Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим

  • 326 845
  • 5 181
  •   1
Отговори
# 2 970
  • На ръба..
  • Мнения: 2 115
Виждала съм я на живо ..така си изглеждаше Rolling Eyes
Па-де-ни-е пълно!

# 2 971
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Каква е тази гротеска???

# 2 972
  • Някъде там
  • Мнения: 16 060

Коментара за котката е много свеж.😁

Случайно попаднах на това момиче в Инстъграм.
Нещо съвсем различно от масата.Изгледах два клипа и мисля да гледам и другите.
Някой следи ли я?
https://m.youtube.com/channel/UC7wxfqzjsA-kXJmePd6b9WQ

# 2 973
  • Мнения: X


И какво е това недоразумение? Или е някакъв филтър, заради който изглежда толков страховито?
Скрит текст:


Това момиче Атина Петрова има психически проблем според мен. Има някаква ненормална мания да си избелва очите. Така съм се смяла на нейни снимки, ама то не е смешно, а плашещо и тъжно. Няма ли близки, да й кажат, че това не е ОК. Първо се почва с фотошоп, филтри /вижте Андреа/, после с ненормални корекции. Не е нормално да нямаш трезва преценка и да не можеш да се видиш отстрани. Пълно изкривяване на реалността, според мен проблемът е много сериозен и неглижиран като че ли. Скоро в учебниците по психиатрия ще има нова болест - бюти мания.

# 2 974
  • София
  • Мнения: 11 764
Скрит текст:
Попадали ли сте на тази нелепост в Инстаграм - Instagrademy? Grinning Някакви кифли ще взимат месечно по 250лв на деца /казвам деца, защото само такива мисля, че ще се запишат/, за да им помагат да стават инфлуенсъри. Самите тези "преподаватели" са с ужасно много купени последователи и наистина не разбирам идеята на цялото това нещо, особено като повечето неща дори си ги пише в нета. Опазил Господ.

Flushed Аз съм в тотален шок Flushed

И какво е това недоразумение? Или е някакъв филтър, заради който изглежда толков страховито?
Скрит текст:
Я сега да повдигна друга щекотлива тема. Какво ви е мнението за вредните влияния? Ама наистина вредните. Не като да купиш нещо излишно и скъпо, а като това да се возиш в автомобил без предпазен колан (като тази жена в скритото видео) или още по-лошо - да показваш как возиш детето си без столче или колан и оставяш впечатление у хората, че това е най-нормалното нещо Confounded
[/quote]


еее не, какви са тея вежди бреее!

Иначе за вредните влияния обриви ми излизат! Особено свързани с детските столчета, ежедневно пръстите ме сърбят да не напиша грозни неща под снимки на знайни и незнайни хора които си возят децата в скута или се мандахерцат на задните седалки. Преди няколко месеца не издържах и писах на една известна фирма как тяхна служителка не само кара опасно (засичаше мен, таксиметров шофьор) ами караше с кафе, цигара в едната ръка а на задната седалка около 4 годишно изправено стои между двете седалки! Крайно време е да има полицейски акции и проверки, да има кампании за повдигането на съзнанието на хората че столчето за кола не е изгъзица а е нужно за сигурността на детето! Казва ви го човек с 1 дете и с 4 вече столчета за кола, всички имаме столче за кола, включително и свекърите.

# 2 975
  • Мнения: X
Голяма борба е като отидем в България с такситата да пратят такова с детско столче! Да не говорим, че в около 50% от случаите коланите на задните седалки не функционират или ги няма. И шофьорите много често ме убеждават, че не било задължително детето да е в столче и да си с колан?! Съжалявам за оф-топика, но много се дразня всеки път...

# 2 976
  • София
  • Мнения: 17 775
Това с обаждането в работата не го разбирам, ако не работи в детска градина, де.
Но иначе го намирам за долно и нелогично. Ако си возя детето без столче, значи че не подхождам с отговорност към него или съм от тия, дето вярват, че каквото ти е писано, това, а не че съм лош служител. Може да съм най- добрата в това, което правя и да се возя без колан. Коланът мозък не налива все пак.

Виж, ако тръгна да издирвам и да се обаждам в работата на всяка, която вместо да работи, кеси във форума да чатка, може половината форум да остане без работа и с право.

# 2 977
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Правилно си постъпила, Маце! Опасното поведение трябва да се заклеймява.

# 2 978
  • Мнения: X
Отивам да ми леят куршум, след като видях това чудо. Тая била инстаграм - инфлуенсър.
Animal Hear No EvilAnimal Hear No EvilAnimal Hear No EvilAnimal Hear No Evil
Който не го е страх, ето линка
https://www.instagram.com/p/BqPZSX8BvWP/



Пп. ето и страницата и, припадам
https://www.instagram.com/dianakolleva/

# 2 979
  • Мнения: 1 467
Вече всичко с над 10 К последователи, е инфлуенсър, гуро, инстаграмър...

# 2 980
  • София
  • Мнения: 11 764
Това с обаждането в работата не го разбирам, ако не работи в детска градина, де.
Но иначе го намирам за долно и нелогично. Ако си возя детето без столче, значи че не подхождам с отговорност към него или съм от тия, дето вярват, че каквото ти е писано, това, а не че съм лош служител. Може да съм най- добрата в това, което правя и да се возя без колан. Коланът мозък не налива все пак.

Виж, ако тръгна да издирвам и да се обаждам в работата на всяка, която вместо да работи, кеси във форума да чатка, може половината форум да остане без работа и с право.

Ми не, караш колата с бранда на компанията и с този бранд който се набива в очите на всички. Този служител представлява компанията и ако не я представява по най-добрия начин значи не, не е добър служител. Плюс това е служебно возило, пуши вътре, засича, не кара отговорно. Не смятам че е нередно, даже доста правилно.И ми тежеше на съвеста че това дете едно че се вози невързано ами и му се пуши в лицето!

# 2 981
  • Мнения: 2 721
Отивам да ми леят куршум, след като видях това чудо. Тая била инстаграм - инфлуенсър.
Animal Hear No EvilAnimal Hear No EvilAnimal Hear No EvilAnimal Hear No Evil
Който не го е страх, ето линка
https://www.instagram.com/p/BqPZSX8BvWP/



Пп. ето и страницата и, припадам
https://www.instagram.com/dianakolleva/
Пф тази е просто най обикновенна танцьорка в нощен клуб! Плюс това на въпроси/отговори я Инста излъга за мнпгп неща, едно от които , че няма хиалурон в устните..🤣🤣🤣
ПП Изобщо знаят ли значението на думата “Инфлуенсър”???🧐

# 2 982
  • Мнения: 2 223
Не. Половината от тях са толкова пословично неграмотни на собствения си език, камо ли на  чужд. И си мислят, че като са чули 3 думи на английски и вече го говорят. Аман от парцали със самочувствие!

# 2 983
  • Мнения: 2 179
Затвърждава ми се мнението, че когато има нещо хубаво и полезно като блогърството, поднесено по свеж и кадърен начин все се намират силиконови чудовища да на*кат пейзажа!
Тоя ГАЙТАН ВЕЖДЮ не мога да го гледам, а как си редактира снимките....Не разбирам и защо отричат за интервенциите по лицата си ?!?
+това забележете как всяка втора силиконка си пуска собствен бранд - я козметика, я дрехи...

# 2 984
  • Мнения: 2 223
Щото има кой да ги купува. Чудя се кое е първо-хората са тъпи и купуват боклуците им, или се появяваттес боккуците им и хората стават тъпи след толкова натрапване на боклуци и започват да ги купуват.
Нали някой я беше заял точно онази интелектуална зверкиня Галя не знам си коя, че си вози детето без колан, и тя се беше изцепила с няква страшна простотия в коментарите. Не помня вече, ама ако имат късмета да оживеят и пораснат, ще станат и те инфлуенсъри 🤣

Общи условия

Активация на акаунт