Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 22

  • 18 354
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 12 422
Ми десет години по-младата не можа да го върне към живота, белким 20-г. по-младата се справи Joy

Да ви кажа Зорница и нещастната й любов малко се поизтърка и според мен дори сценаристите го съзнават.

# 706
  • Мнения: X
Яни, в историята е важен коментарът на майка ми, с който целях да ви разсея и разсмея, а не на ЮВ обяснението Joy

То мани колко години е по-малка в сериала, ама те визуално няма да стоят добре. Карамазов пак е по-възрастен, но стои по - ок до нея.

# 707
  • София
  • Мнения: 9 563
Мацки, тука 12 дни имам мобилни данни само на едно определено място и се свирах като лисица, за да попрочета нещо. Сега се прибираме от един далечен плаж и обхвата ми е пълен 🤷♀🤔. Ми ще го приема като знак от Афродита, че ще има любов между Зори и Марио. Simple Smile

Първо Банков ще е лошо момче в този сезон. Сбогом на сухара доцент-директор. Както знаем всички са влюбени в лошите момчета, те са интересни и интригуващи, добрягите никой не ги забелязва. В тази връзка задължително ще има любов за Банков. Все си мислех обаче, че ще е с Ева и той ще се бори да я спечели отново - хокей, мотори. Ама сега с тази информация не знам.

Аз за тази Кая имам теория. Нали героят на Христо ще си отмъщава, на този, който му е отнел правата. Днес разбрахме, че това ще е Цонев. Не е ли възможно Христо, чрез Кая да се доберат до Банков. А чрез Банков и до някакви скелети в гардероба на Цонев. Може Банков да се поддаде на чара на сестрата и да стане някоя свалка. А това ще доведе и до конфликт между Христо и Банков.  И ще има драма и разправии за поне 20 епизода.

# 708
  • Мнения: 737
То и дъщерята каза, че Огнянова ще избере Марио, защото изглеждал по младичък. Значи прави впечатление това нещо.

# 709
  • Мнения: 9 628

Да ви кажа Зорница и нещастната й любов малко се поизтърка и според мен дори сценаристите го съзнават.
Ааааа, не мисля. То Мазовите неволи ги гледахме 3 сезона за туй божие бебе, какво ли не им причиниха докато го получат, та не бих се изненадала Зорница пак да има любовни мъки цял сезон.

Роси, ако си на А1 имаше преди няколко дена статия, че имат проблем абонатите им в Гърция заради Водафон Simple Smile

# 710
  • Мнения: 12 422
Роси, да знаеш, че много обичам оптимизма ти Kissing Heart

Може и да я използват, знае ли човек. Бе защо да ни връщат към стари рани и любови, като могат да измислят за Банков една нова, красива и ненатоварена с минало история с някоя яка мацка, все тая дали Кая или друга, дето чак ние тайно да въздъхнем от умиление Grinning

# 711
  • Мнения: 9 628


Може и да я използват, знае ли човек. Бе защо да ни връщат към стари рани и любови, като могат да измислят за Банков една нова, красива и ненатоварена с минало история с някоя яка мацка, все тая дали Кая или друга, дето чак ние тайно да въздъхнем от умиление Grinning
Албена, цялата му я давам, тя нали си пада по доценти, този поне не и е баща Joy

# 712
  • Мнения: 1 190
Хора, не мога да ви изчета понеже съм се нагърбила да чета за изпити, но видях, че сте сдухали нещо по-рано. Може ли да ми обобщите набързо за какво иде реч?

# 713
  • София
  • Мнения: 9 563
То и дъщерята каза, че Огнянова ще избере Марио, защото изглеждал по младичък. Значи прави впечатление това нещо.

Браво на детето, умница е.

Мъжът ми ме пита какво толкова пиша и аз му обяснява, че има важно инфо за сериала. И той ми вика "А Ванчето ще я дават ли?". Кво да го правя, харесва си я явно, все за нея пита.

Някой да ми припомни - Банков засичал ли се е с Хинова в 4 сезон. Могат с нея да го омешат, така с един куршум два заека - драма хем при Банков, хем при Мазови. Нали и за Мазови трябва да има драма.

Фифф - изтече информация, че Ева ще я убият и ние се шашнахме, как доцент Банков ще стои цял сезон без лИбов и дали поради липса на други качествени жени няма да му дадат отново нашето Зори.

# 714
  • Мнения: 9 374
.... Може Банков да се поддаде на чара на сестрата и да стане някоя свалка. А това ще доведе и до конфликт между Христо и Банков.  И ще има драма и разправии за поне 20 епизода.
И фенките ще са в транс, щото ще това ще е чутовен сблъсък на титани. Joy

# 715
  • Мнения: 12 422
Засякоха се веднъж като тя се застъпи да не пенсионира Кръстева. Аууу Лорчето да пили на главата на Банков -якооо Sunglasses

# 716
  • Мнения: 1 190
Шит.... Къде е тази информация и колко е вярна ?
Пф, ако пак го съберат със Зорница ще се гръмна.....

# 717
  • Мнения: X
Шит.... Къде е тази информация и колко е вярна ?
Пф, ако пак го съберат със Зорница ще се гръмна.....

Фифф тепърва ще мине през 4 те фази на страданието.
Повечето момичета тук ги минахте днес аххахах

# 718
  • Мнения: 1 190
Шит.... Къде е тази информация и колко е вярна ?
Пф, ако пак го съберат със Зорница ще се гръмна.....

Фифф тепърва ще мине през 4 те фази на страданието.
Повечето момичета тук ги минахте днес аххахах

Тихо, че не трябва да се разсейвам. Но мамка му, току що се депресирах ужасно много ...... Сигурно ли е това? Милошев или някой от екипа ли го е потвърдил?

# 719
  • Мнения: X
СПОКОЙНО ФИФФ
Не се депресирай, тук се сдухаха и за теб.
Всичко ще е наред, Марио и Зорница ще се натискат на всвки ъгъл, пред очите на всеки, ще се оженят и ще имат две деца - Мартина и Тони джуниър
Спокоййййййноооооо
Всичко е наред!
Те се обичат и ще бъдат заедно и нищо няма да ги раздели

Само един човек липсва и поради тая причина досаждам на целия форум на всяка страница Joy

Общи условия

Активация на акаунт