Електрическа сушилка за дрехи

  • 12 714
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 507
Отново е влажно, студено и дрехите съхнат трудно и отново въпросът е, някой ползва ли тези електрически сушилки? Имам сушилня, но в нея не мога да сложа всичко, макар да ги деля по материи, етикети и прочее, все има нещо, което отива на простора. По този повод погледнах електрическите сушилки, за съжаление обаче не намерих мнения за тях. Ще съм благодарна ако някой има и може да сподели впечатления от първа ръка.

Последна редакция: вт, 30 ное 2021, 00:03 от blackcat6

# 16
  • Мнения: 11 632
Само си помислете, че това нещо ще изпарява влагата в жилището...
Защо да не може в сушилня, нали има програми за фини материи. А това, което казвате, че не може в сушилня, то тази сушилка като го нагрее, то пак би могло да се съсипе.

# 17
  • Мнения: 10 507
Синът ми има много тениски с изображения на които изрично на етикета пише да не се слагат в сушилня. Една тениска я изпуснах и по погрешка я изсуших и се беше напукала картинката. Температурата на тази сушилка е ниска, не вярвам да съсипе дрехата.

# 18
  • Мнения: 2 484
+1… Вълнени дрехи не се сушат в сушилня. Пуловер на мъжът ми, който попадна случайно там, вече нося аз, а няколко чифта чорапи и шапки направо стават са детето.
Наистина няма шанс всичко да се суши на сушилня, тъй че и аз се интересувам от този вариант. Ще следя темата.

# 19
  • Мнения: 11 632
Не се сушат в сушилня само сушилнята няма програма, специално предназначена за вълна.

# 20
  • София
  • Мнения: 12 006
Синът ми има много тениски с изображения на които изрично на етикета пише да не се слагат в сушилня. Една тениска я изпуснах и по погрешка я изсуших и се беше напукала картинката. Температурата на тази сушилка е ниска, не вярвам да съсипе дрехата.
И защо мислиш, че проснати на ел.нагревател (каквото по същество е тази сушилка) няма да развалиш картинката? Или пък няма да остане черта там където е била прегъната дрехата? Такива дрехи не са са интензивно сушене, а са обикновен сушилник/простор. Някои щампи обаче търпят сушилня - до късмет е.

# 21
  • Мнения: 10 507
От както си развалих пуловер, не разчитам на късмета, а чета етикетите и като пише, че не може, не слагам. За чертата и аз си мислех, че може да се получи, но все пак си го представям като да се метне на парното, не по-силно като нагряване.

Общи условия

Активация на акаунт