. Смуча ацерола с вит.Ц, мед с пресен джинджифил, пия чайчета и нагревки с ИЧ лампа ( и това влача с мен като пътувам Joy). Както се бъзикам - аз съм подвижна аптека и рехабилитация. Лошото е, че тази схема на лечение не винаги помага.

П.П. препоръчвам ви колд балсама на Хималая. Много добър за нос, синуси. Дори да се маже на гърдите, на схванати места.

# 713
  • Мнения: 36 089
разкажете в кратце и по форумски каква е драмата със серена уилямс, мярнах някакви възмущения из фейса, но не ми се задълбава самосиндикално, за да се информирам по-точно Simple Smile

# 714
  • Мнения: 15 619
Тая драма не я знам, аз съм потънала в друга трагикомедия.  Joy
Джу, мога още да пиша, но и Инчето да каже. Джинджифила не го вземам на таблетки, пия го на чай, така че да кърти и изпотява. Тогава пресича.

# 715
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 910
Ой, до сега четох котаракът Румен и ми идва да пиша в неговия стил. Joy

Джу, мога още да пиша, но и Инчето да каже. Джинджифила не го вземам на таблетки, пия го на чай, така че да кърти и изпотява. Тогава пресича.

Ааа, и моят джинджър е на чай. Некви микс пакетчета с канела, с ябълка, с мента, с ала-бала. Другият си го рендосвам в меда. Ще му турна и сода за къртене. (Ацеролата с вит.Ц ми е на таблетки). Пиши, пиши още народни мъдрости. Може нещо да ми е от полза сега и за вбъдеще.

Инче, съвет за скапан хобот и солидна задна хрема, докарваща хрипове? Нивгъз не е доказван синузит и пълни синуси.

# 716
  • Мнения: 6 416
разкажете в кратце и по форумски каква е драмата със серена уилямс, мярнах някакви възмущения из фейса, но не ми се задълбава самосиндикално, за да се информирам по-точно Simple Smile
Не знам, само мярнах зверската й физиономия вчера - за полвин секунда.
Бубе, искам таквиз хороскопи и за другите зодии. Или поне за Везни ... да ни съм мноу нахална. Joy
Джу, ибупром синус + синулан дуо форте. Лекар чу ли те? - слушалка имам предвид

# 717
  • Мнения: 15 619
Ами, Джу, ползвала съм спрейвете с уж морска сол. Никаква файда, освен петминутно отваряне на каналите. Омммм. Joy Но промивка, с разтворена лично от мен морска сол във вода, отваря по-дългосрочно - няколко пъти на ден го правя, когато се е налагало. Grinning
Наесен почвам да правя ежедневно чай от бял равнец, невен, коприва, счукан орех с черупката и /когато имам наличен и мурсалски чай/. Върши много добра работа. Билките могат да бъдат и в други комбинации.
...

# 718
  • Мнения: 36 089
инче, за везните май още не е написан, другите ще копна по-късно Wink

# 719
  • Варна
  • Мнения: 36 772
Ееее, баш везните ли сме пропуснати...

Общи условия

Активация на акаунт