Пак за спането-нормално ли е да спи през нощта почти 12 часа

  • 1 379
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 353
и ние до 10 месец спяхме по 12 часа а по някога и повече ама сега.......няма да ти казвам.прочети,,будят ли се децата ви през ноща,,

# 16
  • Мнения: 4 668
Радвай се !  Grinning И моят син някъде от 40 - тия си ден започна да спи по толкова и сега също - легне в 20 ч. и стане в 8 на сутринта . За сметка на това през деня няма спиране !
Нормално е , защо да не е !

# 17
  • Мнения: 683
Радвай се !  Grinning И моят син някъде от 40 - тия си ден започна да спи по толкова и сега също - легне в 20 ч. и стане в 8 на сутринта . За сметка на това през деня няма спиране !
Нормално е , защо да не е !
И моята дъщеря така - от 20ч вечер до 8ч сутрин, за сметка на деня, обаче....  Joy Joy

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И ние от третия месец сме така/все още чакаме зъбки  Mr. Green/.Сутрин става към 9:30-10:30,а вечер заспива към 22 -22:30.

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
Откакто спрях с режимите на 3 часа да папка, бебо си изгради негов нощем спи понякога по 7-8часа, а понякога по 3, когато спи повечко после до обяд си се буди сам през три часа, но следобяд като заспи и спи по 5 часа, даже и днес е така спи от 1 на обяд сладко сладко и въобще не шава, щом е доволен и спокоен, защо да го будиш, колкото му се спи толкова.

# 20
  • Мнения: 1 849
Ми ако не се чувстваш комфортно така да ти пратя моята кокона. Тя се буди през два часа и писука докато заспи.... Wink Laughing  bouquet

# 21
  • Мнения: 4 068
Само можеш да се радваш, че от рано е започнал да спи спокойно и по цяла нощ. Аз никога не съм имала този късмет. И сега, когато е на почти 10 месеца се буди на час по два пъти. Не ме питай как съм. Не съм спала спокойно цял час вече не помня откога.

Общи условия

Активация на акаунт