Откраднат живот 56: Анатомия на гнева

  • 37 852
  • 737
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 123
Вероятно е за седмицата. Нали и миналия сезон така бяха анонсите.
Е, как една дума не написаха за З. и М.?

# 136
  • Мнения: X
Моски, мерси Simple Smile

Мел, споко, при нашите хора, когато ги няма в промото, ги пускат с нещо изненадващо Joy или пък ще трябва да потраем до другата седмица
Според мен ще ги покажат още тази де.

# 137
  • Мнения: 9 628
Според мен анонса е само за първи епизод.
 Очаквам ретроспекции на хора от България с тези от Германия. Joy

Последна редакция: пн, 10 сеп 2018, 17:16 от maichetoo0o

# 138
  • Мнения: 9 628
И относно Ева, отново спойлер:
Скрит текст:

# 139
  • Мнения: 2 123
Тууу-уу!:imp:ImpImp

# 140
  • Мнения: 9 628
Намирам за много забавно факта, че може да имаме ретроспекция, която исках много да покажат през 4-ти сезон, да я видя сега Joy

# 141
  • Мнения: 9 374
Ралица Паскалева е била в "На кафе" днес.
http://play.nova.bg/programi/na-kafe/973653

Случайно мярнах Димо на снимка от световното по художествена гимнастика. Интересно като какъв е там?

Последна редакция: пн, 10 сеп 2018, 19:33 от yanitsa.s

# 142
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Оф,
Скрит текст:
ще имаме триъгълник.
Писна ми!

# 143
  • Мнения: 6 833
Miriel,

Скрит текст:
Зорница-Марио-Банков ли?
Ако е така е супер тъпо, толкова ли нямат капацитет за нещо по-интересно?!?

# 144
  • Мнения: 9 374
Мириел, това само твои предположения ли са или има нещо като спойлер?

# 145
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Ами
Скрит текст:
какво друго да си помисля? Той е при жена си, а мислил за връзката си със Зорница. Жена му умира, той преди/след търси да говори със Зорница. Тя е разклатена. Плаче, крещи, Марио иска от нея решение. Какво друго освен някакъв триъгълник?

# 146
  • Мнения: 9 374
Мириел, само едно ще ти кажа - нека започне сезонът и ще видим. Да не си правим прибързани заключения. Wink Промото в много случаи е подвеждащо. Не намирам за учудващо, че Банков си е мислел за Зорница по време на престоя си в Германия. И друго - Банков може да си иска Зорница обратно, но ако тя не го иска вече и е сигурна в себе си няма да поддаде, а той няма какво да направи.

Последна редакция: пн, 10 сеп 2018, 20:32 от yanitsa.s

# 147
  • София
  • Мнения: 9 558
Мириел.
Скрит текст:
Спря ми дъха бе жена Simple Smile.
Промото според мен е силно подвеждащо. Просто съм 100%  убедена, че нещата няма да са такива, каквито се опитват да ни ги внушат. Със сигурност ще има опити от страна на Банков да си върне Зорница, но аз вярвам в здравия разум и в това, че сценаристите знаят какво правят.
За мен образът на Банков в 6-ти сезон ще е на пич, който ще е колоритен със заниманията си - мотори, боеве, баскетбол, пак хокей ще играе. Ще е супер хирург и лекар, страдащ, но добър човек. Точно по тази причина няма да го замесят със Зорница, по скоро виждам как ще му вкарат нова любов.
Това са си мои разсъждение, които не почиват на никаква вътрешна информация Wink

# 148
  • Мнения: 6 833
Скрит текст:
На мен ми е чудно ако убият Ева още в началото, какво ще го правят после Банков 50 епизода?
Не ми се вярва да го оставят без гадже, а нови подходящи лица, с които да го забъркат не виждам.
Тази Неда е много младичка за него, от старите сега не се сещам някой удачен.
До сега май не са оставили някой от главните без любовна история, точно пък Вергов не смятам, че са го върнали, за да се размотава като свободен електрон.

Та в тази връзка и аз мисля, че ще го набутат в банален триъгълник със Зорница.

# 149
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Чудя се дали Банков няма да е гневен и на Ева.

Общи условия

Активация на акаунт