Радостта ми е голяма – аз ще бъда МАЙска мама! 2019г

  • 32 669
  • 730
  •   1
Отговори

Анкета

Какво да бъде заглавието на новата тема?

Опции:

  • Мнения: 609
Здравейте мили бъдещи МАЙ-ски мами!
Понеже няма нова тема, пускам аз. Разбрах, че ще ставам за втори път мама преди 10дни и вълнението е неописуемо!
Все още не съм била на лекар, следващата седмица ще отида! Термин 14.05 според калкулаторите в нета, но според мен ще у по-раничко-с къс цикъл съм.
Надявам се да изпълним темата с много положителни емоции! BlushHeart

Последна редакция: сб, 13 окт 2018, 21:27 от Съни*

# 1
  • Мнения: 97
Честито и лека бременност! Бъдете здрава и много щастлива. Орисайте ни и нас чакащите с това щастие.

# 2
  • Мнения: 609
Благодаря ти Krass25 Желая ти скоро да видиш двете чертички! Flowers Rose

# 3
  • Мнения: 5
Здравейте и от мен аз също скоро разбрах че за втори път ще ставам Мама Simple Smile Смятах си на Калкулатор и ми показа 4ти Май. Имам питане тъй като предполагам тази бременност няма да ми е като първата. С първата до 4ти месец не спрях да повръщам а сега пак каквото ям и го изкарвам отзад (с извинение) вече нз кой ден. Още не съм ходила на лекар

# 4
  • Мнения: 609
Здравей! При мен също има разлика от първата бременност, също място не си намирах от гадене и 🤢, но сега нещата са доста различни, може би е и рано, но само 2-3дни когато си направих теста ми беше зле, след това абсолютно нищо освен, че ми се спи непрестанно от обед нататък. Явно организма ти приема по различен начин втората бременност, радвай се Hug

# 5
  • София
  • Мнения: 39 674
Аз като майка на майско бебе ви пожелавам една спокойна бременност и живи и здрави бебета.

# 6
  • Мнения: 5
Здравейте, скоро и аз разбрах че ще ставам мама за втори път Simple Smile. Предполагаемият термин е 11ти май. С първата ми бременност имаше тук групичка, и от както се прехвърлихме във фейсбук преди 6 години не бях влизала тук. Много се надявах да съществува все още форума. Вчера ми беше първият преглед в 5с и 3дни, видя се само плодно сакче. Надявам се следващият път да чуем и сърчице.

# 7
  • Мнения: 609
AnMary Flowers Rose

Schmetterling добре дошла!
Кога те викат пак на преглед?
Аз нещо немога правилно да си изчисля седмиците, последния цикъл ми е  на 07.08,обаче ми е 25 дни и още на 30.08 имах  положителен тест. Ако смятам датата на последния цикъл съм в 6г.с,но според калкулаторите съм в 5-та и малко съм объркана. Трябваше да ми дойде до 01-02.09. Ще разбера като отида на преглед със сигурност.

Последна редакция: вт, 11 сеп 2018, 17:12 от Съни*

# 8
  • Мнения: 119
Здравейте и аз ще ставам живот и здраве майка според калкулатори в интернет на 15.05. Днес ходих на ултразвук и за сега е само едно мъничко плодно сакче. Надявам се и аз скоро да чуя сърчицето. Heart

# 9
  • Мнения: 16
Здравейте и аз скоро разбрах че съм бременна последният ми МЦ беле на 07.08, другата седмица съм на лекар, а според един калкулатор съм в 5 седмица и термина е на 14.05  според друг съм в 6 седмица и термина е на 15/16.05 вече се обърках за сега само един ден имах киселини и нищо друго незнам дали да се притеснявам от това. От началото ме болят яйчниците все едно ще ми дойде но вече забелязвам че все по за кратко са болките и по поносими.Wink

# 10
  • Мнения: 609
Добре дошли момичета!
D21 с еднакъв термин сме
Heart

# 11
  • Мнения: 5
AnMary Flowers Rose

Schmetterling добре дошла!
Кога те викат пак на преглед?
Аз нещо немога правилно да си изчисля седмиците, последния цикъл ми е  на 07.08,обаче ми е 25 дни и още на 30.08 имах  положителен тест. Ако смятам датата на последния цикъл съм в 6г.с,но според калкулаторите съм в 5-та и малко съм объркана. Трябваше да ми дойде до 01-02.09. Ще разбера като отида на преглед със сигурност.
При мен овулацията е точно 14 дни преди цикълът ми. Аз пък съм с цикъл през около 35 дни. След 1 година опити и постоянно вглеждане започнах да познавам кога ми е овулацията. Тоест имам 1 седмица разлика между термин според цикъл и овулация. Лекарката и тя вчера ми потвърди. Но ми каза че до 20та седмица термина може да се регулира.

# 12
  • Мнения: 1 071
Здравейте, чаках тази тема.
Втора бременност ми е, 1вата приключи началото на април с миссед в 10 седмица Sad .
Бяха ни забранили 3 месеца опити, изчакахме 4 и ето, че съм бременна от 1ви опит отново. Още не съм ходила на лекар, вторник имам час. Тогава ще съм 7 седмица и 4 дни и се надявам да чуем сърце.
Според интернет калкулаторите би трябвало предполагаемият термин да е 04.05.2019, но подозирам късна овулация.
За разлика от предишната бременност имам ужасно гадене и сутрин и вечер, а гърдите ту ме болят много ту спират. Силно се надявам този път да е до финал.

# 13
  • Мнения: 87
Здравейте и от мен!
10 дни закъснение... за втори път ми е , днес съм при доки ... честито на всички !

# 14
  • Мнения: 609
monamour добре дошла! Съжалявам, за това през което си минала, сега бъди силна и спокойна. Пожелавам ти една брекрасна и безпроблемна бременност и сладко пухкаво бебче на финал!
И аз вече нямам търпение за прегледа в понеделник, макар, че толкова рано какво ли и ще се види. Сега правя сметки, че с предната ми бременност точно 20 дни от закъснението с коремен ехограф в болницата се чу пулс, понеже имах зацапване бях там. А 10 дни по-рано се видя само плодното сакче и мехурчето.

SoSHii добре дошла! Пиши как е минал прегледа Flowers Rose

Общи условия

Активация на акаунт