Предложения за странни, необичайни и интересни имена! - 23

  • 46 424
  • 737
  •   1
Отговори
# 345
  • софия
  • Мнения: 2 463
Името е много хубаво, но както винаги - нелепо за нашите ширини

# 346
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 670
Името е много хубаво, но както винаги - нелепо за нашите ширини

Особено, с буквата "А" накрая е доста кофти. Да не говорим, че детето ще успее да си каже името на 7г. най-рано.

Скоро на площадката - момиченце на 1г и нещо - Анастасия - много хубаво име. Моето 3г момиченце чува и повтаря цялото име. Майката на Анастасия (произнасяше всеки път цялото име) беше много впечатлена, че моята щерка успява да го каже правилно. Каза, че е първото дете, което се завърта около нейното и успява да го направи.

# 347
  • Мнения: 1 418
Пролет -млада жена.

# 348
# 349
  • София
  • Мнения: 384

Това вечее трудно за произнасяне

# 350
  • София
  • Мнения: 9 546
Като писахте за Правда ме подсетихте за учителката на дъщеря ми в ДГ от миналата година, която също се казва Правда. Обаче нещо е скарана със справедливостта. За щастие тази година не работи там.

За да не е съвсем СПАМ ще напиша Любимка - на около 35-40 г е. Напомня ми на меденки Любимка иначе името не е странно. Само където се надявам, че не са много хората, които биха го причинили на детето си в наши дни.

# 351
  • София
  • Мнения: 20 082
От мен една Златена и един Люсиен с българска фамилия.

# 352
  • Мнения: 10 874
Варненка

Правда съм срещала на два пъти, като и двете са били съгражданки (от Плевен) - едната е учител, а другата - лекар.

# 353
  • Sk babe
  • Мнения: 194
Английският вариант - Абигейл- повече ме кефи. Но не смятам, че това име си върви с бг фамилия, или поне не с "ова" окончанието.
Още едно странно име - Салина. В началото си помислих, че е Селина, но ме поправиха - с "А".

# 354
  • Мнения: 2 628
Ивани - момиче

# 355
  • Карлово
  • Мнения: 4 645
И ударението е на ... последната сричка?

# 356
  • Мнения: 2 800
Айяр, прабългарско име. Носил го е един от наследниците (и негов син) на хан Тервел.

# 357
  • Мнения: 5 386
От ФБ - Флоринда Димитрова - не е лошо името, нещо като Миринда, Миранда Simple Smile

# 358
  • Мнения: 2 628
И ударението е на ... последната сричка?
Не знам как го произнасят, беше на документ.

# 359
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 280
Магдарена                                                      Диа
Калея                                                                Танита
Амбра                                                                 Расалина
Анетта                                                                    Радинела
Версавия                                                               Йовка
Каталия                                                                   Мерилин
Дарис -момиче с бг фамилия                      Мирала
Стефанели                                                         Замфир
Стоимен                                                             Ваялет
Райя                                                                       Руналдинио
Дидка-това е цялото име                                  Деннислав
Илвена                                                                     Бейзитка
Палома                                                                   Вила
Красиан                                                                    Семелия
Албина                                                                     Кърстин
Виктор-Баян                                                           Илайда
Алла                                                                            Андония
Естир                                                                        Никалас     
Дея-Косара                                                              Марки-момче
Авраам                                                                       Сарайя-с бг фамилия
Звезделина                                                                 
Ефросина
Хриса
Всички са малки деца.
Най-новия ми фаворит е Руналдинио.


Общи условия

Активация на акаунт