Удължаване на косата, тема 13

  • 53 721
  • 762
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 153
Аз също съм доволна от удълженията на Ванет. Ползвах ги редовно, ама многооооо редовно, не излизах без тях, дори на опашка си ги слагах. Вече косата ми порасна и нямам нужда от тях. Не съм ги боядисвала, защото си бях с естествения цвят и те бяха същите. По принцип могат само да се потъмняват. Та какво ли не ги правех... изправяне, къдрене, къпане и все още нищо им няма, даже от време на време ги ползвам за прически. Имайте предвид, че ако косата ви е къса (например до ушите), каквото и да слагате, винаги си личи, че имате. И моят съвет е да си купувате минимум 200гр. коса.

# 61
  • Мнения: 4 423
Как си ги слагала на опашка?  Т.е. как ги поставяше, че да не личат клипсите?

С толкова редовно носене имаше ли проблеми с твоята си коса? Например, някои споделят за плешиви петна на мястото на клипсите.

А за грамаж - моята например като е рядка 100 -150 гр стигнаха. Така че мисля зависи от естествената гъстота

# 62
  • Мнения: 153
Нямах проблеми и никакви петна, не ми пречеше, свикнах си с нея. Не ми се е отразила по никакъв негативен начин. Опашката я правех като малка част във вътрешната част на моята коса, я хвана с ластик, около ластика в пригладената към него коса слагах клипсите с екстеншъните и вече върху всичко хващах с още един ластик (който ще дойде върху другия) цялата останала коса (моята си). Дано си ме разбрала 😆

# 63
  • Мнения: 993
Вероятно това имаш предвид, Snowflake92. Simple Smile

Скрит текст:

# 64
  • Мнения: 4 423
Благодаря за отговора и картинките Simple Smile

# 65
  • Мнения: 8 766
А какво мислите За европейската коса ?
Аз имам гъстота , но желая дължина .
Тъй като няма да я слагам често , предполагам колкото да си задоволя прищявката се интересувам при метода с щипки колко време отнема слагането и свалянето след това ?
Набелязала съм косилиа във фейсбук , имате ли отзиви ? 

# 66
  • Мнения: 925
Има ли някакъв шампоан които измива остатъците от кератин.Махнах си одълженията (не сама) но останаха остатъци,а фризьорката нищо не ми каза

# 67
  • Мнения: 18 562
Предполагам,че дълбокопочистващ ще свйрши работа.

# 68
  • sofia
  • Мнения: 114
Момичета, дайте съвет от къде да купя хубави, качествени кератинови кичури, косата  ми е гъста и чуплива. И къде в София ги поставят и оформят качествено? Благодаря !
P.S : Освен Магама и Дима стил

# 69
  • Мнения: 925
Аз преди 4 дни махнах кератинови кичури и никога повече не бих си сложила.Съвет от мен избери си друг вариант.

# 70
  • sofia
  • Мнения: 114
В момента дори съм с кичури, но искам друга коса.
Косата ми е къса и друг вариант не се получава.

# 71
  • Мнения: X
Мнения за briliance hair? Цените са им прилични, косата европейска... Някой лични впечатления има ли?

# 72
  • Мнения: 498
Мнения за briliance hair? Цените са им прилични, косата европейска... Някой лични впечатления има ли?
Аз съм с коса от там. От миналата година декември я нося, почти всеки ден. Още е доста прилична, въпреки третирането. Само не съм я боядисвала. Какви са цените сега?

А някоя от вас може ли да направи сравнение между индийската и европейската коса? Аз съм ползвала за кратко азиатска и сега европейска. Азиатската е отвратителна, с дебел косъм, по-бавно съхне. Незнам дали аз не попаднах на качествена (купих я от ОТТО), но беше много зле. Европейската е по-добре, с по-тънък косъм, изсъхва сама за една нощ. Та ме интересува индийската като по-евтин вариант.

Последна редакция: чт, 22 ное 2018, 09:24 от bubanka

# 73
  • Мнения: X
Мнения за briliance hair? Цените са им прилични, косата европейска... Някой лични впечатления има ли?
Аз съм с коса от там. От миналата година декември я нося, почти всеки ден. Още е доста прилична, въпреки третирането. Само не съм я боядисвала. Какви са цените сега?
Ами 55см, 100гр. са 360лв... Бях гледала и на hair boutique косите, но за същото количество ми бяха обадили 4 цифрена сума, което ми е too much...

# 74
  • Мнения: 498
Мнения за briliance hair? Цените са им прилични, косата европейска... Някой лични впечатления има ли?
Аз съм с коса от там. От миналата година декември я нося, почти всеки ден. Още е доста прилична, въпреки третирането. Само не съм я боядисвала. Какви са цените сега?
Ами 55см, 100гр. са 360лв... Бях гледала и на hair boutique косите, но за същото количество ми бяха обадили 4 цифрена сума, което ми е too much...
Ееее,значи са ги вдигнали. Моята е 150 гр, със зашиване на клипси и доставка ми излезе малко по-малко от 500 лв.

Общи условия

Активация на акаунт