Звездни компромати- 380 част

  • 90 722
  • 747
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 17 616
госпожа макарон е като излязла от масовката на планетата на маймуните. ръцете по-дълги от краката. шимпанзе с руса перука.

# 346
  • София
  • Мнения: 4 328
повече от минута не мога да издържа нито една скучня от тези влогърки, сори.
всяка открила топлата вода и занимава и аз не знам кого с това.
"50 неща, които не знаете за мен"...и си ги записала да ни ги чете от телефона, защото не можела да ги запомни...нещата за себе си:) ... WTF?

# 347
  • София
  • Мнения: 8 932
Краката на Кейтлин Дженър досущ като тези на Екимова.

Последна редакция: чт, 13 сеп 2018, 17:18 от Aннa

# 348
  • Мнения: X
Има тема в Красива мама за блогърки, влогърки и тем подобни.

# 349
  • Мнения: 2 751
Още една, която се е докарала на вид като сушено грозде - Ивайла Бакалова
Скрит текст:

# 350
  • Мнения: X
Макроновица на мен ми харесва.
Николета е като Голямата Стъпка Grinning
Но плажът е уникален!Гледах снимки на Кондаков...

# 351
  • Мнения: 5 998
Каква е разликата между блогър и влогър?

# 352
  • София
  • Мнения: 3 951
Каква е разликата между блогър и влогър?


Блогърите пишат, влогърите - снимат видеа.

# 353
  • Berlin
  • Мнения: 11 257
Айде да ходим в тема за блогове/влогове. На мен ще ми е интересно да прочета кои са по-известните БГ такива и да обсъждаме. Simple Smile Галя как беше е от малките Бон-бон едно време, не знам дали си спомняте, наред с Поли Г и забравих й името, гаджето на Ненчо Б.

# 354
  • Мнения: 2 179
Скрит текст:

Николета, Дилян Пеевски и компания

# 355
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Аз не издържам да изгледам докрая каквото и да е,дразни ме постоянното им бръщолевене Confused
И аз така.
Гледах малко от тази Антоанет, о не, толкова лигаво, розово, захаросано, всичките й снимки в розов нюанс, ако не са дрехи, ще е нещо друго, чак останах с впечатление, че с Розова бленда е снимано или както там се казва.
Искрено се учудвам, че има хора, които изпитват нужда да си разказват, показват битието и такива, които им е интересно да го гледат.
Мъжът й го нямало един месец, ох, сълза.
Мъжът й се връщал, ох, сърце.
Обаче сега, дружно висят в задръстване.
Честно ви казвам щях да се разрева, ама не от съчувствие, а от потрес.
Спрях до задръстването и й спрях тока.
Много интересно ще се получи, ако съпруга на моряк стане влогърка и започне да документира всяко едно тръгване и връщане на моряка, посрещане на летище...

# 356
  • Мнения: 1 530
Айде да ходим в тема за блогове/влогове. На мен ще ми е интересно да прочета кои са по-известните БГ такива и да обсъждаме. Simple Smile Галя как беше е от малките Бон-бон едно време, не знам дали си спомняте, наред с Поли Г и забравих й името, гаджето на Ненчо Б.
Как да не помним, аз съм израснала с тях, Галя я видях и викам абее това не беше ли едно малко сладко личице, после видях, че и дете има, и била водеща в малкомкофти продукцийки, някакви тип амбулантна търговия. Аз ги харесвам, интересни са ми коментарите им, може би защото съм по цял ден с детето и съммв майчинство, ай да ме почне нормалния график тогава ще видя..

# 357
  • Мнения: 1 090
Скрит текст:

Николета, Дилян Пеевски и компания

Тука, признавам, й завидях. Винаги съм искала да ги видя тези прасчовци.
Четирикраките, не двукраките Grinning

# 358
  • Мнения: 11 737
Малко спам и от мен. Единственият влог който следя е на едно девойче с бг корени - Бисера. Случайно попаднах на нея. Много ми е симпатична. Bits By Bee
Влогове за грим, козметика, мода и т.н. пропускам, но гледам имат доста последователи. Не е "моето нещо".

Дара

Крисия

Чанинг Тейтъм

Последна редакция: чт, 13 сеп 2018, 20:40 от Merelenda

# 359
  • Мнения: 11 336
Дара винаги много гнусна, нечистоплътна и вулгарна ми изглежда.

Общи условия

Активация на акаунт