Откраднат живот 56: Анатомия на гнева

  • 37 787
  • 737
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 12 404
Ванилия, аз това се чудя - като го няма Тони, кого ще спасява Марио в тоя сезон. Защото не вярвам героя в него да стои мирен. Joy Та или ще е Христо, или ще е Виктор Grinning

# 376
  • София
  • Мнения: 2 521
Христо щял да се запознае с Ковачев - това изглежда ще е интересна среща ?
Да не би той да го уреди за санитар, за да го измъкне от улицата?
Кой е този Христо?

# 377
  • Мнения: 6 833
Героят на Карамазов - Христо Карагьозов.

# 378
  • Мнения: 9 619
Ванилия, аз това се чудя - като го няма Тони, кого ще спасява Марио в тоя сезон. Защото не вярвам героя в него да стои мирен. Joy Та или ще е Христо, или ще е Виктор Grinning
Навиците умират трудно, ааааа Joy
Бих добавила и приятеля по грях Тасев към групичката му за утеха и подкрепа Joy

# 379
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Свалям шапка пред страхотната игра на Ана Пападополу!
А Вергов не е зле малко дикцията да си оправи -  на мен ли само ми се струва, че сегашното поколение българските актьори мъже позавалят като говорят, сякаш е някаква мода.

# 380
  • София
  • Мнения: 2 521
Оххх, как им помните имената......

# 381
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Свалям шапка пред страхотната игра на Ана Пападополу!
А Вергов не е зле малко дикцията да си оправи -  на мен ли само ми се струва, че сегашното поколение българските актьори мъже позавалят като говорят, сякаш е някаква мода.

Сега фенките на Вергов те изядоха Wink
Мен А.П не ме трогна много. Може би, щеше да има друг ефект, ако не знаехме толкова много предварително. А и визуално все ми е пред очите другата жена.

# 382
  • Мнения: X
Ванилия, аз това се чудя - като го няма Тони, кого ще спасява Марио в тоя сезон. Защото не вярвам героя в него да стои мирен. Joy Та или ще е Христо, или ще е Виктор Grinning

Това, че Тони няма нужда от спасяване, не значи, че Марио няма да му се бърка Joy
"Ама не заживяхте ли твърде бързо с Войнова?"

# 383
  • Мнения: 9 619
Мен А.П не ме трогна много. Може би, щеше да има друг ефект, ако не знаехме толкова много предварително. А и визуално все ми е пред очите другата жена.
Стана ми смешно как бяха отрязали промеждутъка при кадрите, когато Ева(русата Ева) моли Банков да повози детето Joy


Дона, ама ти като някоя свекърва изкара Марио Joy

# 384
  • София
  • Мнения: 7 886
Така, сега ще се опитам да отговоря за дикцията.
Същото беше за Стоян Алексиев и Велислав Павлов. Изобщо не е виновен актьора. Озвучаването е безобразно. Каквото и да искаш да изчистиш не става. И това го знам съвсем от "кухнята".

# 385
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Сега фенките на Вергов те изядоха Wink

Ами няма проблем. И аз съм фенка на играта му, но не и на говора. За Велислав същата работа с дикцията, пък нека фенките да се наточват. Защо на Васил Бинев, Васил  Банов (Shatzi  - и двамата имаха роля в този сериал), Васил Михайлов и изобщо старото поколение актьори им се разбира какво говорят, за разлика от прехвалените сега мачовци?

# 386
  • Мнения: 9 619
Това за говора никога не съм го разбирала, аз всичко си чувам, оплаквам се от силната музика, която някой път пускат.

# 387
  • Мнения: 6 833
Мен А.П не ме трогна много. Може би, щеше да има друг ефект, ако не знаехме толкова много предварително. А и визуално все ми е пред очите другата жена.
Стана ми смешно как бяха отрязали промеждутъка при кадрите, когато Ева(русата Ева) моли Банков да повози детето Joy


Мда, ама русата коса се подаваше Wink

# 388
  • София
  • Мнения: 22 947
Мен А.П не ме трогна много. Може би, щеше да има друг ефект, ако не знаехме толкова много предварително. А и визуално все ми е пред очите другата жена.
Стана ми смешно как бяха отрязали промеждутъка при кадрите, когато Ева(русата Ева) моли Банков да повози детето Joy


Мда, ама русата коса се подаваше Wink

Може с перука да е била жената...  hahaha

# 389
  • Мнения: 6 833
По-скоро докато е била в кома не я боядисвали 😄

Общи условия

Активация на акаунт