Цветята в нашия дом /тема 75/

  • 51 360
  • 752
  •   1
Отговори
# 75
  • Някъде там
  • Мнения: 16 082
в другата тема пуснах линк към сайт със седем снимки с имената Simple Smile
там вероятно можете да откриете вашата.

тук са снимките Simple Smile
Разгледах ги още тогава,но аз незнам как е изглеждала цъфнала за да я позная по снимките,на тях са само цъфнали магнолии.На мен ми е подариха  в опакована в целофан саксийка само зелена без цвят.

# 76
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 077
догодина ще се разбере Simple Smile

# 77
  • Мнения: 14 804
Да,трудно е по листата да се разбере. Аз имам две различни-Лилифлора и Стелата,на вид са почти 1:1. Другата година се надявам да цъфнат и да видим дали са тези. 😃

# 78
  • Мнения: 5 133
Един аматьорски въпрос - сега от какви грижи се нуждаят цикламите? Приспиване, събуждане, пресаждане или знам ли?

# 79
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 823
Simple Smile Един аматьорски отговор: Ние с колежката си имаме две циклами, които бяхме приспали в края на пролетта. Сега започнахме да ги поливаме и едната си изкара листенце.

# 80
  • Мнения: 5 133
Simple Smile Един аматьорски отговор: Ние с колежката си имаме две циклами, които бяхме приспали в края на пролетта. Сега започнахме да ги поливаме и едната си изкара листенце.

Тя моята си стои все олистена, не падат листата й. Но сега пусна нови и те не се отвориха, а си стоят нагънати. Нещо не правя както трябва.

# 81
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 823
Най-добре отваряй някой сайт, в който пише как се отглеждат циклами, чети и ще прецениш къде грешиш. Аз сега, докато ти отговарям, прочетох в един от сайтовете, че не трябвало да ги поливам отгоре, а в чинийка да се сипва водата.

# 82
  • Мнения: 5 133
Най-добре отваряй някой сайт, в който пише как се отглеждат циклами, чети и ще прецениш къде грешиш. Аз сега, докато ти отговарям, прочетох в един от сайтовете, че не трябвало да ги поливам отгоре, а в чинийка да се сипва водата.

Hands Thumbsup Интересни цветя и капризни са в моите очи. Ще се образовам, иначе ще ги моря една след друга. Тази ми е втората, която се престрашавам да купя. Първата ... сещайте се Cry

# 83
  • Мнения: 6 919
Цикламите спят лятото.
Моите навън още нямат листа, но то и не вали, затова. Листата стоят цяла зима и като започнат жегите, пожълтяват и изсъхват.

# 84
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298

Още продължават да цъфтят моите видове хибискуси. Видя ли Добри?😜...Диорела???


Букета беше за Л.О.😘

# 85
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 077
видях и семената, които ОЩЕ не си ми събрал. Simple Smile
поздрави любимия образ Simple Smile

# 86
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Не ме нападай така в ефир дее... и без това ме е срам че не ти подарих поне едно цвете... шейм... Събрал съм!!!!!

# 87
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 077
Simple Smile Simple Smile  Simple Smile Приятно беше и без цвете. Simple Smile

# 88
  • Мнения: 6 919
Прекрасни са! А това бялото ми прилича на съсънка ( анемоне). Не ни будалкай, че е хибискус. Simple Smile

А мене ме захапа друга краста, пак градинарска, но не е цветарска. Снабдих се с аргута - това е голо дребно киви и сега скубя коси къде да го слагам.

# 89
  • SHOOT ME 10 $
  • Мнения: 3 298
Не ви будалкам. Хибискуса е червения цвят. А това бялото съм ви го показвал. Имам го и в синьо и в розово и в червено. Тук му казват Мимоза.

Общи условия

Активация на акаунт