Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари 13

  • 92 475
  • 731
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 14 079
Чийзкейк с домашно сладко от нектарини

# 541
  • софия
  • Мнения: 2 463
Като бях малка, баба ми правеше яйцата същите като на снимката. Майка ми ги правеше рехави. Винаги съм обичла  и двата вида. Но сега сухите винаги ми напомнят на баба ми /с добавка нещо пресно злено от градината/ Simple Smile

# 542
  • Русе
  • Мнения: 5 205
Скрит текст:
Буркани яйца с шунка и моцарела .


Хубава комбинация, но малко "късно изваден"...хах.😜 препържила си яйцата и си ги направила сухи и тричави. Трябва да са рехави - алангле.Чер пипер, червен пипер сложи ли им? А щипка кимьонче...м?
Аз пък пак тиква...докато ми втръсне😸.
Вчера и оня ден правих моите мариновани камби и моята бърза трушийка от зелени доматчета и други.



Този път без орехи, стафиди и други извращения. Само с пр.мляко и канела.
Едва успях да пусна снимките и се махам, щот ши кулабирам от вашите вкусотии...а как изглеждааат...

Да и аз обичам бърканите яйца леко алангле

# 543
  • Мнения: 7 279
midkoo видя ли,че не само аз правя "сухичка "таз манджа...?(с добро го пиша,да не ми се разсърдиш Wink) -домашните ми любимци така я консумират Simple Smile
За вечеря-чушки с извара и яйца+малко доматки в плънката

# 544
  • София
  • Мнения: 11 704
....................
Марчева,сетих се за теб(дано не бъркам,но май харесваше майонезата в буркан на "Хеллманн,с "-от днес е на 2.99 във Фантастико)
Извинете ме за спама,но все още няма "скрит текст "в мобилната...
Благодаря!  Hug Да, това е разкошна майонеза и ще се метна до там, заслужава си!

# 545
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Хммм...и аз я харесвам, ама нямаме Фантастико в Бургас...да взема и аз да се метна лии...😜

# 546
  • Мнения: 7 279
Ф.ми е под блока-да пратя кашонче?

# 547
  • Мнения: 9 108
Хммм...и аз я харесвам, ама нямаме Фантастико в Бургас...да взема и аз да се метна лии...😜
тази марка майонеза я пускат и в Кауфланд през месец и половина-два на 2,80 и някоя стотинка

# 548
  • Мнения: 1 265
Хммм...и аз я харесвам, ама нямаме Фантастико в Бургас...да взема и аз да се метна лии...😜
тази марка майонеза я пускат и в Кауфланд през месец и половина-два на 2,80 и някоя стотинка
Ха, при нас я има нИпрИкъснато .....ама сте ми многУ далечиии Nerd

*за вечеря само салата - маруля, краставица, царевица, кашкавал, риба тон + холандски сос

# 549
  • София
  • Мнения: 11 704
Хммм...и аз я харесвам, ама нямаме Фантастико в Бургас...да взема и аз да се метна лии...😜
тази марка майонеза я пускат и в Кауфланд през месец и половина-два на 2,80 и някоя стотинка
Скрит текст:
Да ти кажа, че се зареждам винаги с по 6-8 големи буркана за зимата, най-вече я ползвам за картофена салата, било баварска картофена салата , само с картофи , може и добавка от морков и кис. красавичка , и най-вече защото зимата повече се събираме у дома, било на каре  карти, или само като гости, за по една ракийка. Винаги ми е под ръка и бързо приготвям мезето. Затова и проявих любопитство, къде я има  , а и от домашната майонеза получавам страшни киселини, нетърпими, а от тази - нищо. Ще отида и ще си купя.  Наоколо по магазините, около мен, също  я има , но на цена от 8 лв, а  тази цена е много приятна, защо да не се възползвам..  Wink Още веднъж благодаря на denyil.  

# 550
  • Бургас
  • Мнения: 16 114
Я,дайте снимка на тази майонезка Simple Smile че ми запалихте любопитството,моля!

# 551
  • Мнения: 9 108
и аз така правя, когато я видя на такава цена - и за руска салата, и баварска и още една правя. И на девойките заредя някое бурканче Simple Smile
Снощи набързо свински втратни пържоли http://pep-4o.blogspot.com/2016/08/blog-post_19.html 

 пилешка супа http://pep-4o.blogspot.com/2009/11/8-12.html

# 552
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
тазли ли е?
да се огледам довечера Simple Smile

Скрит текст:

ооооох! и аз искам да съм канбал.Trollface

# 553
  • Бургас
  • Мнения: 16 114
Олееее,Пепчо,....как се облизах на пилешката супичка.....Разкошно изглежда!

А,ако е тази майонезата, не съм я виждала,не съм се и заглеждала по принцип.Че у нас само на ,,краси,, вземаме. Но ще я потърся тази да я опитаме.

# 554
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Денил , благодаря за готовноста и отзивчивоста да ме снабдиш с кашонче майонеза. ....нали не се изплаши, че ще ти дойда но гости...? Хах..😜
Как само я актуализирах тая майонеза ...дори не съм я вкусвал. Ставам за рекламен агент. Между другото силата на рекламата се състои в това, да убедиш ескимоса да си купи хладилник

Общи условия

Активация на акаунт