Косопад - тема 13

  • 95 978
  • 1 015
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 4 484
Трябва да е стотици левове ли, за да се нарече скъпо?
Балсам от 200 мл, струващ 64 лв е евтин? Или шампоан 200мл за 45 лв?
С най-добри чувства, но посочените от теб продукти изобщо не са в графа "Има качествена козметика на много по-достъпни цени"

# 361
  • INFJ
  • Мнения: 9 357
Има много места където се намират по-евтино, обикновено в чуждестранните сайтове, там правят и добри промоции, примерно два на цената на един и т.н.

# 362
  • Мнения: 2 839
И при двата вида козметика има добри и лоши продукти.Аз лично съм абсолютен фен на Densifique, но примерно серумът на Маракеш за връхчета, при мен не вършеше никава работа “бях си взела 2 опаковки,втората я пуснах в размени.Също така имам козметика и от ДМ и от аптечната мрежа...така че може би всеки трябва сам за себе си да открие точните продукти...не винаги скъпото е най-доброто.

# 363
  • Мнения: 441
Здравейте! От няколко дни във Фейсбук ми излиза реклама на продукти за растеж на косата HairJazz. Сега разгледах сайта - има много коментари и снимки, на които се вижда ефектът. Не са евтини, но аз гледах комплект шампоан и лосион за 65 лева, които стигали за 3 месеца. Някой ползвал ли ги е?

# 364
  • София
  • Мнения: 2 434
Да ползвам нещо 6 месеца, за да видя дали ще има ефект от него, е уляли са се..... То след 6 месеца и коса може да не ми остане... нещо не проработи ли след 3-4 ползване, значи ефект няма да има, колкото и да ми говорят, че трябва да се ползва по-дълго време за резултат. Купих ампулите с коприва  Урти комплекс. За съжаление при мен този път лосиона с чемерика не подейства, а миналия път бях много доволна. Ще си взема и сероксила на Лореал. Вече не знам с какво да мажа .... направо да гуша ми дойде .... цялото ми съзнание и ежедневие е фокусирано върху косопада.

# 365
  • INFJ
  • Мнения: 9 357
Ефект може да има и след много по-кратък период от 6 месеца, но е добре тези средства да се ползват поне 3-6 месеца за да не е временно подобрението.

# 366
  • Мнения: 134
Чаках някой да ми отговори за маската с горчица напрах,но уви.Ето какво открих за любопитните.
http://polinasofia.com/2013/10/maska-s-gorchitza/

# 367
  • Мнения: 4 484
Може би не си получила отговор, защото никой тук не я е правил. Аз съм чела за тази маска по други теми из този форум. И съм запомнила едно за нея - много внимателно и бързо трябва да се действа, защото резултата може да е обратен при неправилно прилагане. Също знам, че тя е за по-бърз растеж, а не за косопад, най-вероятно и затова никой в този форум не я е прилагал.

# 368
  • Мнения: 1 600
Аз от Сериоксила на Лореал нямам никакви впечатления,при миене и ресане си ми падаше доста коса,но го ползвам от месец..не знам. Няколко пъти вече мажа корените с отвара от коприва, розмарин,репей и дафинов лист,като вътре кисна скилидки чесън, нарязани на дребно.Слагам и етерично масло от лавандула в дозата шампоан и при миене ми падат вече по 2 косъма,при ресане съвсем оскъдно количество, което си е нормално. Взех си и таблетки Фитовал,тъй като моя приятелка ми ги похвали доста,спрял й косопадът след раждане моментално,а й падала с шепи косата,но тях пия от два дни

# 369
  • Мнения: 4 484
 Christina-89777, как си приготвяш отварата?

# 370
  • Мнения: 2 183
Да ползвам нещо 6 месеца, за да видя дали ще има ефект от него, е уляли са се..... То след 6 месеца и коса може да не ми остане... нещо не проработи ли след 3-4 ползване, значи ефект няма да има, колкото и да ми говорят, че трябва да се ползва по-дълго време за резултат. Купих ампулите с коприва  Урти комплекс. За съжаление при мен този път лосиона с чемерика не подейства, а миналия път бях много доволна. Ще си взема и сероксила на Лореал. Вече не знам с какво да мажа .... направо да гуша ми дойде .... цялото ми съзнание и ежедневие е фокусирано върху косопада.

И аз си ги купих.. днес сложих първата, ще слагам през два дни както пише, че си ми е силен косопада на мен.. много се надявам да понамалее, че без коса ще остана вече.. Expressionless

# 371
  • Мнения: 1 600
Слагам всичко във вряща вода,вари се 5-10 мин,прецеждам и като се поохлади слагам чесъна вътре да се кисне

# 372
  • Мнения: 249
Преди години иаз бях доволна от таблетките Фитовал, но от тях се пълнее, поне при мен беше така.

# 373
  • Мнения: 4 484
Слагам всичко във вряща вода,вари се 5-10 мин,прецеждам и като се поохлади слагам чесъна вътре да се кисне
Hug
По колко слагаш от всяко вътре? По лъжица? Предполагам от аптека ги купуваш тези билки?

# 374
  • София
  • Мнения: 2 434
Слагам всичко във вряща вода,вари се 5-10 мин,прецеждам и като се поохлади слагам чесъна вътре да се кисне
Hug
По колко слагаш от всяко вътре? По лъжица? Предполагам от аптека ги купуваш тези билки?
И кога се мажеш? Преди, след миене на косата, изплаква ли се, мирише ли от чесъна?

Общи условия

Активация на акаунт