На новородено

  • 2 136
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
винаги съм ползвала шампоан за глава и тяло а не сапун ...

А ще обясните ли на непросветените Embarassed защо сапуна се препоръчва пред шампоана за в началото? Rolling Eyes Аз винаги съм си мислела, че сапуна е по- агресивния продукт... Явно нещо ми убягва newsm78
мисля  newsm78  че имаме общо с това как се прави сапунът ... ще се поразровя да видя какво точно беше

# 46
  • Мнения: 657
От самото начало със шампоан на NIVEA

# 47
  • София
  • Мнения: 281
ако се появят корички на бебчо на главата - по-добре да спреш да го миеш със сапун или шампоан, а само с водичка!

# 48
  • Мнения: 4 399
Не се мие с нищо друго освен с вода. Защо искаш да го миеш със сапун? То толкова хубаво мирише и без химия! В болницата ми казаха всякакви шампоани и сапуни да не се използват преди детето да е навършило 3-4 месеца. Аз слагам във водата само бебешко олио и до ден днешен и не мисля скоро да използвам шампоани и сапуни. Моята беба няма коса и няма какво да мия с тия шампоани. А докато не започне да пълзи и да се цапа не виждам защо трябва да и обременявам кожата с препарати.

# 49
  • Мнения: 36
до 1 месец само с вода.След това с козметиката на Клоран.

# 50
  • Мнения: 2 271
А аз мия, от самото начало  до сега,с шампоан за глава и тяло без сапун в съдържанието му.
Сапунът не е за препоръчване и от него е възможно да се появят корички!

# 51
  • Мнения: 1 170
Сапунът не е за препоръчване и от него е възможно да се появят корички!

Е сега вече съвсем се обърках... ooooh! . Както и да е. Предвид това, че на мен сапуна не ми се отразява добре, си мисля, че само вода за началото е оферта newsm78 .
desytka, ще съм благодарна ако изровиш инфото за сапун vs. шампоан  Flutter Hug

# 52
  • Мнения: 318
До 1 месец го къпех само с вода, от тогава насам с гела за коса и тяло на Бюбхен. Нямаме никакви проблеми. Peace

И ние изпълнявахме и изпълняваме, абсолютно същата процедура. Немисля, че още от самото начало трябва да се третира бебешката кожа с препарати! Naughty

# 53
Къпем я с гела за коса и тяло на Бюбхен.

# 54
  • Мнения: 884
До 1 месец -само с вода. След това с по 1 капачка(на голяма вана) парафинов разтвор за бебета.Мек и нежен към кожата.По повече се слага за екземи и чувствителна кожа. Просто е идеален,даже и за себе си го ползвам.

# 55
  • Мнения: 683
До годинката миех всичко със сапун, а след това (като ни поотрасна косата и се оформиха къдрите Laughing) - шампоан

# 56
  • Мнения: 252
Мерси мерси за отговорчетата много съм ви балгодарна

# 57
  • Мнения: 1 353
и ние сме с бюбхен от раждането до сега.вече сме на 10м

# 58
  • Мнения: 962
Nie miem glavi4kata sas 6ampuan a telceto sas sapun.Na 20 dena sme.

# 59
  • Мнения: 1 284
първите 10дена само с водичка, после двата седмично със шампоан Пенатен от тази серия съм много доволна

Общи условия

Активация на акаунт