Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети (78) - септември'2018

  • 113 381
  • 1 728
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Мнения: 36 558
В началото четох правилата - май пишеше, че всички награди са на стойност под 30 лв.

# 1 051
  • Мнения: 1 932
Получих и аз имейл, че печеля касерола от тегленето на 13.09., а аз имам тенджера....
Луда работа.

# 1 052
  • София
  • Мнения: 3 019
Честито на печелившите.
Аз все още нямам имейл за тегленето от 13.09. А тези имейли само уведомителни ли са или искат да се пратят данни?

В това теглене участвах за тава не съм спечелила и не ми се прехвърля за следващо. Пише 0 участия.

# 1 053
  • Мнения: 1 932
Уведомителни са. Ето това е съдържанието.
Честито!

Печелиш Касерола от теглене на 13.09 в промоция “ Приготви перфектната семейна вечеря с кухненски награди от Coca-Cola”.

Наградата ти ще бъде доставена на посочения от теб адрес не по-късно от 2 месеца от датата на тегленето, съгласно Правилата на промоцията.

# 1 054
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 759
Май който успя да забърше награда, му се нулират участията. Печеля тава сега, но бях регнала по 1 код и за тенджера. Пише ми "0 участия".

Друго, обаче, е по-интересно :
Списъкът от 1во теглене е допълнен за касеролите до 29 броя. Бяха 18. Помните ли?

# 1 055
  • Мнения: 1 932
Допълнен е до 29 и аз го видях, но останалите бройки не са раздадени в новото теглене, както някой беше писал по назад в темата.
Направи ми впечатление, че има “партизански” имена сред печелившите.

# 1 056
  • Мнения: 837
Допълнен е до 29 и аз го видях, но останалите бройки не са раздадени в новото теглене, както някой беше писал по назад в темата.
Направи ми впечатление, че има “партизански” имена сред печелившите.

Аз бях писала. Може би съм ви подвела, сега отново погледнах имейла: "Остатъчното количество ще бъде разпределено в следващи тегления, така че възможността за печалба ще е по-голяма.".

Според мен може да ги добавят към последното теглене.

При списъка с касеролите от първото теглене вече го има и моето име, а вчера получих и известие.
Приложението им е страшно зле, очаквах да го пооправят, но май така ще си остане.

# 1 057
  • Мнения: 36 558
Не, моите кодове са занулени, а не печеля нищо. Мисля, че участват само през съответната седмица.

# 1 058
  • Мнения: 982
Печеля касерола, имам и мейл.
Не се декларират:
"Всички награди по точка 7.1. са на стойност до 30 лв."

Последна редакция: ср, 19 сеп 2018, 17:27 от красми

# 1 059
  • София
  • Мнения: 22 989
Пак ме няма в колата, а толкова ми хоресват наградите... Иначе от НЛ 15 игри на египетско съкровищо - 3.50 лв. Добрата новина е, че имах от предишните бонуси и станаха 20.44 лв, така че направо ще си ги изтегля 20 лв. Grinning

# 1 060
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 677
Някой назад писа,но и аз да кажя,че според правилата само колонката и дюшека бяха писани,че са на стойност над 30 лева.....Сега и за тениските пратили!Ще видя дали няма да намеря играта и да извадя този част отправилата да им го изпратя.

# 1 061
  • София
  • Мнения: 3 019
Някой назад писа,но и аз да кажя,че според правилата само колонката и дюшека бяха писани,че са на стойност над 30 лева.....Сега и за тениските пратили!Ще видя дали няма да намеря играта и да извадя този част отправилата да им го изпратя.
Четох правилата вчера и пише, че за награди над 30 лв. се дължи данък, но не пише кои награди са над 30 лв.
И аз бях останала с впечатлението, че само големите награди са над 30, но не.
https://www.coca-cola.bg/oficialni-pravila-na-igri-i-promocii/of … va-otkrii-balansa
   7.9. Приемайки награди с пазарна стойност над 30 лева, печелившите се считат за уведомени, че имат задължение по смисъла на чл. 8, ал. 6, т. 2 от Закона за данъците върху доходите на физическите лица (ЗЗДФЛ) и всички свързани условия в същия закон да декларират спечелената награда с подаване на Годишна данъчна декларация.

# 1 062
  • Мнения: 444
Аз нямам имейл, но имам съобщение в приложението, че печеля.
И аз така нямам имейл но в приложението получих съобщение и странното е,че при печелившите ми няма името или поне аз не го видях!

# 1 063
  • Мнения: 459
И аз съм с тенджера от играта,много се радвам с 1 код я спечелих!

# 1 064
  • Мнения: 2 614
В играта на Нестле след като си влезеш в профила, някъде вижда ли се колко бележки имаш регистрирани?
Като натисна регистрирай и ми излиза това

Общи условия

Активация на акаунт