На море в Турция - тема 54

  • 84 714
  • 776
  •   1
Отговори
# 510
  • Пловдив
  • Мнения: 2 018
Тази година от 50 човека автобус.40 бяха за Лонисера.За мен е точно това силно налаган хотел от агенциите.

Последна редакция: нд, 30 сеп 2018, 13:55 от slavei4e

# 511
  • Мнения: 6 299
Много полезен отзив! Би ли споделила колко време пътувахте с трансфера от летището до хотела и пътя планински със завои ли е или магистрала?


Трансфера беше 1 час, като ние бяхме първи хотел за настаняване (т.е. не сме спирали да оставяме други ). Пътя няма никакви завои, тип магистрала но се минава и през населени места затова тези 55 км ги минахме за час с едно спиране за 10 мин. От Варна излетяхме в 7,55 и в хотела бяхме в 11,00 часа.
Благодаря!

# 512
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
vemite, върнахте ме във Вон, бяхме там началото на юни. Спомените са повече от прекрасни и си мисля, че може да е един от хотелите, които ще повторим (вече ще гледам за деца до 12.99 г. , а той е така). Радвам се да прочета, че не е паднало нивото на хотела, както чета за много други, поради срива на лирата.
Ванилия, обръщам се към теб с директно питане - Адалия Елит дали би се харесал на момче на 12 г, което обича по-екстремни пързалки? Вече ще търся хотел до 12.99 г. и той е вариант.. Ефталия може би бих повторила, но в последната възможна година за възрастта и то само заради детето...

За Лонисера - пратих родителите ми на първа почивка там, средата на май. Майка ми беше очарована, за следващото лято иска пак там, въпреки опитите ми да й променя мнението Smiley. Аз нещо го избягвам заради мненията за голяма лудница в началото на юни...

При мен изборът за лято 2019 ще е поограничен, заради възрастова граница до 12.99 г. Много ми се иска Сиде пак, даже си бях харесала и Суено Бийч, но там децата са до 11,99 г. Ако бях доогледала това тази година, можех да избера Суено, а Вон да оставя за другото лято, но кой да ти помисли навреме.. Unamused

# 513
  • Мнения: 6 833
AiR, според мен ще се хареса. Ние не сме особени фенове на пързалките, ММ пробва и каза, че било страшничко.
Освен това и на лунапарка има едно, което те размята във всички посоки, не знам как се казва, но тиийнейджърите много му се кефеха. Можеш да ги видиш на страницата им във ФБ.

# 514
  • Пловдив
  • Мнения: 2 018
Ние ги пробвахме всички.Доста са екстремни.Ще му харесат.Има и блъскащи количкиЗа всяка възраст има пързалки и забавления.Както и безплатно пуканки и захарен памук.

# 515
  • Мнения: 636
Обещах да пиша за времето в Кемер, идеално е за това края на септември. В 17,30ч на прибиране от плажа беше 28 градуса, а водата е топла и не  ти се излиза. Като първа почивка ни харесва много и се запознахме с българи, които и миналата година са били в Лимак Лимра, и ни разказаха тънкости, за да не се лутаме. Ядене, пиене по много от всичко. Двете граници минахме за 20 мин само с проверка на паспорта и газ до Истанбул, който преминахме в 19 ч без трафик и в хотела бяхме преди 6ч сутринта и спечелихме целия ден. Това за сега.

# 516
  • Някъде там
  • Мнения: 16 072
Аз имам следния въпрос за бюджет от 3500-3700 само за хотела за четирима възрастни(децата са на 17 😐)кой хотел бихте препоръчали със повече пързалки и на плажа?Има ли изобщо такъв за който можем да се вместим в този бюджет?Знам че не са пуснали още офертите,но по тазгодишните ви впечатления?
Не мога да си позволя да отделя повече от тази сума и дано и тази година успея да намеря добър хотел.Кристал ни струваше 3500 с автобус.Сега ще пътуваме с колата.

# 517
  • Варна
  • Мнения: 10 572
Има доста,  просто трябва да се поровите,  вчера гледах за едни приятели,  5400 лв за четирима със самолет и огромен избор. Като имате предвид,  че цена само на самолетен билет е 440 лв , на човек .

# 518
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Хора , на тези ефталии как може да са толкова студени басейните ? Особенно детските с пързалки са не повече от 22-23 градуса , мъжа ми каза че видял някъде да пише че били по 27 градуса  което е абсурд !! Но може и той да се е объркал ,вяра много много не може да му се има ѝ та мисля да ходя на рецепция да задам няколко въпроса .. винаги ли е било така ?? Потресена съм !! Ми тя голямата не иска да се пуска понеже умира от студ , а не е зиморничева , при условие че въздуха е 30.° ,една педя вода не може да е лед студена , и почти цял ден пече +това ,морето е топло ,но пък осеяно с милион камъни ,мътно ... с две думи не съм доволна ,също и  в оушъна няма вани в стаите .. после ще разказвам още

# 519
  • Мнения: 6 833
С.Алекс, в крайна сметка в Оушън ли се настанихте?
 Плажът си е такъв по принцип, мислех, че знаете.

При нас не са били студени басейните нито детските, нито големите, бяхме в началото на септември 2016, детето ми на 1.5г не излизаше от малкия басейн.

# 520
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Да , срещу 100€ ни преместиха ,съгласих се заради повечето пързалки за деца ,но не очаквах такава вода .. има един басейн половин метър със платнище отгоре за сянка ,една гъба като душ и бебешка пързалка , ми той пък е лед ,потресена съм  просто !! Утре ще отида до аквата да видя и там как е,днес пипахме и на острова единия обикновен басейн ,ми пак беше студен .. много странно

Последна редакция: нд, 30 сеп 2018, 21:12 от С. Алекс

# 521
  • Добруджа
  • Мнения: 216
С.Алекс, ние бяхме там от 8 септември, водата в басейните беше топла. В морето пред Оушън има много камъни, но в ляво е по-добре. На влизане има около метър камъни, след това е пясък.

# 522
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Благодаря ! Ще наминем и там утре

# 523
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Да не са им сменяли скоро водата? Обикновено на басейните с пързалки водата е по-студена, но чак пък 22-3 градуса?

# 524
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Ами виждам ,че доста хора които влизат в големите басейни се озъбват, в бебешкия с надвеса отгоре никога няма никой -той за мен е най-студения , иначе на пързалките е пълно с деца .. факт , и моята ходи но не иска да се пързаля ,връща се с тракащи зъби ,мъжа ми е морж ,щом той се озъби та детските .. мисля че не си въобразявам  😏

Общи условия

Активация на акаунт