Юни месец ли е ревлив, или ние бутаме масло?

  • 3 556
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Аз пък нещо взех да ги прескачам ревливите теми newsm78 Не ми се четат нещо.

# 46
  • Мнения: 4 806
не е от месеца, стечение на обстоятвелствата е...

или е закъсняла пролетна умора

не ги прескачам "ревливите" теми

# 47
  • Мнения: 1 001
Само истинските Човеци могат да реват. Другите са "изстинали" душевно. Макар и скришом, Човек трябва да може да пуска сълза

# 48
  • Мнения: 3 091
Само истинските Човеци могат да реват. Другите са "изстинали" душевно. Макар и скришом, Човек трябва да може да пуска сълза
Клисуров, по твоята дефиниция - аз съм от изстиналите! ама в 17-те мига ревах, тайно! и докато пишех, и докато чета!

# 49
  • Мнения: 4 473
Клисуров откри Америка Grinning

Снощи плаках от щастие! Heart Eyes Дай Боже повече поводи за такъв плач Wink Praynig!!!

# 50
  • Мнения: 463
"Не, не, това не са сълзи! Просто...... пак заваля!"


# 51
  • Мнения: 3 091
Клисуров откри Америка Grinning

Снощи плаках от щастие! Heart Eyes Дай Боже повече поводи за такъв плач Wink Praynig!!!
Честито, каквото и да е! наистина дай Боже такъв рев всекиму! Hug

# 52
  • Мнения: 1 001
Не искам нищо да "откривам", а само да преоткривам радостта от Живота!

А сълзите могат и да са невидими. Не върви почти 41 годишен мАж да ревне насред офиса. Или пък да пробвам, а?!?

# 53
  • Мнения: 463

В смисъл какви ги върша на 35г. и искам от нея помощ, за да ме вразуми.А тя :"Спокойно, аз ги свърших подобни неща на 50!Всичко ще се оправи!".Така че...живота е пред нас, хора ! Имаме време да оглупеем, да поумнеем и пак същото по няколко пъти.Да сме живи и здрави само и всички наши близки също.
Недей се вразумява, плийз !
Какво по-хубаво от това да се загубиш и после отново да намериш пътя!?
И пак!
И пак!

# 54
  • Мнения: 1 001
А докато SEXY кака SAKRI не излезе от меланхолията си, ще вали не само от небето.

# 55
  • Мнения: 1 006
А докато SEXY кака SAKRI не излезе от меланхолията си, ще вали не само от небето.

klisurov, това твое изречение го прочетох няколко пъти и все още не проумявам какво искаш да кажеш  newsm78

Единственото, което ми идва на акъла е да протестирам  hahaha Не зная каква съм и за какво се боря, но последното, което съм е меланхоличка  newsm68

# 56
  • Мнения: 1 001


klisurov, това твое изречение го прочетох няколко пъти и все още не проумявам какво искаш да кажеш  newsm78

Sorry, ама в множество ревливи теми те срещам (всъщност срещах, че бях 20 дни отпуска), все едни такива сълзливи поздрави, а за 17 мига да не говорим (но тя пък ми е любимата и дано все още да пишеш там). А иначе нищо лично (както винаги)   bouquet smile3525

Общи условия

Активация на акаунт