Колко често се карте?

  • 5 181
  • 112
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 000
Рядко се караме и то обикновено е за някоя глупост.

# 46
  • Някъде в търсене ............
  • Мнения: 920
През повечето време сме сдърпани - все има напрежение.  Rolling Eyes
и ние сме така, дори не ми звъни, гоори ми троснато една седмица, но ще му мине newsm78

# 47
  • Мнения: 318
Ами честно казано рядко се караме, и то все за глупости и дреболии, винаги изкарваме спора до край и всичко приключва с целувка. Crazy

# 48
  • Мнения: 5 476
Рядко се караме и то обикновено е за някоя глупост.
  И  ние сма така!  Peace

# 49
  • Мнения: 101
Интересното при нас , е че след 8 години съжителство 2 от които брак сега просто спряхме да се караме . Не знам какво се случи , дали улегнахме , дали свършиха глупостите за които се карахме , но фактът е на лице.

# 50
  • София
  • Мнения: 932
Защото преди беше по-склонен на компромиси, а сега си държи на неговото, дори когато вижда, че хич не е прав.  Twisted Evil
А вие как сте?

[/quote]
 
Мислех да пусна тема по въпроса но ти ме изпревари, и аз се питам защо винаги са "прави те", ето с моя преди минути се скарахме и той естествено е прав  #Cussing out #2gunfire.Не мога да разбера тая мъжка психика, защо когато им кажеш истината в очите, те правят черен като дявол и с еизмъкват с една нацупена физиономия и те карат да се чустваш виновен ooooh!
Е няма пък да я бъде тая   Crossing Arms

# 51
  • Мнения: 494
5 секунди сме добре, а на 6-та сме зле....

# 52
  • Мнения: 48 052
ние много се караме ,за глупости
важното е че по значими въпроси сме единодушни Peace

# 53
  • Мнения: 4 621
През повечето време сме сдърпани - все има напрежение.  Rolling Eyes
Peace И ние сме така. И все за дреболии и маловажни неща Hug

# 54
  • Мнения: 479
Като прочетох  "Какво бихте направили да се сдобрите с мъжа си?" ми хрумна да ви попитам:
Колко често се карате с мъжа си/ жена си? При нас май става така, че все за глупости се дразним. smile3515 Нали знаете, че като си нямат проблеми хората сами си ги създават.
Ама напоследък доста честичко взехме да се караме по-сериозно и това ме притеснява. Защото преди беше по-склонен на компромиси, а сега си държи на неговото, дори когато вижда, че хич не е прав.  Twisted Evil
А вие как сте?


И ние май сме така. Е, има и затишия, но забелязвам, че с времето и проблемите, моят човек от един абсолютно спокоен тип става все по - нервен и се дразни повече от мен за глупости. А преди беше обратното.  Cry Но откакто заживяхме заедно все повече нарастват финансовите проблеми и това доста ни стресира...

# 55
  • София
  • Мнения: 2 530
Често се караме, но бързо ни минава. Може би това е тайната. Не държим във себе си обида и злоба. Всичко си казваме веднага, а след това се сдобряваме.

# 56
  • Мнения: 1 680
Често се караме, но след 3 минути все едно нищо не е станало.
Където има дом има и пушек Wink

# 57
  • Ямбол
  • Мнения: 505
Много рядко.

# 58
  • София
  • Мнения: 625
Преди доста по-често.Сега като  че ли аз станах по-изнервената и избухливата.И като се замисля за кви глупости се дразним чак се ядосвам Close Tired

# 59
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Не се караме за сериозни неща /дано не се стига дотам/ Praynig... караме се /по-точно се сърдим за глупости/ и то по-често съпругът ми, аз съм по-спокойната...

Общи условия

Активация на акаунт