Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 23

  • 46 473
  • 737
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 5 299
Стига бе,това не може да е истина
Grinning

# 286
  • София
  • Мнения: 584
Стига бе,това не може да е истина
Grinning
И трите лица със странни имена, ги познавам. Третата, след като се омъжи си смени фамилията. ☺

# 287
  • Мнения: 5 299
Стига бе,това не може да е истина
Grinning
И трите лица със странни имена, ги познавам. Третата, след като се омъжи си смени фамилията. ☺

Поне това.

# 288
  • Мнения: 120
Елейса (бг име) и Силверсианна

# 289
  • София
  • Мнения: 20 194
Какво му е странното на Димка? В някои райони е често срещано име. Познавам поне десет Димки, една от които съм аз. Производно е от Димитър.
И за мен не е странно, едната ми прабаба се казваше така.

# 290
  • Sk babe
  • Мнения: 194
Димея и Зорана от мен

# 291
  • Мнения: 1 775
Наскоро срещнах детенце с име Дивина. За първи път го чувам.

Това е на испански. Означава божествена. На мен пък ми беше странно 4-годишно момиченце с име Правда. И я питам как й викат на галено, Пипи, може би, а тя - не, Правда. Ами тъпо е.

# 292
  • Мнения: 5 390
Не съм съгласна - Правда има твърдо звучене, сериозно и има семантично натоварване; но не е тъпо име! Тъпо ще е, ако е някоя нелепа измишльотина.

# 293
  • Мнения: 1 775
За мен е тъпо в днешно време да си кръщаваш детето с такова старо и неблагозвучно име. А, сетих се и за една госпожа 45+, която се казваше Ягодка. Смешна работа. Трябва да се мисли като се кръщава, после цял живот носиш това име, ако не решиш да го смениш де...

# 294
  • Пловдив
  • Мнения: 14 093
Моя колежка скоро роди и кръсти бебето Петя на баба му - Правда. Честно казано на мен по ми харесва Правда и бих избрала това име.

# 295
  • Мнения: 1 115
Малко встрани от темата, но винаги като чуя името Правда се сещам за учителката по математика, която беше запленила цял клас до степен да си сменят училището с нея: https://offnews.bg/obshtestvo/obiava-matematicheska-paralelka-s- … hilis-665369.html

# 296
  • Мнения: 3 799
Идвам с Парис и Ганиан - братя. Rolling Eyes

# 297
  • Мнения: 131
Аз работя в един медицински център на региатратура ииииии..... Колко безумия съм видялааааа.....
Нежен= шефа каза на колегите.... "по-нежно" да се отнасят с него.... Ххахах
Исак Принц Ивайлов Христов--тука вече паднахме...... само при с сме нямали.
Тангета- нещо като тангенс и ко тангенс.
Гатьо Умников- този беше младо момче. На мен ми звучи като егати умника..... Направо не знам защо са му го причинили родителите му.
Джанка Таралингова- истински човек, работи в банка и визитките й са истипосани на първа линия. Аз ако бях нямаше да ги сложа там.
И още и още....
Приятелите ми в началото не ми вярваха и от едно известно време снимам името от направлението  за доказателство... Ххаха

# 298
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 311
ха ха...На мен Принц ми харесва.Обаче бих го използвала като първо име.
Принц Исак например.

Последна редакция: чт, 06 дек 2018, 11:18 от -veni-

# 299
  • Мнения: 792
Злата .. родена 2018... знам, че трябва да идва от злато, но...

Енина - това почти ми харесва, звучи добре за разлика от други хибриди

и двете от фейсбук, надписи на ръчно изработени детски албумчета за снимки
Енина е и село в Казанлъшко .. Mask

Общи условия

Активация на акаунт