Сватба 2018 - XIII част

  • 38 608
  • 540
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 574
И аз съм повече по таблиците, струват ми се неизбежни. Иначе всеки красив тефтер с персонализирана корица, послание и някоя и друга снимка би свършил работа.
На мен ми дадоха от Сватбения център безплатно тефтерче. Използвах го само за да пишем вътре офертите за сватбена торта. Аз си правих екселска таблица за всичко, което ми хрумне - идеи, задачи и т.н. и си я допълвах непрекъснато.

# 511
  • Мнения: 993
На мен ми дадоха от Сватбения център безплатно тефтерче. Използвах го само за да пишем вътре офертите за сватбена торта. Аз си правих екселска таблица за всичко, което ми хрумне - идеи, задачи и т.н. и си я допълвах непрекъснато.
И на мен, много си го харесвам. Simple Smile Иначе аз си запазвах постоянно някакви неща в интернет, а и в един джоб си събирах всякакви писаници, подредби на масите, списъчета... Не съм имала специален планер, органайзер или каквото и да е.

# 512
  • Мнения: X
Medlliniel, съжалявам, че се забавих с отговора.
Куклата я поръчах от един сайт за оригинални подаръци  Gift Come True, но реално ги изработва една жена, чиито координати исках да намеря, защото все ми се струва, че е по-добра идея да се свържеш директно с нея, за да й обясниш каква точно ти е идеята. Само че някъде забутах визитката. Ако ми изникне отнякъде, ще ти пиша.

# 513
  • Мнения: 156
Супер си, Хър, благодаря, ще се радвам много, ако споделиш на лично, ако я намериш. Simple Smile

Иначе ето това ни е видеото (следсватбено). Nature Sunrise
Беше голям вятър и не мога да повярвам, че не се разболяхме в деня на заснемането. Още нещо, което не мога да повярвам е, че операторите и монтажиста сътвориха такова видео, имайки нас за "актьори" - ние бяхме такива дървета... Grinning Мен ме беше хванала някаква, не знам дали, сценична треска (ММ май също), та като си тръгвахме от там, и двамата си говорихме, че дано имат някой и друг кадър, който да става. Дори не си представяхме, че могат да изкарат нещо смислено от цялото снимане. Но ни изненадаха ужасно приятно. Flowers Maple Leaf

Впрочем, препоръчваме ги с две ръце за нестандартно видео - момчетата снимат и музикални видеоклипове, при това доста хубави, не са типичните сватбени фотографи, но за който харесва това, са точния избор.

# 514
  • Варна
  • Мнения: 1 885
Medlinniel, уау, много ми хареса. Като филм е. Ние също се доверихме на начинаещ и ни изненада много приятно. Така че не  винаги голямата сума, които искат операторите, е оправдана. Важното е да се прави с чувство и идеи.

# 515
  • София, България
  • Мнения: 3 611
Еха, наистина е супер видеото! Като трейлър на някой филм Simple Smile Страхотни сте! Relaxed

# 516
  • Мнения: 8 891
  Много хубаво видео!И роклята е страхотна.Ако не е тайна,откъде е?

# 517
  • Мнения: X
Medli, много сте готини, яхнали моторЯ. Simple Smile

# 518
  • Мнения: 156
  Много хубаво видео!И роклята е страхотна.Ако не е тайна,откъде е?
Благодаря. Flowers Hibiscus Роклята е от V Style на Пиротска, София.

# 519
  • Мнения: 147
Кое е видето, понеже ми отваря директно фб страницата им Sad това последното публикувано ли? Бургас?

# 520
  • Мнения: 156
Кое е видето, понеже ми отваря директно фб страницата им Sad това последното публикувано ли? Бургас?
Казва се "Wedding Time!" Simple Smile

# 521
  • Мнения: 1 998
Medlinniel, страхотен клип, поздравление! Изобщо не си личи да сте притеснени, изглеждате много естествени, наистина е като някой трейлър! Simple Smile

# 522
  • Мнения: 7 088
Момичета споделете с каква шампанско бяхте Simple Smile Мнения за prosecco ?

# 523
  • Мнения: X
С украсено Simple Smile))

# 524
  • София, България
  • Мнения: 3 611
И ние с украсено. Не сме си избрали конкретно шампанско или някакво скъпо. Blush

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт