Откраднат живот 56: Анатомия на гнева

  • 37 845
  • 737
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 12 415
Ванилия аз продължавам да тая някакви микроскопични надежди, че ще остане жива. Някак си ми се вижда разхищение на възможности, там може толкова драма, сълзи, сдобрявания, борба за живота и т.н. да се измъкне, че просто не мога да си обясня защо ще я гътват.

# 541
  • Мнения: 6 833
Излязоха такива предположения покрай прожекцията на първия епизод, а и забелязвам, че в началните надписи пише : Със специалното участие на Ана П., което на мен ми се струва, че използват когато даден актьор има епизодична роля.

Иначе и на мен ми се ще да я оставят. Но реално като се замисля, като минат и драмите покрай забежката на Банков, не виждам какво друго ще прави цял сезон.

# 542
  • Мнения: 9 628
Щом Ева ще умира - да не вземе следващия път успешно да се светне, след като разбере за Банков и Зорница.
И после цял сезон да гледаме техните терзания за смъртта й, Огнянова каквато е душа направо ще се срине...
Ако стане скандал между Банков и Зорница засегнали темата бебе и тя ги чуе, и в следствие на чутото нещо и стане и накрая умре, което май ще стане, двамата ще изпитват огромна вина. Но може и някой "услужливо" да се изпусне за двамата, тя за бебето няма как да разбере освен ако Банков не каже, защото хората които знаят за него няма да кажат.

# 543
  • Мнения: X
Тя Евината работа направо стана "Умирай трудно".
На въпроса й защо са я спасили, мисля, че щеше да е добър аргумент да й кажат, че щом навремето е излязла от комата, значи трябва да живее.
Но аз донякъде го разбирам Цонев защо се държи така. Загубил внучка си, жена си, че и дъщеря му и тя все с единия крак в отвъдното. Много тежки истории в тоя сериал, много...

# 544
  • Мнения: 6 833
Майче, на мен още преди доста време първото предположение ми беше, че Ева случайно ще чуе разговор, в който Банков и Зорница си изпяват всичко... то в болницата стените са хартиени и глухия ще научи клюките 😜

# 545
  • София
  • Мнения: 7 890
От загубата на дете не може да те извади мъж, ако ще и баща му. Виждала съм го с очите си. На никой не пожелавам такова нещо.
Ева ще си иде по други причини, така мисля. Тя все пак е много болна. Психически и физически.

# 546
  • Мнения: 12 415
А ако Ева е предвидено да си отиде, може и нищо да не разбере. За какво ѝ е тази допълнителна болка?

Само да вметна ни в клин, ни в ръкав, но се сетих за тях покрай хартиените стени, че Владов и особено Пенев са кръгли идиоти.

# 547
  • Мнения: 6 833
За допълнителна драма. Не мисля, че ще умре без да разбере за Зорница - сценаристите както знаем обичат гадориите, не ми се вярва това да го пропуснат.

# 548
  • Мнения: X
Може пък да избяга с някой нов мъж да гради нов живот. Защо непременно трябва да умира? Аз например чудесно я виждам в авантюра с доктор Ицата Карагьозов.

# 549
  • Кърджали
  • Мнения: 10 320
Те баш сценаристите ще пропусната такава драма. Даже няма и да разбере от Виктор /Никой не е толкова благороден или тъп да каже "виж ся, бях с нея, че и аборт направи от мен"... Пенев ще я свърши тази работа, Владов може би ще му помогне. Врабчев надявам се, този сезон няма да си вре носа там където не му е работа

# 550
  • София
  • Мнения: 12 466
Аз да попитам какво стана със здравните осигуровки на Банков? Уж нямаше, пък го приеха в болницата.

# 551
  • София
  • Мнения: 8 937
За аборта на Зорница знаят малко хора, не вярвам някой умишлено да каже. По-скоро ще е пак случайно дочуто.
И мен Диана не ми е от любимите актриси, но се подобрява. В първия епизод, когато даваха ретроспекцията преди шамара, как накъсваше репликите ужас. Дори на мъжа ми му направи впечатление, а не следи сериала вече.

# 552
  • Мнения: 12 415
Всъщност за аборта знаят само Галя и Врабчев, изключвам някой от тях да й каже.

# 553
# 554
  • София
  • Мнения: 12 466
И Марио. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт