Димитровград- Градът на младостта!

  • 11 120
  • 303
  •   1
Отговори
# 255
  • Димитровград
  • Мнения: 1 745
Слушам и изпълнявам!!!

# 256
  • в къщи
  • Мнения: 467

...Два дена няма да ме има,като се върна,да сте изписали темата и две страници от новата Mr. Green.Чао от мен newsm49
Слушам и изпълнявам!!!
Бреййй,каква добра учителка щеше да излезе от мен newsm78.А аз съм тръгнала да се занимавам с болнични smile3555.
 Айде,вече сериозно ви казвам чао Hug...и да слушате,докато ме няма Mr. Green

# 257
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Тука съм, извинете,че не пиша  Embarassed Срещата беше супер! Носех фотоапарат, ама кой да са сети
 Да кажа и тука- ще ме обявят з алуда, а мъж ми ще ми даде еднопосочен билет - кандидатствах на още една работа, без да си оставям сегашната. Тони, моля за професионален съвет - човека има пълно право да поиска развод и да поиска да ме освидетелстват, нали. #Silly
Лек ден от мен, за сега.Отивам на тръстиката.

# 258
  • Мнения: 3 345
Добро утро!
Аз съм просто затрупана от работа и вече само косата ми стърчи тук-там от купчината.
RAVIA, човекът има пълно право да... се гордее с теб - за развод и освидетелстване ще говорим, когато си намериш трета работа Joy
- това непрофесионално, защото професионалистът ще го включа след няколко минути Crazy

Хайде, време е за превключване. Успешен ден днес!

# 259
  • Димитровград
  • Мнения: 1 745
Аз си гледах днес сутринта племенницата.Послушна много-спа си три часа докато се прибере майка и да я накърми.Снимките са в снимка.бг.Като напишете канеста на латински и излизат всички албуми.

# 260
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Момичета, хайде на нова среща  Drunk
 Канеста си е още тука, а естрела дано успее този път да дойде. Какво ще кажете за сряда на обяд, на същото място? Тони, ти как си със заетостта?
Чакам мнения....

# 261
  • Мнения: 3 345
Момичета, хайде на нова среща  Drunk
 Канеста си е още тука, а естрела дано успее този път да дойде. Какво ще кажете за сряда на обяд, на същото място? Тони, ти как си със заетостта?
Чакам мнения....

Аз съм за. Утре обаче ми се налага едно пътуване и не съм сигурна как ще се стекат обстоятелствата за сряда.
В сряда сутринта ще мога да кажа със сигурност.

# 262
  • Димитровград
  • Мнения: 1 745
И аз съм за сряда на обяд.

# 263
  • Мнения: 541
И аз в сряда сутринта ще мога да кажа със сигурност, иначе не ми се пропуща среща.


А вие къде ходихте миналия път?

# 264
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731

А вие къде ходихте миналия път?

 На "Глигана" - не знам така ли се казва още, зад съвета. Има къде Борко да обикаля и да го гониш  Joy Оки, ако не става за сряда , местим го в  четвъртък или когато ви е удобно. Аз ще нагласям пътуванията според срещата, поне доколкото мога , де. Имам да ви се хваляяяя, но ще ви държа в напрежение до срещата  smile3533

# 265
  • в къщи
  • Мнения: 467
И аз съм готова,когато кажете.Обаче нямам интернет през деня и няма как да разбера,ако се уговорите в сряда сутринта,за обедна среща newsm78.

# 266
  • Димитровград
  • Мнения: 1 745
Пусни на някой телефона на лични и ще ти изпратим СМС.

# 267
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 Готови ли сме за утре? Тони? Звъннете по един телефон, аз ще звънна на кукличка.

# 268
  • Мнения: 3 345
Засега да. Но не мога да обещая твърдо - ще видим утре как ще се стекат обстоятелствата.
Ако няма да идвам, ще звънна на Канеста.

# 269
  • Димитровград
  • Мнения: 1 745
Aз ще съм на линия с малката бандитка.Пак 12ч. направо на глигана чакам.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт