Съмнявам се в любимия си заради неговите желания

  • 12 308
  • 198
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 330
Blush сега по изключение не сме си заедно.
Търси ме винаги, и аз него. Чуваме се през 2 часа, понякога през 6ч, чатим си понякога по няколко пъти на ден, но понякога не си чатим. И така. Винаги се чуваме по телефона преди да заспим също. А като сме заедно, си лягаме по едно и също време. Също така си пращаме въздушни целувки, когато единия излиза от стаята. Разминем ли се из стаята, се докосваме, пощипваме, целуваме.. Винаги ме нарича с мили думи, сред които 'любима'.
Ох, плача, защото везните ми за него наистина са равни. А и аз явно съм особена..
Изкушавам се да те попитам дали, когато разговаряте по телефона, приключването на разговора отнема също толкова време, колкото самия разговор - "Затвори телефона! Не, ти го затвори пръв! Не, не, ти го затвори първа!"
Извинявай за сарказма, но толкова сладникаво звучи всичко, че не се въздържах...

# 76
  • Мнения: 61
"Има апартамент и работи при баща си..."

О, идеално, решила си да хванеш български принц. Най-вероятно ще си сърбаш попарата от решенията с това младо г§зе.

В смисъл - сега си на 22 и нямаш представа кое е богатство и кое не, ама да ти кажа, че селски бек с наследствено апартаментче от баба си и местенце в татковия бизнес не е върха на сладоледа. Или айде, може да са му взели ново и дизайнерско барнато с МДФ и лунички. Ама пак не е оферта такова френско петленце.

А, да, и спри опитите за бебе - как точно ще учиш? или май не си много по ученето...
Биийп! Това е в твоята глава. В родния ми град баща ми също развива бизнес, ако случайно се нуждая от имот-че Neutral Face а, между впрочем, първите 2 години все бях без пари, защото моя 'принц' ми искаше 'заеми'. Но сега при баща си е добре, тежеше му преди това... Blush когато беше гладен студент. И се справяхме двамата, и на земята сме спални в гадна квартира, и се разболявахме по същите причини. Ах, каква съм 'златотърсачка'... Не че не можехме да сме в хубава квартира, но и на двамата бащите ни са скъперници. За добро, кой знае.. Grinning
А, да... - не търся 'върха на сладоледа', може би вече разбра. Не съм и принцеска - в смисъл такъв, че от малко лапе се оправям сама /или и това го разбра погрешно/.
Ученето: последна година, добър успех и с творческо мислене. Мисля да продължавам 'нагоре' с ученето.

# 77
  • Мнения: 423
"Има апартамент и работи при баща си..."

О, идеално, решила си да хванеш български принц. Най-вероятно ще си сърбаш попарата от решенията с това младо г§зе.

В смисъл - сега си на 22 и нямаш представа кое е богатство и кое не, ама да ти кажа, че селски бек с наследствено апартаментче от баба си и местенце в татковия бизнес не е върха на сладоледа. Или айде, може да са му взели ново и дизайнерско барнато с МДФ и лунички. Ама пак не е оферта такова френско петленце.

А, да, и спри опитите за бебе - как точно ще учиш? или май не си много по ученето...
Биийп! Това е в твоята глава. В родния ми град баща ми също развива бизнес, ако случайно се нуждая от имот-че Neutral Face а, между впрочем, първите 2 години все бях без пари, защото моя 'принц' ми искаше 'заеми'. Но сега при баща си е добре, тежеше му преди това... Blush когато беше гладен студент. И се справяхме двамата, и на земята сме спални в гадна квартира, и се разболяхме в студена квартира. Не че не можехме да сме в хубава квартира, но и на двамата бащите ни са съперници. За добро, кой знае.. Grinning
А, да... - не търся 'върха на сладоледа', може би вече разбра. Не съм и принцеска - в смисъл такъв, че от малко лапе се оправям сама /или и това го разбра погрешно/.

Тая тема все повече ми прилича на пързалка. Ти сигурна ли си, че си на 22? На някой май още му е скучно на училище и се чуди каква глупост и къде да я напише.
П. П. Много обичам да чета изкази от сорта "от малко лапе се оправям сама". Да бе и аз се оправях сама, ама мама и тати ме издържаха, докато учех.

# 78
  • Мнения: 11 505
Аз се обърках вече, обаче... е те тва е либоф!!!! Cupid

# 79
  • Мнения: 61
Blush сега по изключение не сме си заедно.
Търси ме винаги, и аз него. Чуваме се през 2 часа, понякога през 6ч, чатим си понякога по няколко пъти на ден, но понякога не си чатим. И така. Винаги се чуваме по телефона преди да заспим също. А като сме заедно, си лягаме по едно и също време. Също така си пращаме въздушни целувки, когато единия излиза от стаята. Разминем ли се из стаята, се докосваме, пощипваме, целуваме.. Винаги ме нарича с мили думи, сред които 'любима'.
Ох, плача, защото везните ми за него наистина са равни. А и аз явно съм особена..
Изкушавам се да те попитам дали, когато разговаряте по телефона, приключването на разговора отнема също толкова време, колкото самия разговор - "Затвори телефона! Не, ти го затвори пръв! Не, не, ти го затвори първа!"
Извинявай за сарказма, но толкова сладникаво звучи всичко, че не се въздържах...
Да, звучи сладникаво, попринцип не обичам такива неща, но с него съм така.
И не, не се е случвало това да се чудим кой пръв да затвори. Joy
Споделих самата истина, каквато е. Разбира се, това не съм го споделяла на никой, който ме познава.

# 80
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 461
Аз се обърках вече, обаче... е те тва е либоф!!!! Cupid
Любов,любов сварен картоф-отвориш го пък той суроФ!-от лексиконите едно време

# 81
  • Мнения: 61
Си*мнооого ме кефиш! Innocent Вземи да се влюбиш! Joy

Да, че да вземе да ме "върже" обекта, сакън.
Не искам да съм несериозна, но темата малко ме разсмива, за което благодаря на авторката.
Искрено се радвам Blush
Понякога човек отстрани е смешен...

# 82
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 281
Ох, задавих се с пуканките Grinning
То бива любов, самоотверженост, самостоятелност, заеми на гладното гаже- студент, пък авторката от лапе се оправя сама... Признавам, че се просълзих на момента със спането на земята и задружното разболяване.

# 83
  • Мнения: 423
Да, звучи сладникаво, попринцип не обичам такива неща, но с него съм така.
И не, не се е случвало това да се чудим кой пръв да затвори. Joy
Споделих самата истина, каквато е. Разбира се, това не съм го споделяла на никой, който ме познава.
Добре де, като е такава голяма любовта ви, защо първо св оплака от това, че ти е казвал, че си му омръзнала.
Май само ти се иска така да се държите.

Последна редакция: вт, 18 сеп 2018, 16:47 от Не се сърди, човече

# 84
  • Мнения: 61
Тая тема все повече ми прилича на пързалка. Ти сигурна ли си, че си на 22? На някой май още му е скучно на училище и се чуди каква глупост и къде да я напише.
П. П. Много обичам да чета изкази от сорта "от малко лапе се оправям сама". Да бе и аз се оправях сама, ама мама и тати ме издържаха, докато учех.
Баща ми има възможност да ме издържа, защо да го спирам? Аз оценявам и най
- малкото нещо в живота си. Не съм и разглезена. С разделени родители съм и трудно детство.. Направо ме предизвикваш да споделям Grinning нито се хваля, нито оплаквам, а споделям. Никаква пързалка не е, всяка една дума е истина, исках да споделя анонимно. В моя полза е.

Последна редакция: вт, 18 сеп 2018, 16:48 от Не се сърди, човече

# 85
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 281
Ама чакай малкоо, като каза квартира...Нали човекО има апартамент? Защо ви е било да търкате пода в гадната квартира? 🤔

# 86
  • Мнения: 35 997
най-трудно ще му омръзнеш, ако си финансово независима и можеш да го шутнеш във всеки един момент без да преживееш особена драма /дори и да имате 2-3 деца/, а не ако си особено флюбленна и го пощипваш на разминаване в коридора

# 87
  • Мнения: 61
най-трудно ще му омръзнеш, ако си финансово независима и можеш да го шутнеш във всеки един момент без да преживееш особена драма /дори и да имате 2-3 деца/, а не ако си особено флюбленна и го пощипваш на разминаване в коридора
Дай боже тази независимост, работя по въпроса.
Последното не го разбрах.

# 88
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 461
най-трудно ще му омръзнеш, ако си финансово независима и можеш да го шутнеш във всеки един момент без да преживееш особена драма /дори и да имате 2-3 деца/, а не ако си особено флюбленна и го пощипваш на разминаване в коридора
Който сам не се убеди,не може никой да го убеди!

# 89
  • Мнения: 35 997
Amaranth8, нали ти обясняваше, че си показвате любов като се пощипвате на разминаване?

пп последователите постове са забранени и се изтриват

Общи условия

Активация на акаунт