Димитровград- Градът на младостта!

  • 11 125
  • 303
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 351


Тони, колегата ти от 9 кабинет в Търново ли е завършил Blush


 Mr. Green
Ах, тези мои колеги...
Наденце, не се сещам кого точно имаш предвид... хм, девети кабинет май е на счетоводителката, всъщност няма значение, защото, доколкото знам - никой от колегите не е завършил в Търново. Но нищо не пречи някой да се е подвизавал и там Crazy

# 241
  • Мнения: 648
   Оф,  Mr. Green Ми не, че е важно Тони, ама като ви видях, че се заговаряте за колегите ти, рекох да са Включа по откъслечни спомени ooooh! Тъй като с един висок момък 4 години се разминавахме по влаковете и определоно мисля, че завърши право, но няма значение Crazy

Хубав ден на всички Heart Eyes

# 242
  • Мнения: 3 351
   Оф,  Mr. Green Ми не, че е важно Тони, ама като ви видях, че се заговаряте за колегите ти, рекох да са Включа по откъслечни спомени ooooh! Тъй като с един висок момък 4 години се разминавахме по влаковете и определоно мисля, че завърши право, но няма значение Crazy

Хубав ден на всички Heart Eyes

Мерси, Наде! И на теб хубав ден...  bouquet
Ами и аз много си харесвам колегите - никак не е лошо да работиш в изцяло мъжка компания Blush

# 243
  • Димитровград
  • Мнения: 1 746
Брех,тези колеги ги разбихме от коментари Laughing.Наде,другата седмица,здраве и живот,пристигаме!Май трябва да ти пусна телефона на лични newsm78.Макар че повечето време сме в Сънито,ама имам изпити в Бургас.
Момичета,вече сме на 13-та страница.Да вземем да я изпишем вече тази тема,а?

# 244
  • Мнения: 648
 Ми да я изпишем, кво Crazy
Аз сега нали съм си в къщи и имам малко повече време да се разписвам Blush

Ели, щом си в Сънито значи си в Бургас Peace задължително трябва да се видим Flutter

Тони, много си права за колегите, макар колектива ми никога да не  е бил изцяло мъжки, така да се каже те са балансьори в групите, ако са печени де Crazy

Скоро се сдобих със сериозен фотоапарат и пак ме обзе вечния ми мерак да снимам Whistling Скоро ще ви пусна снимки Party

И хайдИ някой друг да пусне новата тема, ако може и с фотография Heart Eyes

# 245
  • Мнения: 3 351
Снимките ще очакваме с интерес, но традицията си е традиция... Наденце, кой, ако не ти, ще пусне темата Mr. Green
Къде се изгубиха останалите? Дали вчерашната среща не им е харесала Flutter

# 246
  • Мнения: 648
Снимките ще очакваме с интерес, но традицията си е традиция... Наденце, кой, ако не ти, ще пусне темата Mr. Green
Къде се изгубиха останалите? Дали вчерашната среща не им е харесала Flutter
  Аааааааа, не така, Тони ти си нашата литературна гордост и сияние, за нас ще бъде чест да ни озаглавите Heart Eyes Освен, ако някоя друга мама няма мерак Hug
Наистина са се изпокрили останалите, май много пече в Димитровград Sunglasses

# 247
  • Димитровград
  • Мнения: 1 746
Тук сме,тя Кукличка и без това отдавна не е писала,а Равия е в скайпа.
Аз уча за изпити.
А пък теми не мога да пускам Rolling Eyes.

# 248
  • в къщи
  • Мнения: 467
И аз съм тук wavey.И на мен ми хареса срещата,как може да си помислите обратното Crossing Arms.Не пиша често,но всяка вечер проверявам,дали сте писали.Сега се мъча да сетя,дали и аз не познавам някой колега на Тони Laughing.
Чао за сега,отивам да лягам.Утре пак ще пиша,обещавам!

# 249
  • Мнения: 648
  Обещах снимки и да изпишем темата Blush

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=131348

# 250
  • Мнения: 3 351
Наде, всички са много хубави, но ето тази ми привлече най-силно погледа -

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=131348&photo=6

Просто в нея има нещо. Нямам фотографски познания, за да преценя кое обаче...

# 251
  • Димитровград
  • Мнения: 1 746
Много са хубави снимките!Мдам,морето и детето са прекрасни!!!

# 252
  • Мнения: 541
Да снимките са страхотни. Как ми се прииска да съм на море. Аз ще пусна тези дни снимки нека само мъжа ми да ги донесе.

Наде разгледах и другите снимки, я се похвали и сподели някаква грамота ли е това или си спечелила награда от Конкурс за прическа Бургас 2007

# 253
  • Мнения: 648
   Благодаря ви за хубавите думи Hug Радвам се, че са ви харесали снимките и съм успяла да ви предложа моето виждане Flutter

Просто в нея има нещо. Нямам фотографски познания, за да преценя кое обаче...
Тони, ти самата си изчела много книги и имаш сетива за невидимото, просто някои неща не могат да се обяснят и преразкажат, а се усещат! Хубаво ми е, че си впечатлена от даден кадър Hug

Но много ще се радвам и вие да пусенте снимки, estrela чакаме Heart Eyes Другите да не се ослушват Crazy
Пък относно конкурса- да спечелих награда на публиката за булчинска прическа Blush

# 254
  • в къщи
  • Мнения: 467
Снимките са страхотни newsm10!И качествени.На мен ми харесаха най-много първата и последната.
Два дена няма да ме има,като се върна,да сте изписали темата и две страници от новата Mr. Green.Чао от мен newsm49

Общи условия

Активация на акаунт