Откраднат живот 56: Анатомия на гнева

  • 37 867
  • 737
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 39 507
И Пепито.

# 556
  • Мнения: 12 422
Е, Ина не знае нищо на практика. Освен ако не й е разказала после. Иначе знае, че някога е правила аборт.

Ох, Онли, представих си как Марио отива при Ева ядосан на мъжа й, сяда до леглото и й казва - а пък да знаеш, твоят мъж е направил дете на жена ми, докато ти си била в кома! И се врътва и си излиза Joy

Пепи не знае.

# 557
  • Мнения: 9 628
Всички, които знаят за аборта няма да кажат, Врабчев дори в най-големия си яд към Зорница не я засегна на тази тема, не би го казал на жена в толкова крехко състояние, в каквото е Ева.

# 558
  • Мнения: 4 059
И ние.
Трайте си, момичета! Да не лежи на вашата съвест после хахаха

# 559
  • Nova Zagora
  • Мнения: 69
Здравейте, момичета. Опитах се да чета назад, но много сте изписали. Може ли малко да ме светнете, че нещо ми се губи. Нали Банков е катастрофирал с мотора си и тогава е починала дъщеря му Рая,
 или нещо бъркам? Жена му по каква причина беше в кома?

# 560
  • Мнения: 4 936
има ли линк за гледане от чужбина на втория еп ?

# 561
  • Кърджали
  • Мнения: 10 349
Здравейте, момичета. Опитах се да чета назад, но много сте изписали. Може ли малко да ме светнете, че нещо ми се губи. Нали Банков е катастрофирал с мотора си и тогава е починала дъщеря му Рая,
 или нещо бъркам? Жена му по каква причина беше в кома?

Това е загадката на века

# 562
  • София
  • Мнения: 9 562
Здравейте, момичета. Опитах се да чета назад, но много сте изписали. Може ли малко да ме светнете, че нещо ми се губи. Нали Банков е катастрофирал с мотора си и тогава е починала дъщеря му Рая,
 или нещо бъркам? Жена му по каква причина беше в кома?

Това беше теорията в 4 сезон, в този още не знаем на каква теза ще стъпят или дали въобще ще засегнат тази тема отново.

# 563
  • Мнения: 12 422
Преди началото на сезона казаха, че са карали мотори - Банков, Ева и детето, не знам детето при кой от двамата е било и ги е засякъл камион с ремарке, като ремаркето е помело и двата мотора и така е станала катастрофата. Но вече не помня къде го четох или слушах, за да дам линк.

# 564
  • Мнения: 9 628
има ли линк за гледане от чужбина на втория еп ?
Върни се назад към 6-7 страници и ще видиш качен от Мари Simple Smile

# 565
# 566
  • Мнения: X

И Банков знае.
Зорница също знае. Joy

# 567
  • Мнения: 4 059
Край. Отиде коня в реката Animal Joy Cat

# 568
  • Мнения: 9 628
И Банков знае.
Зорница също знае. Joy
Аааа, за тези двамата не съм много сигурна Joy

# 569
  • София
  • Мнения: 27 315
Преди началото на сезона казаха, че са карали мотори - Банков, Ева и детето, не знам детето при кой от двамата е било и ги е засякъл камион с ремарке, като ремаркето е помело и двата мотора и така е станала катастрофата. Но вече не помня къде го четох или слушах, за да дам линк.

Със сигурност не е казвано/показвано в сериала досега, защото много хора щяха да знаят или да се досещат. Съшито е с бели конци. На лъжичка по малко, от тук там, защото самите сценаристи са се оплели и се забравили кой кога какво е писал... Не им е сефте.
Иначе така написано звучи най-логично и сигурно и това ще обяснят ако изобщо има подобно обяснение. Все пак знам, че четат тук.

Общи условия

Активация на акаунт