На море в Турция - тема 54

  • 84 890
  • 776
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 710
Колко пари си вземете приблизително в брой за ол инклузив?
Някой бил ли е скоро в Alva Donna Exclusive Belek,имам няколко въпроса за ултра ол инклузива?

Не съм била скоро, но имам доста информация за хотела, така че може би ще мога да отговоря.

За парите - ако ще пазарувате по молове и аутлети ще ви трябват повечко пари. Ако искате допълнителни екскурзии, те са по 30-45 евро на човек през ТО, хамама почва около 25 евро и стига до 60 евро (извън хотела), в СПА центъра се паразете, защото цените са солени и стокойно могат да ви отидат 80 евро за един хамам с всички екстри и един масаж, да речем.

# 661
# 662
  • Мнения: 106
Сега се сетих да споделя с вас, че в нашия хотел попаднахме на сватба. Не можете да си представите какво означава истинска турска луксозна сватба в Турция. Музиката!!! Просто нямам думи. Едва издържаме - звучеше из целия комплекс до 2 часа през нощта, а танците! Просто страшно!

# 663
  • Мнения: 6 833
Когато споделяте нещо за вашия хотел, пишете името му, иначе няма особен смисъл.
Няма как се ровим страници назад, за да прочетем в кой хотел сте почивали.

Последна редакция: ср, 10 окт 2018, 09:38 от Ванилия 🌸

# 664
  • Мнения: 106
Атлантик Холидей Клуб в Кушадасъ. Права сте. Извинявам се.

# 665
  • Мнения: 33
Привет ! На 12 октомври заминаваме за Long Beach Harmony Alanya  надявам се да си изкараме добре ! Някой може ли да каже вносен алкохол предлага ли се там безплатно или само местния  .? Били сме в този район в Vikingen и AlanXafira .
Поздрави!

# 666
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Марги благодаря. Интересува ме какво точно включва ултра ол инклузива ако помниш. Видях, че има допълнителни ресторанти- ала карт, те включени ли са или се плаща нещо допълнително за тях?
Има ли закрити басейни, в случай че времето не става за отвън. В хотела има ли къде да се обменят пари?
Какво би препоръчала за да се насладим пълноценно на престоя си, не сме го проучвали хотела, тъй като само там имаше места и в още 2 хотела за избраната набързо дата.

# 667
  • Варна
  • Мнения: 3 955
хАХ , аЛЕКС ТО ИМА ДЕТО ДЕТО НЕ 500 ИЛИ 5 000 АМИ И 50 000 НЯМА ДА ИМ СТИГНАТ! Колкото до марковия алкохол ако толкоз ви липсва аз си взех от фри шопа ГРАНТс са 8 евро /ЛИТЪРА. И си докапвах де  Simple SmileТук в АЛания 6 ден по обяд е над 35 градуса и морето е тава !

# 668
  • Варна
  • Мнения: 10 628
Нека някоя добра душа да прати на Зорница концепцията на хотела, има я в нета, а там пише всичко.

# 669
  • Мнения: 1 288
Нека някоя добра душа да прати на Зорница концепцията на хотела, има я в нета, а там пише всичко.
Направо ми взе думите от устата.
Аз от Роже се научих да си тегля концепциятя от сайта на избрания хотел и да си я чета-по принцип ние търсим хотели с тенис кортове.Мислех си, че навсякъде има, но се оказа , че не е съвсем така.

# 670
  • Варна
  • Мнения: 10 628
Най-лесно е така, просто в момента не мога да го направя от телефона. 😉

# 671
  • Мнения: 1 710
Нека някоя добра душа да прати на Зорница концепцията на хотела, има я в нета, а там пише всичко.
Направо ми взе думите от устата.
Аз от Роже се научих да си тегля концепциятя от сайта на избрания хотел и да си я чета-по принцип ние търсим хотели с тенис кортове.Мислех си, че навсякъде има, но се оказа , че не е съвсем така.

Аз нямам никаква представа как мога да пратя PDF файл в БГ мама. Концептите, с които разполагам са в този формат.
Щом знаете от къде в сайта на хотела да изтеглите концепцията, копирайте линка и го публикувайте тук.

# 672
  • Мнения: 6 833
За кой хотел става въпрос?
Аз по-лесно ги намирам в сайта на Емералд - намират се под името на хотела като отворите дадена програма, без значение транспорта.

В сайта на самите хотели също ги има, но понякога по-трудно се ориентирам в менюто, докато сменя език, търся опции и т.н.

# 673
  • Мнения: 1 710
Да, в сайта на Емералд ги има и това е един от малкото родни туроператори, който ги предоставя свободно. Обаче не всички са за тази година. Срещат се, макар и рядко, зимни концепти, които са различни от летните или такива от преди 3-4 сезона.
Аз събирам на инфотуровете концепти или ги тегля от руски сайтове.
В случая става въпрос за хотел Алва Донна в Белек.

# 674
  • Мнения: 6 833
Ето, от 2015 е, но все пак дава някакъв ориентир.

http://www.emeraldbg.com/img/OBEKTI/DOC_142247665061356_BELEK%20 … FACT%20SHEET1.pdf

Общи условия

Активация на акаунт